Skocz do zawartości

Avatar


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ogółem USA pieje z zachwytu nad tym filmem - choć każdy już po seansie potwierdza,że to faktycznie jest "pocahontas w kosmosie" lub "tanczący z wilkami w sf" i to dość standardowa historyjka opowiedziana w mistrzowski sposób.

 

Ale dosłownie każdy jest w szoku po seansach w 3d jak wygląda warta techniczna tego filmu....

 

ja 26 grudnia o 22.30 oglądam film w Imaxie w Katowicach :) Ogółem praktycznie nie ma juz biletów na seansy w pierwsze dni od premiery

Odnośnik do komentarza

Kolega napomknął też o płytkim przekazie. Czyli jednak "bądźcie mili dla zwierzątek i roślinek" będzie biło z ekranu przez 3 godziny ; /

Może nie tak skrajnie jak to ująłeś, ale faktycznie tak to odebrałem. Powody bycia miłym są jednak bardzo klimatyczne i można o tym zapomnieć. Rozmach bije od ekranu w każdej sekundzie i mimo prostej fabuły (nie obeszlo sie nawet bez tandetnego patosu w kilku miejscach)oglądałem z rozdziawoną japą przez całe 2,5h. Klimat jest wspaniały, historia juz gorsza. Ale dlugo nei zapomne i chce dvddddd.

Odnośnik do komentarza

W piatek bylem na seansie 3d i niestety jestem zawiedziony. Choc efekt 3d jest naprawde fajny i w pierwszych momentach powoduje opad szczeki to jednak sam film jest sredni do bolu. Historia skierowana w przedzial wiekowy tak 12-15 lat. Duzo niewykorzystanego potencjalu. A no i 3d to widac tak w mniej niz polowie scen (moze to wina sali kinowej w ktorej bylem aczkolwiek mysle, ze bylo tak wszedzie).

Odnośnik do komentarza

byłem w sobotę na 3D i muszę przyznać że to całe pindolenie o mega super kuper duper efekcie 3D to zwykła bzdura, żadnych rewelacji w kilku momentach po prostu to nawet nawet wyglądało ale bez szczękoopadu....

fabuła płyciutka na masę typowo pod USA, film reklamowany dosyć mocno i piane było o rewolucji a takowej dla mnie nie ma(no ale jakoś trzeba zachęcić do oglądania co by koszty sie zwróciły i zysk był) jest co najwyżej rewelacja :)

 

Ponarzekałem ale koniec końców film bardzo mi się podobał i tak mnie wciągnął mimo swej prostoty(co by o prostactwie nie mówic) że nie wiem kiedy te 2,5h poleciało i z zadowoleniem łyknę niebieski dysk z Avatarem jak już tylko się ukaże bo to film który z pewnością będę co jakiś czas oglądał :)

Odnośnik do komentarza

Taki se design stworow i fabula z przeslaniem ekologicznym, gdzie zli ludzie najezdzaja dobra i pokojowa rase, niszczac jej planete, a glowny bohater z goscia pelnego nienawisci, przemienia sie w kochajacego niebieskie ludziki dobrego juzia, mnie nie kreci. Wyroslem z Pocahontas.

 

No. Najwiekszy ekspert filmowy na forumie dziekuje za uwage.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogółem po 2 trailerach wiadomo było czego można się spodziewać. Sztampowej historyjki wypchanej efektami, u mnie film został skreślony w chwili gdy czytałem pianie Camerona. "Uniwersum które przebije SW itd." tanie hasełka.

 

Rewolucyjne efekty, phiii za miesiąc czy tam za ile wyjdzie kolejny film z jeszcze lepszymi efektami...norma.

 

Choć oczywiście film obczaję jak wyjdzie na bluł-ryju albo w ripie :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...