Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oran

Dobrze, że Pudzian w końcu walczy z większym od siebie. Będzie musiał się mocno postarać, a wątpię by poprawił swoją kondycję w 2 tygodnie.

 

 

 

 

Mi się wydaje, że i tak tanio skóry nie sprzeda.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Właśnie się skończyła walka :D Ładnie raz rzucił Sylwią o ziemię, a tak to kolana na morde przyjmował i kopał jedynie go swoimi "low kickami", od których Sylwia czkawki ze śmiechu dostawał :D Jeszcze ten jeden nie trafiony, szok :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Jaki hymn taka walka.

 

A walka żenada. Pudzian raz siedział mu na plecach. Zamiast zacząć kombinować.... nie wiem co robił. Ciosów 0. Próby obaleń. A suples to nie wszystko.

 

Swoją drogą drugi raz w życiu widzę walkę poddaną bez techniki kończącej. Pierwsza to Najman. Żenada po raz 2gi. W sumie wiedziałem, że to się tak skończy.

Odnośnik do komentarza

Jaki hymn taka walka.

 

A walka żenada. Pudzian raz siedział mu na plecach. Zamiast zacząć kombinować.... nie wiem co robił. Ciosów 0. Próby obaleń. A suples to nie wszystko.

Swoją drogą drugi raz w życiu widzę walkę poddaną bez techniki kończącej. Pierwsza to Najman. Żenada po raz 2gi. W sumie wiedziałem, że to się tak skończy.

 

No po tym między innymi można odróżnić prawdziwego wojownika od zwykłego krzykacza. Przyznam, że miałem złudną nadzieję, że chociaż Pudzian nie okaże się piz.dusiem :/ Walkę można przegrać i PRZEGRAĆ, Pudzian PRZEGRAŁ.

Odnośnik do komentarza

Trzeba jednak było przejść się do zakładów.

 

Gale zacząłem oglądać jakoś po 3 więc odrazu trafiłem na walkę Łukasza. Pozytywnie mnie chłopak zaskoczył. Pieknie wykończył koreańczyka. Wrażenie na mnie zrobiło jego TKO podczas puszczania filmików (tam gdzie z buta jakiegoś gościa potraktował). Walka pań wg. mnie to walka wieczoru, techniczna przez co "nowych" w MMA mogła usypiać. A Mariusz ? ... hmmm żal wejście (tego jego brata ktoś powinien zdjąć) po chwili profanacja Mazurka (już mogli z playbacku zagrać) i cała sala nic tylko "Pudzian, Pudzian, Pudzian". Dobrze, że Tim zamknął im buzie w 2giej rundzie. Myślę, że już brat Mariusza miałby większe szanse z Timem niż sam Dominator. Walka pokazała, że duży steryd i MMA to 2 różne światy. Mariusz ma kondycje obecnie na oko 6 minut, wiecej nie pociągnie. A teraz jeszcze info, że trafił do szpitala. Brak kondycji, techniki, zdecydowania. Pudzianowi wróżę kariere albo stania na bramce przed disco gdzie lałby takich Najmanów , albo tańce z gwiazdami i inne pochodne poronione pomysły.

Odnośnik do komentarza

nieuwagi ? on padl ze zmeczenia. Ciezko miec taka mase miesniowa i do tego dobra kondycje. W Walce od razu bylo widac, ze to za wysokie progi. Niech lepiej sie zajmie tym, co robi najlepiej, bo tak jak ktos napisal - w tym wieku on juz raczej do niczego w MMA juz nie dojdzie. <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...