Skocz do zawartości

Enslaved


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Taa zgadza się skoki są automatyczne, ale w Uncharted jest podobnie. Tam spadamy tylko wtedy gdy skoczymy w złą stronę, jak mamy skoczyć w lewo to nie ma bata żeby skoczyć źle (chyba że skoczymy w prawo/do góry/na dół). Skoków też nie trzeba specjalnie odmierzać, można skakać i pól metra przed skarpą (ba można skoczyć jak już nawet nie ma się z czego wybić).

Jedyne co może denerwować to wyszczególnienie elementów do skakania (może w fullu będzie się dało to wyłączyć). System walki będzie ulepszany w miare postępu w grze, tak samo jak w Przygodach Kratosa czy Nariko więc nie ma się o co martwić. Trailer na końcu dema pokazuje dużo fajnych miejscówek i zapowiadają się naprawdę ciekawe walki oraz eksploracja świata.

Epic Journey

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu grajac w demu przy jednej scence mi sie gra zawiesiła. Ogólna ocena gry, może być chodz PoP mi sie bardziej podobał - kwestia klimatu. Gdyby nie jesienny wysyp gier tzn PSM (wydatek 600zł :/ PSM-starter+move+navi+sport champion+MAG - za miesiąc obsługa mova) i pre order na NFS:HP może bym się i skusił. Zima zapowiada się interesująco. Gdyby gra ukazała się w czerwcu byłby to dla mnie tytuł o którym moge pomyśleć, jednakże teraz w obliczu tylu ciekawych "wysypów" gier, może za rok.

Odnośnik do komentarza

ograłem demo panowie i wiecie co?? takiego szajsu to dawno nie widzialem. Bajkowa grafika z niedopracowanymi reksturami, beznadziejne walki(3 ciosy - WTF?), animacja postaci tez na okropnym poziomie - wielkie GÓWNO!! Mam gdzies tego Enslaved ale boje się że prawdopodobnie te punkowe ćpuny z NT spieprzą nowego DmC - a tego to nie wybacze!!

Edytowane przez QTF
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

I kolejny gameplay. Pięknie to wygląda.

 

http://www.gametrail...enslaved/702091

 

 

CUDO !!! :)

 

Dla mnie prawdziwy killer! może dla niszy ale gra zapowiada się genialnie.

Lokację są śliczne i oryginalne, rewelacyjna grafika i animacja postaci, Jeśli chodzi o voice acting moim zdaniem jest świetny i bardzo pasuje do postaci. :thumbsup:

Walka wygląda kozacko jest bardzo dynamiczna, ogólnie gra zapowiada bardzo różnorodną rozgrywkę.

Enslaved na pewno będzie bardzo intensywny przez całą grę, jedynie martwię się o czasu na skończenie gry o by był dłuższy niż 7h!

 

tak tak wygląda pięknie, ale co z tego jak gameplay wygląda na: kwadrat, kwadrat, kwadrat i blok.

kwadrat kwadrat kwadrat i blok.

 

jak będzie więcej przeciwników to kwadraty pewnie poprzecinamy trójkątami i ciupeńkę większą ilością biegania. łuhaaaaaaaaa. przynajmniej pokazany w tym filmiku fragment gry wymagał użyciu jednego przycisku plus dwóch gałek

 

pamiętam jak się zdziwiliście kiedy w lipcu oglądają filmiki zrobiłem c-c-c-c-c-combo breaker zachwytów i powiedziałem, że wygląda lipnie... Poczekam aż się dziś demko ściągnie i obadam, bo narazie to takie suche gadanie z mojej strony

Odnośnik do komentarza

już preorder złożony:) , po extremie recenzji jeszcze bardziej mi się spodobał (koso też coś próbował z heavy rain, a mnie tytuł od quantic/ów najbardziej oczarował w tym roku), po demie jest kupiony a po prostu zacznę grę na hardzie:).

Ja też łykam od razu, z tą róznicą że bez preordera. Gra spodobała mi się od pierwszego trailera, więc nie ma się nad czym zastanawiać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...