Skocz do zawartości

Enslaved


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Po ograniu dema jestem skłonny stwierdzić, że gdyby nie Castlevania to teraz wziąłbym Enslaved, Kolejny przykład po Batman: Arkham Asylum jak należy wykorzystać Unreal Engine. Ta laska mocno kojarzy mi się z Nariko. Ninja Theory znowu popisało się mimiką twarzy bohaterów. Bardzo podobał mi się etae na rozlatującym się w locie wahadłowcu. System walki przystępny i tak ma być. Grę na pewno kupię, tylko trochę później.

Odnośnik do komentarza

"7+", a "8", to nie jest przecież taka duża różnica, poza tym Koso wystarczająco dobitnie nakreślił czemu taka nota, a nie inna. No i ogólnie bardziej wierzę jego recenzji niż recenzjom jakich anonimów, którzy Nintendogsom wystawiają 11/10.

 

Na gierkę także mam lekkie ciśnienie, ale jednak trochę szkoda tyle kasy na tytuł, któremu daleko do innych hiciorów tego miesiąca i tych, które są już zaraz za zakrętem. Wolę odłożyć te dwie stówki na Mafię, albo nowego Fallout'a, a Enslaved kupi się kiedy osiągnie pułap cenowy, którego jest wart.

Odnośnik do komentarza

Ja po zapoznaniu się z demem łykam tą grę!Jeśli chodzi o oceny(nie chodzi mi tylko o PSX Extreme) to od kiedy Mafia 2 i Alan Wake zostały tak niedocenione,to mam je głęboko (tylko żal tych osób które akurat tymi ocenami bardzo się sugerują i z racji tej nie zdecydowały się na zakup tych świetnych tytułów).Żeby była jasność,to dla mnie M2 i AL to gry na 9, moja intuicja mi podpowiada,że na Enslaved też się nie zawiodę!

Odnośnik do komentarza

Po raz kolejny przeszedlem demo i utwierdzilem sie w przekonaniu, ze tego tytulu nie moge odpuscic. Co prawda, nie kupuje go w premiere, tylko jak troche stanieje, powiedzmy do stowki. Jara mnie mimika twarzy bohaterow. Jest niesamowita. Ciekawi mnie chemia miedzy nimi. Jestem przygotowany na to, ze gra bedzie powtarzalna i bardzo latwa do przejscia, ale wyglada przepieknie, krajobrazy robia wrazenie i to wystarczy, by cieszyc sie z Enslaved.

Odnośnik do komentarza

enslaved dostaje oceny na poziomie 8/10 więc nie wiem co to za oburzenie 8 w PE. Z tego co można poczytać na innych forach to faktycznie zasługuje na 8/10.

 

najczęściej wymieniane wady to: straszny casual gra prowadzi za rączkę (jeszcze gorzej niż w PoP starym), krótka ok.6-7h, zero odkrywania ponieważ przed rozpoczęciem levelu gra nam pokazuje co gdzie jest, wrogowie itd., rozczarowująca fabuła i relacja pomiędzy bohaterami, druga połowa jest znacznie brzydsza, ubogi system walki i tylko 1 broń, małe zróżnicowanie przeciwników, bugi.

Odnośnik do komentarza

enslaved dostaje oceny na poziomie 8/10 więc nie wiem co to za oburzenie 8 w PE. Z tego co można poczytać na innych forach to faktycznie zasługuje na 8/10.

 

najczęściej wymieniane wady to: straszny casual gra prowadzi za rączkę (jeszcze gorzej niż w PoP starym), krótka ok.6-7h, zero odkrywania ponieważ przed rozpoczęciem levelu gra nam pokazuje co gdzie jest, wrogowie itd., rozczarowująca fabuła i relacja pomiędzy bohaterami, druga połowa jest znacznie brzydsza, ubogi system walki i tylko 1 broń, małe zróżnicowanie przeciwników, bugi.

 

nie 8 tylko 7+ :whistling::teehee:

Odnośnik do komentarza

Osobiscie nie moge sie doczekac, az moja kopia do mnie dotrze. Piekne widoki, Trip, wsciekla geba Monkey'a gdy rozwala przeciwnika ;) Ja po prostu chce poznac ta historie. Mozliwe, ze gra jest latwa i porownywana czesto do PoP, ktory mnie osobiscie przypadl do gustu a, ze nie mial napisu "Game over", no coz mi go do szczescia nie brakowalo.

Ninja Theory ma talent do opowiadania histrorii, ale niech popracuja nad strona techniczna gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...