Skocz do zawartości

Avatar


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy trailer od strony wizualnej robi już zdecydowanie lepsze wrażenie. Nadal nie jest to żaden szoker, ale Navi wyglądają jakoś tak mniej plastikowo, no i jest dobra rozpierducha. Szkoda tylko, że wszystko zapowiada się tak schematycznie i naiwnie. Łącznie z głównym adwersarzem, który ma na mordzie wypisane "to ja jeste m tym bardzo bardzo złym panem"

Odnośnik do komentarza

niech to będzie pocahontas zmiksowane z żołnierzami kosmosu lub tańczący z wilkami w s-f ale kurcze od paru lat takich ciarek nie miałem podczas oglądania zwiastunu.Muzyka i klimat z niego bijący jest niesamowity.

 

A po dotychczasowym dorobku Camerona nie sądze by ten film był tak pusty i debilny jak papki tworzone tylko dla efektów od Emericha

Odnośnik do komentarza

niech to będzie pocahontas zmiksowane z żołnierzami kosmosu lub tańczący z wilkami w s-f ale kurcze od paru lat takich ciarek nie miałem podczas oglądania zwiastunu.Muzyka i klimat z niego bijący jest niesamowity.

 

A po dotychczasowym dorobku Camerona nie sądze by ten film był tak pusty i debilny jak papki tworzone tylko dla efektów od Emericha

Ano właśnie. Większośc filmów Camerona (A może nawet wszystkie) mają w sobie coś co nie pozwala mówić o nich jako o pustej skorupie na wzór ostatnich Transformersów czy Terminatora Salvation. Cameron przy tworzeniu zawsze ma wizję czegoś głębszego i dotychczas udawało mu się taki zamysł osiągać. moim zdaniem nawet w Titanicu.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

No co Wy panowie... Transformers 2 bardzo mi sie podobalo, ale ten film to czysta rozrywka. O Avatarze powiem tak: widoskowosci "Zemsty Upadlych" miec nie bedzie mial. Ale nadrobi muzyka, klimatem, scenariuszem i fabula. Czy to wystarczy, by pobic Zemste Upadlych w moim prywatnym rankingu ??. Dowiemy sie pod koniec grudnia. Na dzien dzisiejszy, najwiekszym zaskoczeniem tego roku dla mnie jest nowy "Star Trek", i szczerze wierze, ze "Avatar" bedzie mi sie snil po nocach, jako dzielo wybitne, pobijac "Star Treka".

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Jejku , ale ten film bedzie biedny, charaktery zywcem wyjete z pocahontas, wiem bo niedawno bylem zmuszony obejrzec ta animacje.

Brakuje Edyty Górniak w tle.

Nie wiem czym mozna sie tutaj zachwyac.

Odnośnik do komentarza

Mam wątpliwości, czy oglądać cały nowy trailer. Obejrzałem 1/3 i wyłączyłem, bo obawiam się zbyt wielu spoilerów. Niech mi ktoś powie, czy nie żałuje zapoznania się z całością ? ;)

 

Jak zapoznasz sie z caloscia, to juz masz streszczony caly film.

 

Nie wiem czym mozna sie tutaj zachwyac.

 

Chociazby sciezka dzwiekowa, ktora jest ZDECYDOWANIE najmocniejszym punktem tego zwiastunu.

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Jejku , ale ten film bedzie biedny, charaktery zywcem wyjete z pocahontas, wiem bo niedawno bylem zmuszony obejrzec ta animacje.

Brakuje Edyty Górniak w tle.

Nie wiem czym mozna sie tutaj zachwyac.

Bez kitu, jeśli Cameron naprawdę kmini nad tym uniwersum od nastu lat, to po drodze zdążył wyprzedzić go Disney i jakiś shitowy MMORPG.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Obejrzalem w kinie trailer i chyba znam cala fabule :confused:

 

 

sa zli ludzie ze zlej korporacji i przylatuja na planete, kaleka komandos infiltruje plemie, zako(pipi)e sie w jakiejs pannie i staje po ich stronie, zeby walczyc z ludzmi, wygrywaja i ludzie ich przepraszaja i zyja w pokoju dlugo i szczesliwie.

 

Odnośnik do komentarza

Mam wątpliwości, czy oglądać cały nowy trailer. Obejrzałem 1/3 i wyłączyłem, bo obawiam się zbyt wielu spoilerów. Niech mi ktoś powie, czy nie żałuje zapoznania się z całością ? ;)

 

Ja jestem wkurzony na trailer, bo zdradza bardzo ważny zwrot akcji.

 

główny bohater zmienia stronę i dołącza do niebieskich w walce przeciw ludziom

 

Odnośnik do komentarza

Mam wątpliwości, czy oglądać cały nowy trailer. Obejrzałem 1/3 i wyłączyłem, bo obawiam się zbyt wielu spoilerów. Niech mi ktoś powie, czy nie żałuje zapoznania się z całością ? ;)

 

Ja jestem wkurzony na trailer, bo zdradza bardzo ważny zwrot akcji.

 

główny bohater zmienia stronę i dołącza do niebieskich w walce przeciw ludziom

 

 

No masakra normalnie, ciekawe kto wierzył, że będzie inaczej :down:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.