Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś piłem już fioletowy Rockstar, ale nie smakował mi, chciało mi się nawet po nim rzygać. Dziś spróbowałem pomarańczowy i muszę przyznać, że jest za(pipi)isty. Posiada więcej węglowodanów niż inne energy drinki i dodatkowo oprócz kofeiny, ma trochę guarany, no i zawiera elektrolity. Fajny napój po i przed treningiem.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Są nowe Monstery. Assalut i Rehab (u nas akurat ten lemoniada+ice tea). Smak Assalut to taka wiśniowa oranżada w proszku. Przypomina mi czasy dzieciństwa, więc ogólnie nadaje się. Drugi Monster czeka do jutra na swoją kolej.

Odnośnik do komentarza

mój ziomek ostatnio wrócił na siłownie i napjerdala te monstery przed treningiem. patrze na etykiete i widze, że z substancji aktywnych jest tam raptem 0.4 grama tauryny. mówie mu, że dla 90 kilowego faceta to jest tyle co nic, ale on wie lepiej bo jego trzepie. siła autosugestii. drogi ten badziew i zajeżdża chemią. lepiej piwo yebnąć albo kawe z mlekiem i szluga zajarać.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie piję Monster Rehab. Ludzie, nie kupujcie tego! Nie obejrzałem go dokładnie i nie wiedziałem, że jest niegazowany. Jest niesmaczny, bardzo słodki, mdły i brak gazu doskwiera. Kupujcie jeżeli wybitnie nie lubicie napojów gazowanych i nastawiacie się na energy drinka o smaku mdłej Nestea.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nah, piłem Monstera. Smak ok, ale nie podziałał.

 

Przedwczoraj wypiłem dwa Tigery (zwykłe, nie Blacki) i nie zawuażyłem jak 3 w nocy jest. To nie pierwszy raz kiedy coś innego nie zadziałało, a Tiger owszem. To drugi obok Adrenaline Rush (którego już chyba nie ma, tylko jakiś badziewny Adrenaline Moutain Dew) energy drink który na mnie działa.

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo, ale pijąc, zdaję sobię sprawę, że TO JEST GÓVNO, kwaśne, zasłodkie - zależnie od marki - no nie dobre. Piję bo... Uzależniłem się, bo skoro kawa uzaleznia (kofeina), to tym bardziej kofeina plus inne substancję wspomagające w tym góvnie. Teraz po prostu mam taką potrzebę by to wypić. Ja piję często to VOLCAZ sugar free, z tesco, bo (pipi)a już za dużo cukru i tak wpie.rdalam we wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...