Skocz do zawartości

Enslaved


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

dragon już przeszedłeś?? coś mi tu piractwem zajeżdża :P:ermm: , dziś znajomy (gdzie moja kopia(preorder) z ult. jeszcze nie doszła) pisał sms że prawie przeszedł enslaved i zaczyna castlevanie - a wiem że się piraci.... (ZABIC PIRATÓW!!!)już pal lichoi że sobie ściągają ale mają szybciej o czasami tydzień tytuły....

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Nie zabijac piratow tylko tych co karza placic duza kase za kilka godzin zabawy

Nic glupszego nie mogles napisac. Zalozmy, ze gra trwa 8 godzin. 180 zl/8 godzin to masz 22,5 zl za godzine zabawy. To dla ciebie duzo zaplacic uczciwie pieniadze tworcom za wlozony wysilek i pieniadze w gre, ktora mozesz sie cieszyc? Jasne, ze za duzo, skoro mozna miec za darmo. Swiety nie jestem, napiracilem sie lata temu jak gralem na PC. Teraz wiem co znaczy zaplacic za tytul.

 

Masz prace? Jezeli masz to jestes niegodnym tego frajerem. Jezeli nie masz, to nie wiesz co to znaczy dostac pieniadze za przepracowane godziny.

Odnośnik do komentarza

Gry naprawde dobre mam na orginalach seria uncharted, seria god of war, havenly sword, mgs4, hr i na ixa seria gears of war, seria halo,seria mass effect ,dragon age i moge za takie tytuly zaplacic ale za kopie czy mieszanki growe ktorymi niewatpliwie sa enslaved i castlewania los mi sie niewidzi

Edytowane przez dragon55
Odnośnik do komentarza

hmmm prosta sprawa :potter: , piracisz jetseś 0 :D

 

najbardziej drażni mnie fakt że ja naprawdę na tą grę czekałem(preorder z bomby zamówiony),wydałem na nią te 180 zł + wysyłka i nagle wychyla się jakiś leszcz i mówi: całkiem spoko już przeszedłem, jakby nigdy nic i nawet się nie czai że to pirat...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości obcykałem demko, ale szczerze, to jakoś szczególnie zmiażdżony się nie poczułem. Więcej - jeżeli tak ma wyglądać cała gra (łażenie cały czas jak po sznurku, walki opierające się na waleniu w dwa przyciski na krzyż, zwyczajne traktowanie gracza jak debila), to autentycznie byłoby mi szkoda wydanej na to kasy. No, na pewno tych 2 stów przy premierze.

Ciekawy design świata i charyzmatyczna para głównych bohaterów vs samo-przechodząca się gra. Co bardziej zaważy na ocenie końcowej?

Odnośnik do komentarza

Jako wielki Fan HS nie widzę tej magii w En którą posiadała pierwsza produkcja NT.

Po ograniu dema jest dobrze ale niestety tylko dobrze, główna bohaterka to jak żywo wyjęta Nariko z HS i na tym porównania się kończą.

Ktoś zachwycał się mimika twarzy, owszem jest dobra ale to nadal pare kroków w tył w porównaniu z tym co prezentowali bohaterowie w Heavenly.

Z drugiej jednak strony demko wspomnianego przezemnie hitu też nie zapowiadało killera wiec może warto dać szanse Enslaved ?

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości obcykałem demko, ale szczerze, to jakoś szczególnie zmiażdżony się nie poczułem. Więcej - jeżeli tak ma wyglądać cała gra (łażenie cały czas jak po sznurku, walki opierające się na waleniu w dwa przyciski na krzyż, zwyczajne traktowanie gracza jak debila), to autentycznie byłoby mi szkoda wydanej na to kasy. No, na pewno tych 2 stów przy premierze.

Ciekawy design świata i charyzmatyczna para głównych bohaterów vs samo-przechodząca się gra. Co bardziej zaważy na ocenie końcowej?

Chciałbym zaznaczyć że w większości napierdalanek używa się dwóch przycisków.

Odnośnik do komentarza

Cóż zacznę od sekcji platformowych,które są banalne(samograj),ale walki, przynajmniej na hardzie to inna bajka...czasami można się tak w(pipi)ić,że masakra...choć może ze mnie taka ciota co walczyć nie potrafi?...nie wiem. Wiem za to,że żeby się trochę pomęczyć najlepiej grać na hardzie. Jestem gdzieś w połowie gry,więc fabuła się dopiero rozkręca i muszę powiedzieć,że jest ciekawie :P

Grafika czasami zachywca,a czasami razi. Są piękne widoki,świetna mimika bohaterów ,gra świateł ,ale są także słabsze teksturki,które lubią się doczytywać (taka już przypadłość Unreal Engine 3) czy beznadziejna cut scenka ,która wygląda prawie jak za czasów PSX-a...dobrze,że to nie fragment grywalnego poziomu. Potrafi też wkurzyć kamera przede wszystkim w trakcie walki,ale nie jest źle. Na razie grę oceniam na takie mocne 8...zobaczymy co później gra pokaże.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...