Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajmy na Uncharted 2, GT5, GoW3, The Last Guardian i oczekujmy pierwszych zapowiedzi PS4. Kres mozliwosci konsoli Sony zbliza sie ku koncowi.

 

Dla mnie ta wypowiedz to jakis lol roku w ogole. Skad wiesz jakie gry beda wychodzily na ps3 za 2-3 lata ?? Skoro miedzy dwoma nowymi mapami a podstawowa wersja w KZ2 widac naprawde spory postep to co dopiero zobaczymy w calym produkcie ? Jak dla mnie wszystko jest mozliwe a obecna generacja tak naprawde dopiero teraz sie rozkreca ( przynajmniej jesli chodzi o ps3 ).Ledwie 2 lata bodajze mamy konsole na rynku a wy byscie chcieli juz ps4 :/

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Wg. mnie wystarczy dodać co-op, trochę wydłużyc kampanie ( tak jak to będzie z uncharted 2 ) i usunąć z niej takie wkurzające momentu jak pod koniec kampanii tuż przed walką z Radec'iem gdzie zalewa nas fala wrogów. Trzeba wtedy wszystko powtarzać po kilka/naście razy, tym bardziej na poziomie Elite i niby to wydłuża grę.

Ja tak wogóle to bym się nie jarał nową częścią KZ dopóki GG nie wypuści jakiegoś materiału. Znowu nikt im nie uwierzy że to prawdziwe, a oni wszystkich zaskoczą. Wtedy bedzie dopiero czas na to, żeby sie jarać :woot:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No .... Jak mogli nie poczekać aż ty w nie zagrasz, a już robią trójkę ... Chamy .....

 

Ja bym się z tego nie śmiał bo tryby online nijak nie pasują do polskiej rzeczywistości. Dylemat polega na tym czy kupować grę od razu po premierze i cieszyć się z gry w sieci czy poczekać rok aż stanieje do ceny właściwej. Druga opcja może okazać się opłakana w skutkach bo do tego czasu ukaże się kolejna część (dobrym przykładem jest NFS) albo ludzie przestaną w daną grę grać. W Lost Planet, który miał genialny tryb sieciowy nikt już nie grał po 6 miesiącach. Jedynie Japończycy ale ich można wykluczyć z powodu opóźnień na łączach.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mój odhttp://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7162703,OPM__Killzone_3__Resistance_3_i_CoD__World_at_War.htmlnośnik

 

Co wy na to? Killzone 3 już w przyszłym roku? Trochę wcześnie IMO. Chyba że gra będzie po prostu nową kampanią na starym, lekko podrasowanym silniku, gdzie twórcy ograniczyli by się tlyko do budowania nowych poziomów na istniejących już narzędziech. Co i tak wydaje się dośc wczesnie.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że prace nad trzecią częścią rozpoczęły się po wydaniu Killzone 2. Więc nie byłbym zdziwiony, gdyby Killzone 3 został wydany na przykład w listopadzie bądź grudniu 2010. Dla przykładu Uncharted 2 robiono 18 miesięcy.

Jedyna rzecz, która nie daje spokoju, to premiera Resistance 3 - Sony na pewno nie wyda tych gier z krótkim odstępem czasowym.

Odnośnik do komentarza

Nic tylko czekac na pierwsze screeny czy trailer ; Znowu masa ludzi bedzie sobie trzepala koonia przed obrazkiem ,masowe samobójstwa po obejrzeniu pierwwszego filmiku , doszukiwanie sie w screenach choj wie czego ,a jak gra wyjdzie to będzie jeżdżona za brak rewolucyjnych zmian ,debilną patologiczną fabułe czy Ch.. wie co.

Ehhh.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja mam tylko nadzieje, że dopracują multi. Właściwie wystarczyłoby zrobić dynamiczne mapy, żeby ich powierzchnia zwiększała się wraz z liczbą graczy. Bo przecież Radec i Thasis na 32 osoby to totalna rzeźnia. Jak sardynki w puszce. 10 osób na metr kwadratowy.

No i oczywiście unormowanie meczy rankingowych. Ścisłe zasady a nie jakie kto chce. To co dzisiaj działo się na serwerach to kpina jakaś. Na 20 założonych gier ani jednej z normalnymi zasadami. Albo tylko Body Count, albo za długi czas rozgrywki, albo powyłączane bronie i klasy postaci. Paranoja jakaś. I niech mi ktoś powie, że w kolejnej części będzie klasa Assault. Wszyscy już ją wyłączają.

Odnośnik do komentarza

Killzone 3 coraz bardziej realny:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49052

 

Z informacji zamieszczonych na łamach niemieckiego serwisu Eurogamer.de wynika, że oficjalną informację o istnieniu Killzone 3 przekazał prowadzącym program Jan-Bart van Beek, szef działu animacji w studiu Guerilla Games. Podobno wyjawił on w jego trakcie, że debiut gry na światowym rynku zaplanowany został wstępnie na 2011 rok.

 

Istnieje jednak szansa, że kontynuacja konfliktu pomiędzy organizacją ISA a Helghastami, których siedzibę dane nam było zaatakować w części drugiej, mogłaby zawitać do sklepów jeszcze w przyszłym roku. Ostateczna decyzja w tej sprawie zależy bowiem tylko i wyłącznie od wydawcy ? firmy Sony Computer Entertainment. Deweloperzy są przekonani, że uda im się dokończyć produkcję przed końcem 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

ten news umknął chyba w tym temacie.

 

Hiphop gamer znowu zaszalał w swoim show pod koniec 2009 roku chwaląc się informacjami z pierwszej ręki o enginie w Killzone3.....wg mnie to plota i to jest niemożliwe ale jednak co do GoW3 się nie mylił.....

 

http://n4g.com/gaming/News-443323.aspx

 

Dla tych co nie chcą słuchać całości-grafika lepsza niż w Killzone2,60fps i w pełni zniszczalne środowisko.

 

Wg mnie to nierealne by ten silnik tak zoptymalizowali zachowując dalej tak genialne realtimowe oświetlenie ale w z drugiej strony widząc co wyprawia naughty Dog i inne studia wewnętrzne to jednak cień szansy pozostaje

Odnośnik do komentarza

Czarny bankowo będzie na czarnej liście sony bo za dużo mówi :P

 

Ale z drugiej strony sam twierdzi,że na oczy tego nie widział tylko słyszał od ludzi z Sony i że pierwsze publiczne(choć pewnie zamknięte dla prasy i dla nas) techdemo silnika napędzającego Killzone3 będzie miało miejsce w marcu na GDC. Dalej nie wierzę,że nie obcinając ani trochę grafikę Killzone2 udało im się dodać zniszczalne środowisko i 60fps i do tego jeszcze zwiększyć detale.Wg mnie to mission impossible choć nawet sami twórcy przy okazji interaktywnej reklamy na ps3 wspominali,że wykorzystuje ona parę technologii,które nie zdążyli zaimplementować do Killzone 2....

 

Pożyjemy zobaczymy,o ile o singiel jestem spokojny i wiem na 100%,że będzie o wiele lepszy niż ten w K2 to jednak mam obawy co do multi-liczba ludzi na serwerach i umiarkowany sukces marketingowy może sprawić,że całkowicie zrezygnują z oryginalnego sterowania i samej rozgrywki i całkowicie pójdą w kalkę CoD...

Odnośnik do komentarza

a co nie duszę tej teorii?też w to nie wierzę bo to niemożliwe i mam nadzieję,że nikt tej plotki murzyna nie weźmie za oficjalnej deklaracji od Sony i potem jak wyjdzie Killzone3 nie będą się pluć w tym temacie,że nie ma 60fps i zniszczalnego środowiska.

 

W każdym razie raczej można iść w ciemno w to,że murzyn nie blefuje i pierwszy raz pokażą Killzone3 na zamkniętym pokazie na GDC,a na E3 pokażą ten materiał dla wszystkich.

 

Identycznie było rok temu z GoW3-pierw pokaz w marcu(wyciekł wtedy ten jeden minutowy filmik z Kratosam dosiadającym cyklopa) i potem dopiero na E3 pokazali to oficjalnie.

 

Ciekaw jestem kiedy będzie premiera-obstawiam,że dość późno w 2011 roku.Swoją drogą bardzo ciekaw jestem E3 i niespodzianek na drugą połowę 2010 roku bo wszystkie zapowiedziane killery ekskluzywne od Sony wychodzą za kila miesięcy i na chwilę obecną nie mają zapowiedzianego ani jednego ekskluzywa na jesienno/zimowy okres.

Odnośnik do komentarza

bo na bank będzie lepiej Emet :) i jestem pewny i wręcz przekonany,że oprawa Killzone 3 ponownie nas zmasakruje :) Tak samo jak jestem pewny,że 60fps i zniszczalnego środowiska przy takiej grafie nie da się osiągnąć na ps3.O Ile bardziej zniszczalne środowisko(ale nie w takim stopniu jak w BC2) pewno będzie to w te 60fps nie jestem w stanie uwierzyć.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.