Skocz do zawartości

Avatar


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Pare dni temu wybralem sie na Avatara do kina (wersje 3D ofc). Nic o filmie nie wiedzialem poza " Night Elves vs Terranie i takie Pocahontas v2, fajne... Film Camerona", bo sie najzwyczajniej tym nie interesowalem.

Te 2.5h czy ile on tam sobie trwal zlecialo mi jak pol godziny. Film mi sie bardzo spodobal... wzial to co podobalo mi sie w wielu produkcjach (filmy/gry), zmixowal i dodal szczypte od siebie i wyszla naprawde fajna produkcja, ktora zdecydowanie przypadla mi do gustu. Bardzo milo spedzony czas w kinie i nie zaluje wybulenia ok. 80zl (2x bilet + popcorn + wyjscie w weekend -.-), bo bylo najzwyczajniej tego warte.

Dostalem dokladnie to czego sie spodziewalem i oczekiwalem.

Dawno nie widzialem tak dobrego filmu.

Dla mnie 10/10.

 

A tak 4fun: http://www.joemonster.org/filmy/21726/Trailer_Avatar_Pocahontas :D

Odnośnik do komentarza

Rewolucja? W ktorym momencie? Opowiastki kolegow, ze kiedy Jake sie obracal ze spluwa doznali takiego szoku, ze musieli zrobic unik traktuje jako oznake niedorozwiniecia albo czystego zaslepienia calym marketingiem tej produkcji. Sam film nie porywa (usnalem na 15min), koncowka jest mega zenujaca (braveheart+krol lew+pocahontas) a samo 3d (moj debiut na tego typu pokazach) moge nazwac "spoko" i nic wiecej... Gdzie ta rewolucja... gdzie ten przelom... 10/10? rzekomo gusta i gusciki nie podlegaja dyskusji.. ale 10/10 = bezguscie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Film fantastyczny. Właśnie wróciłam z kina i cały czas jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałam tak dobry film. Nie, nie przesadzam. Na te 160 minut straciłam poczucie czasu i rzeczywistości.

 

10/ 10 !!!

 

 

Przy najbliżej okazji wybiorę się do kina po raz drugi.

 

 

A ja wrecz przeciwnie, dla mnie film jest przecietny, nic szczegolnego. Moze w gusta kobiet trafia bardziej,kto wie;)

Odnośnik do komentarza

Film fantastyczny. Właśnie wróciłam z kina i cały czas jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałam tak dobry film. Nie, nie przesadzam. Na te 160 minut straciłam poczucie czasu i rzeczywistości.

 

10/ 10 !!!

 

 

Przy najbliżej okazji wybiorę się do kina po raz drugi.

Mozesz wymienic 3 elementy tego filmu, ktore podobaly ci sie najbardziej?

Odnośnik do komentarza

tez jestem na nie

 

pomijam juz wszystkie wymienione przez poprzedniow wady (ogolna nijakosc)

ale jesli glowny zly budzi we mnie cieplejsze uczucia niz glowni bohaterowie to jest cos nie tak

(mamy, zolniera, ktory chce zabijac niebieskich bo jestz zolnierzem)

a z drugiej strony (juz pomijam jacka ktory ma , nogi, las i dziewczyne wiec mu sie moglo pomieszac) pilota zolnierza, ktory jest od cholery miesiecy na pandorze, mieszka z innymi zolnierzami, lata z innymi zolnierzami i szama zarcie z innmi zolnierzami by nagle cholera wie czemu zabijac tych zolnierzy

 

serio ile by wad te star wasy nie mialy to bija na glowe avatara

Odnośnik do komentarza

Nie chcę rozkładać tego filmu na elementy pierwsze.

Podobał mi się w każdym calu, mam na myśli ogólny obraz jaki powstał. Nie pominę również muzyki dopełniającej ten cały zamysł.

Nie jaram się tym, że film był w 3d, czy też efektami. Choć trzeba przyznać, że były świetne.

Doceniam umysł reżysera, który dotarł w najdziksze miejsca ludzkiej wyobraźni, by stworzyć tak wspaniały foto-realistyczny świat.

Bogactwo detali porusza na każdym kroku.

Na dzień dzisiejszy jedną z interpretacji, jaka przychodzi mi na myśl, to próba zrozumienia obcej cywilizacji i tego, jak bardzo powinniśmy być rozważni w jej ocenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...