Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Sa postepy. Calosc nie krzaczy sie juz tak na PS3.

Niestety nie da sie teraz (na PS3) wejsc w opcje profilu ani do skrzynbki odbiorczej PM. Jak klika sie w strzalke przy nicku nie dziala podreczne menu tylko otwiera sie strona profilu.

Szybka odpowiedz zwija sie na jakies 40% szerokosci.

 

W tematach pasek z informacjami o profilu i avatarem (ten na lewo od postow) jest zbyt szeroki.

 

ps. Musialem caly ten psot psiac drugi raz (tym razem w zaawansowanej odpowiedzi) bo jak napisalem wczesniej w szybkiej to jakies 2 sekundy po zamknieciu wirtualnej klawiatury wszystko co napsialem nagle sie wyczyscilo... <_<

Odnośnik do komentarza

Czekałem na ciemną skórkę od wprowadzenia IPB 2.0 ;) Zatem jestem kontent.

 

Ale... gdzie jest przycisk przeniesienia do ostatniego nieprzeczytanego posta? Wchodzę w "Wyświetl nową zawartość" i mam tam do wyboru:

- kliknięcie w nazwę tematu, co przenosi mnie do pierwszego postu, pierwszej strony

- kliknięcie w ostatnią stronę tematu, co przenosi mnie do pierwszego posta ostatniej strony tematu

- kliknięcie w ostatni post, co przenosi mnie do ostatniego postu, ostatniej strony tematu

Co mam kliknąć, żeby przeniosło mnie do ostatniego nieprzeczytanego przeze mnie posta?

Odnośnik do komentarza

Feniu, w obu skórkach thoreau bardzo słabo jest zaznaczone, że post jest cytowany. W czarnej można poznać tylko po napisie nad cytowanym postem. Można by coś z tym zrobić.

 

następna sprawa. Jak klikam na nową zawartość, to ciągle na pierwszym miejscu wyświetlają mi się tematy:

 

Best of the best of the best...

czyli ostatnie tchnienie Xboxa.

 

Raven

 

 

niezależnie, z kiedy są ostatnie posty

Odnośnik do komentarza

Jest taki pomarańczowy kwadracik z lewej strony nazwy tematu w podstawowej skórce.

 

Nie mam nic takiego :( Ani na podstawowym, ani na żadnym innym skinie. Próbowałem odświeżyć ctrl+F5, ale bez zmian.

 

Ok. Mam! Ale tylko, gdy przeglądam fora "ręcznie". Ale nigdy tak forum nie przeglądałem, tylko wchodziłem w "Wyświetl nową zawartość" i miałem kilka stron, w których pojawiły się posty od mojej ostatniej wizyty na forum, klikałem tylko w te tematy, które mnie interesowały i grało. Tutaj wszystko jest do momentu, gdy chcę przejść do ostatniego nieprzeczytanego postu...

Odnośnik do komentarza

Manor: Żeby uniknąć sytuacji kiedy userzy widzą kiedy podpuszczać/prowokować nielubianych przez siebie użytkowników z 80%

 

 

 

 

 

- nie działa przycisk "Cytuj"

 

- jeśli chodzi o belkę z info o userze przy poście, to wprowadziłbym następujące zmiany:

- pod awatarem/rangą zrobił odstęp od dalszych informacji jednym <br> (w Thoreau)

- licznik postów wiadomo co

- PSNetwork ID.: zmienić na PSN/PSN id/PSNetwork ponieważ w obu nowych skinach przy pogrubieniu ID.: spada linijkę niżej.

Odnośnik do komentarza

Feniu, w obu skórkach thoreau bardzo słabo jest zaznaczone, że post jest cytowany. W czarnej można poznać tylko po napisie nad cytowanym postem. Można by coś z tym zrobić.

O to to. Mozna by dac kolory tak jest to w podstawowym skinie.

 

Przeciez status ostrzezen dziala i mozna zobaczyc od kogo sie co wylapalo...

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

beztytuuqd.png

 

Na czarnym ten kwadracik jest chyba zielony

 

Oczywiście. Jak mówiłem - jak wejdę w konkretne forum (np. PS2), to zielony przycisk jest i jest wszystko fajnie. Ale nie przeglądałem tak forum od czasów bitwy pod Grunwaldem.

schowek02h.th.jpg

 

Zawsze wchodziłem "Pokaż ostatnie posty", czy tam "Ostatnie posty nieprzeczytane", tutaj jest to "Wyświetl nową zawartość" (prawy górny róg strony - zaraz obok ikony RSS) i po wejściu w to mam:

schowek03m.th.jpg

 

Okrutnie utrudnia to życie. BTW. Jestem jedynym, który tak forum przegląda? :|

 

No i przy okazji... "fajnie" wygląda logo PSX Extreme na ciemnym skinie ;)

schowek01ly.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...