Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli ktoś pije energetyka ze względu na kopa, to polecam to odstawić w cholerę i spróbować yerby. 
Mi jakoś siedzi smak energetyków, niebieski Burn i Redbull. Najgorsza przygoda z eneretykiem to jakiś "Black Shadow", bodajże firmowany przez zawodnika MMA Aslambeka Saidowa. Sajgon jaki miałem po tym w żołądku nie porównywalny z czymkolwiek, egzamin do którego się przygotowywałem popijając to w nocy oczywiście musiał się obejść beze mnie :D

Odnośnik do komentarza

A jak smakuje Yerba? Co przypomina w smaku?

 

Wodę z popielniczki

 

Coś w ten deseń. Zależy od rodzaju yerby, ale zazwyczaj jest strasznie, ale to strasznie gorzka i taka... jak woda z popielniczki ;) Jak chcesz spróbować to polecam przetestować od razu jakiś wariant z dodatkiem owoców, albo spróbować się napić suszu już kilkukrotnie zalanego, będzie miał delikatnie słabszy smak.

 

Kwestia przyzwyczajenia, ja po pierwszym razie krzywienia mordy teraz piję Pajarito ze smakiem z mojej tykwy <3

Odnośnik do komentarza

A jak smakuje Yerba? Co przypomina w smaku?

Chociaż smak jest zupełnie inny, przypomnij sobie jak pierwszy raz spróbowałeś kawy i podejrzewałeś, że rodzice to jacyś dziwni są że codziennie piją to 2-3 razy dziennie. Też nie dało się tego przełknąć, niesmaczne, więc po co to pić... z yerbą jest podobnie, po kilku posiedzeniach z nią dostrzegasz niewątpliwe atuty i wsiąkasz. Sztuką i przyjemnością jest sam rytuał właściwego przyrządzenia naparu, z czasem spożywanie go. Sam nie jestem ekspertem, ale do poczytania na temat yerba mate w sieci jest całkiem sporo. Słyszałem że niektóre zupełnie nie zniechęcają smakiem już od samego początku, przeciwnie, zabarwione owocem smakują od razu :) 

Odnośnik do komentarza

No też czasami piję Yerbę. Faktycznie daje prze kopa ale ponoć ma jednà wadę szybko się człowiek prztzwyczaja ale raz na jakiś czas to niezła petarda, jak lekka kreska.

Oczywiście polecam specjalny sprzęt (fajkę) do zaparzania ewentualnie w klasycznym zaparzaczu w którym odciąga się fusy.

Odnośnik do komentarza

Wuj wie czy te owocowe nie majà mniejszej petardy. Zacznij jak kozak od klasyka!

 

Wszystko zależy od gatunku, ale fakt faktem - te owocowe zazwyczaj mają mniejszego kopa, ale z drugiej strony mają ciut przyjemniejszy smak ;) 

 

krupek, kupuj, za 5 dyszek kupisz taki mega podstawowy zestaw do parzenia i picia tego zacnego trunku, a to żaden pieniądz :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...