Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

a co nie duszę tej teorii?też w to nie wierzę bo to niemożliwe i mam nadzieję,że nikt tej plotki murzyna nie weźmie za oficjalnej deklaracji od Sony i potem jak wyjdzie Killzone3 nie będą się pluć w tym temacie,że nie ma 60fps i zniszczalnego środowiska.

 

W każdym razie raczej można iść w ciemno w to,że murzyn nie blefuje i pierwszy raz pokażą Killzone3 na zamkniętym pokazie na GDC,a na E3 pokażą ten materiał dla wszystkich.

 

Identycznie było rok temu z GoW3-pierw pokaz w marcu(wyciekł wtedy ten jeden minutowy filmik z Kratosam dosiadającym cyklopa) i potem dopiero na E3 pokazali to oficjalnie.

 

Ciekaw jestem kiedy będzie premiera-obstawiam,że dość późno w 2011 roku.Swoją drogą bardzo ciekaw jestem E3 i niespodzianek na drugą połowę 2010 roku bo wszystkie zapowiedziane killery ekskluzywne od Sony wychodzą za kila miesięcy i na chwilę obecną nie mają zapowiedzianego ani jednego ekskluzywa na jesienno/zimowy okres.

 

60fps hmmm no niby kiedyś się chwalili że kz2 to 40% ps3 :teehee:

 

Ten czarny to jakaś kontrolowana reklama sony chyba (robi szum a ludzie na forach walą w gacie później), wcześniej mówił o gow3 że wygląda jak gra na ps4 tymczasem oglądałem ten ,,Documentary Teaser'' bez dźwięku i myślałem że tam pokazują fragmenty również z gow1/2 na ps2, odpalam dźwięk a to wszystko gow3 :lol: aha i nie killery tylko 1 killer na razie - gow3 bo to pewniak.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

CryEngine możesz sobie obejrzeć w ruchu (najlepsze filmiki są w graczpospolitej / console wars wrzucone), ale nie umiem powiedzieć czy te konkretne kawałki gameplayu są faktycznie w 60fps'ach, ta informacja pochodzi już ze specyfikacji tego softu. Mogę jednak powiedzieć, że wygląda to fenomenalnie i nawet niech sobie będzie te 30 fpsów, to już spokojnie da się dodać resztę elementów o których mowa. Ja murzyna nie biorę na serio, tym bardziej tych informacji, uważam jednak, że taki poziom jest osiągalny.

 

Nigdy nie wiadomo. Rage, które też wygląda obłędnie ma już 60FPS na X360 i ma też mieć na PS3 z tego co powiedział Carmack, więc mnie już nic nie zdziwi - wszystko wskazuje na to, że prawdziwy potencjał PS3 i X360 dopiero zobaczymy, jak widać przedłużająca się generacja pchnie niektórych developerów do prawdziwego wysiłku, co może wskazywać na to, że nie zostawią NAS samych 10m przed metą.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Twórcy Killzone mają sporo do roboty. Na przykład mimikę twarzy do dopracowania. A jeżeli o pokłady mocy. Grając w K2 wiatrak w konsoli nigdy nie wszedł na najwyższe obroty, a w Uncharted tak, w misji na statku, zaś w Uncharted 2 kilkukrotnie były taki momenty. W Killzone 3 wolałbym zobaczyć totalną destrukcję środowiska w 30fps niż brak w 60fps.

Odnośnik do komentarza

Niech lepszą fabułę dadzą i bardziej wykorzystają uniwersum to już będzie szelmowsko. Dla mnie ta grafa co jest w KZ2 w zupełności wystarczy. Dodać jedynie bardziej zróżnicowane miejscówki.

 

Dla mnie jedyną bolączką w KZ2 była fabułą oraz jakaś taka przewidywalność i niski element zaskoczenia (np z 2 misje w oczami Helgi) - wypowiadam się jako gracz singlowy bo multi z powodu braku czasu z założenia nie tykam od kilku lat.

 

Co do strony technicznej to już naprawdę więcej mi nie trzeba

Odnośnik do komentarza

Filmiki z Cry engine 2.0 owszem prezentują się nieźle a nawet powiedziałbym ze olśniewająco ale póki co mamy straszną ciszę w tym temacie więc ciężko jest cokolwiek napisać o wersjach na konsole.

 

Co do Rage to nie ma się co w ogóle wypowiadać bo gadanie że to chodzi w 60fpsach to możemy sobie póki co w tyłek wsadzić. Albo inaczej, kosztem ilu detali Rage chodzi w 60 fpsach na konsolach?

 

Póki nie zobaczę tego w ruchu lub choćby na screenach jestem sceptycznie do tego nastawiony. Killzone 2 i Uncharted 2 pokazują ile można z plejaka wycisnąć i o jakichś drastycznych zmianach (bo zrobienie z killzone 2 gry 2 razy płynniejszej, dodając zniszczalne środowisko jest drastycznym krokiem do przodu IMO) możemy raczej zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
"A tak swoją drogą, w przyszłym miesiącu będę miał dla was MNÓSTWO informacji na temat Killzone 3" - powiedział SkiTh - jeden z użytkowników forum PlayStation Universe. Czemu mielibyśmy mu jednak wierzyć?

 

Ponieważ pisze dla kilku znanych portali growych i posiada dostęp do wszelkich beta-kodów nadchodzących gier. Rzecz jasna doniesienie możemy na dzień dzisiejszy spokojnie potraktować jako plotkę, niemniej ew. nadszarpnięcie reputacji w zamian za wywołanie szumu wokół siebie tak tanim chwytem byłoby mało rozsądne. Co z tego wyniknie? Czekamy.

 

Hm... ciekawe. Mam nadzieję, że to nie ściema bo czekam na KZ3 z niecierpliwością :]

 

Źródło: http://www.ps3site.pl/plotki-i-ploteczki-killzone-3/33081/

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Quade said: 2 days ago I was able to play Killzone 3 behind closed doors in Amsterdam and have to say that it looks crazy.

 

The graphics are still based on the same engine as its predecessor, but was immensely improved.

While the playable areas of the second part of the series were pretty linear, we can assume that there will be wider areas like those of Battlefield BC 2.

What impressed me the most in the 30 minutes were the snow effects. It just looks fantastic how the snow lays down on the weapon and melts when shooting - and all that in 3D!

To be honest, I was a bit sceptical but KZ3 looks phenomenal in 3D, the explosions, the rain and the snow seem to be so real, that hollywood blockbusters like Avatar pale in comparison.

According to Guerilla each exemplar will be shipped with 2 killzone-styled 3D glasses.

I can't say anything about the controls, because Sony didn't show anything about them, but KZ3 is targeted to be played with a generic controller or the Arc.

 

P.s. You should all mark your calendars for March 13th

 

http://forums.gametrailers.com/thread/kz3-to-be-unveiled-this-month/1030500?page=7

 

Ciekawe co tam GG wymyśliło? Jeżeli mowa o śniegu, to możemy liczyć na powrót na Vektę. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

http://img708.images...6/pict0150k.jpg

http://img710.images...3/pict0144y.jpg

http://img101.images...9/pict0151o.jpg

http://img444.images...9/pict0152f.jpg

http://img202.images.../pict0148vi.jpg

http://img297.images...2/pict0146v.jpg

http://img526.images.../pict0149nd.jpg

http://img405.images...4/pict0143l.jpg

 

Skany z Gamepro. Jetpack, śnieg oraz na razie brak szczególnego skoku graficznego.

 

Just got my mag of Gamepro, and guess what I see.

 

Killzone 3 baby!

 

I'll take pictures of the screenshots later and post them and the information included in the article.

 

Included in the article (while im reading)

 

- Will show the Helghast have humanity left in them.

 

- Will have the feeling that "of being in a place far away from home, outnumbered by people who want to kill you."

 

- Will be like Inglorious Basterds.

 

- All of the characters in the screenshots are flying in.. jetpacks?!

 

- Will include arctic levels.

 

- One mission in the game involves rescuing ISA Captain Narville.

 

- Game is playable in 3D!

 

- Have to wear 3D glasses, apparently the 3D effects are "crazy."

 

- Combat is "unchanged from predecessor."

 

- Or is it? Hand to hand combat involves you "Unloading a string of different (and often brutal) attacks on stunned enemies."

 

- The scale is supposed to be "bigger this time."

 

- The Jetpacks are "surprisingly lightweight and agile, Killzone 3's jetpack is easier to maneuver compared to the sluggish incarnations of the gadget found in other games."

 

- New weapon called the Wasp, basically shoots a "flurry of rockets" at an enemy.

 

- Will show off the Helgjast culture.

 

- There is actually a Helghast language, which will be explored in the game.

 

- Will have "diverse locales."

 

- Have to sit in the center of the 3D tv for the 3D effects to work.

 

- 3D in this game is called a "Game Changer."

 

- Going to have "Intense Action"

 

- Jetpacks double as a weapon, which basically means a machine gun mounted right on top of it.

 

- If you shoot Helghast with jetpacks, they'll "explode like roman candles"

 

- To control the jetpack, you "have to activate bursts of speed in midair, propelling yourself across further distances."

 

- The Jetpack resembles something you'd do in platformers such as Super Mario Bros. Or Uncharted

 

- In one mission, you have to use the jetpack by "launching yourself from glacier to glacier"

 

- You'll see "a lot of" snow levels.

 

- Everything is more spread out in this game.

 

- The game looks very complete.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

ciśnienie 200 na 200 ... król multi na ps3 ( pozdro dla D_PL) powoli wychodzi z ukrycia...

 

Trochę boję się jet packów o ile zastosują je w multi ale bądźmy dobrej myśli...oby tylko nie zachciało się im CoDować tej gry i niech K3 zachowa jak najwięcej ze swojego oryginalnego stylu.

 

ps. co do grafiki - faktycznie bo marnych skanach nie można mówić o jakimś nowym szoku graficznym ale radzę zaczekać na E3..

 

swoją drogą i tak szacun dla GG za engine, że do tak pięknej gry potrafią wprowadzić 3D - jeszcze miesiąc temu wszyscy upierali się po cięciach w pierwszych grach 3d(W:HD w 720p i 30fps zamiast 1080p i 60fps, Motorstorm w SD itp) ta generacja będzie za słaba na trójwymiar.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jestem w absolutnym szoku.

 

Heh niby człowiek wiedział, że te K3 zapowiedzą na E3. Ale jak widzi screeny/skany to co innego.

 

ŚNIEG :wub: dziękuje...

 

Powiem tak Sony przy.pierdziela z MEGA RURY. LBP2, K3, Agent, Infamous 2.....Xbox-iku a z czym Ty do ludzi ;p

 

PS. Zdążyłem obejrzeć skany i już nie działają linki.

 

Edit: Tak czytam, czytam te newsy o K3. I jednej rzeczy nie kumam wszędzie oczywiście podniecają się 3D phiii. Czy to oznacza, że gra będzie chodzić (normalnie) tylko na odbiornikach 3D? Zwykłe HD, FullHD odpadają?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.