Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

A ten Monster to niby czym sie różni od zwyklego energy drinka że nagle każdy zaczął sie nim zachwycać?.

Zwykły monster to typowy redbullowy smak landrynki, podobny do wszystkiego co mamy na rynku. Za to Monster Ripper (chyba tak się zowie) to inna bajka. Ktoś rozpuścil dwa kilo gumy balonowej marki Turbo i wpakował do puszki. Mega słodki napój, który o dziwo podchodzi mi.

Jeżeli szukamy tańszej alternatywy dla tego Rippera, to polecam wybrać się do Żabki, mają tam inny energetyk kojarzący sie z USA. Rockstar w cenie poniżej 4 zł. Oczywiście nie piszę o zwykłym Rockstar tylko tym Energy +Guava.

 

Jeżeli chodzi o "działanie" energetyzujących specyfików, to wsio co wypijemy, między bajki należy wsadzić, że np. Black bardziej kopie niż Red Bull itd.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Zreszta kiedyś widziałem porównanie tych energy drinków to wszystkie miały prawie idealnie podobne składniki. Nawet biedronkowy bpower byl identyczny jak dwa razy droższy Black. U nas ostatnio w sieci Topaz była promocja na N-Gine puszka po 99 groszy i tak sie zastanawiałem ile kosztuje wyprodukowanie jednej puszki skoro sprzedają to tak tanio.

Odnośnik do komentarza

Zreszta kiedyś widziałem porównanie tych energy drinków to wszystkie miały prawie idealnie podobne składniki. Nawet biedronkowy bpower byl identyczny jak dwa razy droższy Black. U nas ostatnio w sieci Topaz była promocja na N-Gine puszka po 99 groszy i tak sie zastanawiałem ile kosztuje wyprodukowanie jednej puszki skoro sprzedają to tak tanio.

 

Kiedyś czytałem, że zaledwie kilka pensów. Ile w tym prawdy chÓj wie.

Odnośnik do komentarza

A ten Monster to niby czym sie różni od zwyklego energy drinka że nagle każdy zaczął sie nim zachwycać?.

 

 

Jeżeli chodzi o "działanie" energetyzujących specyfików, to wsio co wypijemy, między bajki należy wsadzić, że np. Black bardziej kopie niż Red Bull itd.

 

No nie do końca. picie regularnie w dosyc sporych ilościach taniego odwadniającego shitu z biedry czy coś w ten deseń a picie dobrego napoju energetyzującego z jakimiś elektrolitami, witaminami i minerałami czy składnikami regulujacymi cisnienie ma znaczenie. Wiadomo , jeden jest mniej czuły drugi bardziej na kofeine i dla jednego to bedzie miało znaczenie a dla drugiego nie.

Odnośnik do komentarza

Jakie izotoniki polecacie? Po energy się jakoś dziwnie czuję...

 

To jest napój izotoniczny, a nie enerdżi drink:

http://www.vitamin-s...nk-powder-26515

 

A na uzupełnienie energii polecam:

http://www.vitamin-s...end-carbonex-90

 

Zrobisz sobie w miarę potrzeb

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Naukowcy z USA alarmują: picie napojów energetycznych może mieć szkodliwy wpływ na zęby.

 

 



 

Napoje te zawierają bowiem substancję, która rozmiękcza szkliwo, zwiększając ryzyko psucia się zębów. Winę za taki stan rzeczy ponoszą zawarte w energiserach kwasy. Wystarczy już kilka łyków, by warstwa chroniąca zęby uległa uszkodzeniu. To, z kolei może przyczyniać się do powstawania próchnicy oraz nadwrażliwości zębów i dziąseł.

Napoje energetyzujące prześcigają w szkodliwości słodkie napoje gazowane, które do tej pory uważane były za najgorszego wroga jamy ustnej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...