Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi się wydaje, że ND po prostu współpracuje z GG przy grafice 3D(chodzi mi tu o te okularki i te sprawy), czyli jak z tych silników co mają wyciągnąć jeszcze 3D(albo co wyciąć aby dołożyć jeszcze 3D :confused:). Bo wiadomo że co "dwa teamy to nie jeden" :thumbsup: (a pewnie ND też wprowadzi 3D do kolejnej części Uncharted, bo przecież nie mogą zostać w tyle - "najlepsze 3D jakie widzieliśmy w grach" :teehee:). W ogóle boję się, że przez to całe 3D grafika w grach od Sony, nie będzie już ładniejsza, a nawet boję się że będą musieli trochę ją "oszpecić". Bo raczej nie da się zrobić, że przy wyłączonym 3D powiedzmy grafika będzie jak w U2(albo nawet i lepsza), ale już przy włączonym 3D tekstury i reszta będą gorsze ale będą te trzy wymiary(do tego byłyby potrzebne chyba dwa silniki). Choć nie wiem, chciałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza

Lol

To źle Ci się wszystko wydaje. Co ma ND do grafiki 3D? Mają w tym jakieś doświadczenia, że taki wniosek? Nie, nie mają.

I właśnie oto mi chodzi. Że skoro ani GG ani ND nie mają doświadczenia w 3-D, to chyba gdy się ''zjednoczą" to szybciej ogarną tą technologie. Nie sądzisz?

 

I kompletnie nie ogarniasz chyba, że czym 3D polega i co sprawia, że widzisz takie a nie inne efekty. Chodzi wyłącznie o sposób wyświetlania obrazu, gdzie w przeciętnych grach, tych w 30fps'ach nie będzie to problem. Jedyne co, to Twój telewizor ma nadążyć z wyświetlaniem tego. W żaden sposób nie wpłynie to na grafikę, poza faktem, że mało ambitni twórcy mogą potraktować 3D jako element docelowy i tylko na nim się skupiać; wtedy grafika z pewnością ucierpi. Ale Killzone to nie dotyczy, GG to nie ten typ studia.

Jeżeli Twoim zdaniem 3-D w grach zależy tylko od posiadanego telewizora to chyba bardziej rozumiem na czym polega 3-D niż Ty. Bo wiesz, nie 'tylko mój telewizor musi nadążać z wyświetlaniem', ale również nasza konsola z generowaniem tego(potrójnego obrazu). I tak np. Wipeout HD aby działał w 3-D, będzie zamiast w 1080p działał w 720p i na dodatek z mniejszą ilością klatek animacji, oczywiście przy włączonej opcji 3-D, a w takim Motorstorm: PR(zamiast hd, będzie subHD). I o takie pogorszenia grafiki mi chodziło. Ale faktycznie, 3-D nie będzie wpływało na jakość grafiki przy wyłączonej tej opcji.

Odnośnik do komentarza
- Graphics are based on the same engine as predecessor

- Improved graphics engine

- Naughty Dog are helping Guerilla with the engine

- The Maps are more open like Battlefield Bad Company 2

- Game will feature destructible environment

- Most of the areas you will play in are snowy areas

- You can now use jetpacks as new gameplay element

- Jetpacks will be really important

- The Jetpacks are said to be really easy to control

- Rico is still alive

- Killzone 3 will be completely playable in 3D but also in 2D

- Killzone 3 will most likely be shipped with 2 killzone-styled 3D glasses

- Killzone 3 can be played with the Playstation Move

- The multiplayer will feature small vehicles that can be used

- The player can choose from 8 different classes

- The classes can be personalized with a new reward system

- But only the characters appearance and the perks can be changed

- Guerilla Games is also working on a 2 player coop mode

- And on a 4 player objective coop mode

- The game is planned to be released in May 2011

Odnośnik do komentarza

Raczej w większości się sprawdzą :rolleyes:,albo w 100% ,nie mogę się doczekać E3,liczę ze Guerrilla Games pokaże jakieś niesamowite wideo z K3 które rozpi_erdoli każdą grę na Targach(pod względem technicznym i rozmachu akcji) i da nadzieje na kolejną generację gier na PS3 :thumbsup:. Jeszcze przybliżona premiera na I kwartał 2011r i wszyscy fani będą w niebie ;)

Odnośnik do komentarza

Jak te wszystkie news'y się potwierdzą to zapowiada się najlepszy shooter na PS3. Ciekawi mnie tylko czy te jetpacki będziemy mogli używać kiedy chcemy(w co wątpię) i czy ten dwuosobowy co-op będzie można grać na jednej konsoli(co w sumie jeszcze bardziej wątpię, ale bardzo bym chciał)?

Odnośnik do komentarza

Jak te wszystkie news'y się potwierdzą to zapowiada się najlepszy shooter na PS3. Ciekawi mnie tylko czy te jetpacki będziemy mogli używać kiedy chcemy(w co wątpię) i czy ten dwuosobowy co-op będzie można grać na jednej konsoli(co w sumie jeszcze bardziej wątpię, ale bardzo bym chciał)?

Noom jeżeli okażą się prawdziwe.

 

To jest co-op tak "pożądany" ;]

 

Jak te wszystkie news'y się potwierdzą to zapowiada się najlepszy shooter na PS3. Ciekawi mnie tylko czy te jetpacki będziemy mogli używać kiedy chcemy(w co wątpię) i czy ten dwuosobowy co-op będzie można grać na jednej konsoli(co w sumie jeszcze bardziej wątpię, ale bardzo bym chciał)?

Noom jeżeli okażą się prawdziwe.

 

To jest co-op tak "pożądany" ;]

Odnośnik do komentarza

Niech dadzą grafe z K2,zniszczenia z BC2 i customizacje z MW2 i jest bajka :P

 

I może jeszcze frytki do tego :turned: . Moim zdaniem te "zniszczalne środowisko" będzie tylko kosmetyczne(pewnie tylko jakąś barierkę będzie się dało zniszczyć czy coś), ale wątpię że będzie można rozwalać całe ściany(o budynkach już nie wspominając). Ciekawe czy te jetpacki będą też w multi?? Jak już to niech będą tylko na specjalnych mapach albo trybach.

Odnośnik do komentarza

KZ3 został oficjalnie zapowiedziany(przez Sony).

 

Jedyne co powiedzieli nowego to to:

 

Killzone 3 will see you trudge through toxic nuclear wastelands, get lost in a lethal alien jungle, fight in bitter arctic conditions and take the battle into space as you fight against Helghast

 

Bo już się bałem, że w tej części zaś będzie sam śnieg, a tu nawet dżungla :good:.

 

źródło

Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko nadzieję, że tym razem scenarzyści postarają się o wysokich lotów fabułę. W KZ2 nie była aż taka mizerna, po prostu wrzucała nas w sam środek masowej wojny z Helghanami. Zabrakło mi tylko w niej jakichś ciekawszych twist'ów. I jeśli bohaterem znów byłby Sev, to mogliby bardziej rozwinąć jego wątek psychologiczny.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem te jetpacki będą tak samo blokowane przez graczy jak np granatniki.Oczywiście znajda się jakieś tam pokoje z tym shitem ale ogólnie myślę że większość z graczy nie będzie z tego korzystać

Fajnie masz. Skąd możesz wiedzieć, jak to zostanie zrealizowane i zbalansowane? I czy w ogóle będzie w multi? (mimo to, pewnie będzie)

 

Grigori, jedziesz gościa który ma podobny pogląd na te jetpacki jaki miałeś jeszcze ty cztery godziny temu <_<:

What? Latajki w multi to był taki crap, że głowa mała. Bezużyteczne ścierwo.

 

Ładnie zmieniasz zdanie. No chyba że do konta 'Grigori' ma dostęp kilka osób, bo sam sobie zaprzeczasz :confused:.

Odnośnik do komentarza

Gdzie w tych dwóch cytowanych przez Ciebie postach widzisz dwa sprzeczne poglądy? Napisał, że nie przepada za jetpack'ami i dodał, że niekoniecznie muszą się w multi pojawić pomimo faktu, że i tak pewnie wrzuca je sami twórcy. Wyraził dwie opinie w temacie jednego elementu. Z tym, że te opinie dotyczą tego, że jetpacki są bezużyteczne w multi i tym samym są w nim zwyczajnie zbyteczne. Ja żadnej zmiany poglądów się nie dopatrzyłem.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...