Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Działają, muszą, tylko od organizmu zależy od jakiej dawki jest efekt, który też może być różnie odbierany (pierwszy raz to działanie poczułem podczas niemal 24 godzinnego maratonu przy pracy dyplomowej w szkole średniej, 3 red bulle, pół litra kawy i prawie miałem zawał, bez spowolniej czasu i łapania much w locie).

Smak się różni, nawet w energetykach kopiujących smak red bulla(najprościej: intesywność landrynkowego smaku), o pozostałych nie wspominając. Ogólnie jednak wszystkie mają jedną cechę wspólną: są słodkie.

Odnośnik do komentarza

IMO do nauki zdecydowanie najlepsza jest Yerba Mate. Pobudzenie jest trochę inne- bardzo naturalne i łagodne, ale długie i silne. Bardziej jak po długim śnie. . A jak się rano wstaje to jest się za(pipi)iście wyspanym.

 

A co do energy drinków, to różnica może i trochę jest, ale nie na tyle duża, żeby zamiast LevelUp po 1,80 kupić RedBulla po 6.

 

@up

Ja w sumie znam kolegę, który twierdzi, że na niego również nic z kofeiną nie działa. I twierdzi też, że odziedziczył tę cechę po matce.

Edytowane przez m0rr0s
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wszedł nowy Rockstar o smaku niby jagodowym. W składzie jest zielona herbata, podobno pełni rolę również napoju izotonicznego. Moje podniebienie zauważyło mocno sztuczny aromat, pozostawia również uczucie suchości na języku (pewnie ta herbata). Da się wypić, ale guava znacznie lepsza.

Odnośnik do komentarza

energetyk z polo marketu w zielonej puszce, ten najtańszy o dziwo ma dobry smak ale kopa nie czulem żadnego.

W lidlu jest nowy energetyk, ktory bedzie w stałej sprzedaży - Mojito czy jakos tak, stoi obok reszty energoli. Smak limonka-mięta daje rade i obok tego porzeczkowego to najlepszy energol w lidlu. Kupilem z ciekawosci i oczywiscie pobudzenia nei czulem, rownie dobrze mógłbym wypic małą butelke mineralki, na jedno by wyszlo.

Odnośnik do komentarza

Black mojito, tiger mojito, n-gine mojito, level up moijto, hools mojito ,teraz ten mojito z lidla... Plus jest taki, że jak 2-3 temu na rynku mieliśmy 1-2 napoje, które nie smakują jak red bull, to teraz jest z czego wybierać.

 

Jakiś czas temu (ok 3 lat temu) można było kupić u nas w Zakopcu Red Bulla Cola. Bardzo specyficzna (ziołowa) w smaku mikstura, do tego połowę tańsza od starszego brata (coś ze 3 zł w superdrogich delikatesach za puszkę). Jest to jeszcze gdzieś dostępne? Mam wrażenie, że obiło mi się o uszy, jakoby teraz mieli wprowadzać ją na Polski rynek.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Ja oglądałem program na jakże opiniotwórczej stacji TVN Style i Pani z telewizji mówiła, że wszystkie te energetyki to jest to samo niezależnie od tego czy kosztuje 90 gr czy 6 zł. Dlatego ja najbardziej lubię te z lidla porzeczkowe. Płacę 1,55 zł chyba, kopnięcie jest. Zawsze mam w aucie kilka.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=9kdDiVbUdcM*

Koleś testuje na ludziach energy drinki, podmieniając puszki. Okazuje się że ludzie zachwalają energetyka z Biedronki, myśląc że to Redbull.

---

Kiedyś sam często pijałem energy drinki. Dzień wcześniej trochę się popiło, a rano do roboty - Tiger - i wszystko wracało do normy.

Tyle się jednak nasłuchałem jakie to szkodliwe na zęby, czy ogólnie:) i już parę miechów nie piję.

Teraz piję kawę, ale ją też chcę rzucić bo wypłukuje magnez z organizmu... :)

Dlatego też sobie i Wam polecam coś bardziej speedującego i zdrowego - Yerba Mate (ale nie syf z torebek).

 

 

* - w(pipi)vvia mnie ten typ, wydaje mi się na cwaniaczka.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja też bardzo lubię tego z Biedry, najbardziej mi smakuje ze wszystkich. Tylko większość tych tanich energetyków mnie wcale nie pobudza, wręcz zmula. Tylko te droższe, nawet nie wiem czy wszystkie ale red bull i burn mają składnik co się nazywa glukuronolakton czy jakoś tak i on powoduje prawdziwe pobudzenie, nie spałem po tym. Więc jak chcecie dostać małego kopa to bierzcie te z tym składnikiem, reszta to pic na wode

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...