Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Lord Beerus obudził się ze snu, dowiedział że Frieza został pokonany przez Sayan'a i przypomniał sobie o tym proroctwie że zostanie pokonany przez Sayan God, wiec wyruszył na poszukiwanie tego mitycznego wojownika siejąc zniszczenie i zagrażając całej galaktyce. O mało nie zniszczył ziemi. 

 

Wydaje mi się że turniej zakończy się w chwili gdy Goku osiągnie to mityczne Sayan God zmiecie Jirena i będzie musiał pokonać Boga zniszczenia Beerusa. I na tym zakończy się saga S. Na kolejną albo na kinówkę będziemy musieli czekać aż do Grudnia. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

Może i z kinówki, ale jest to postać, która jak najbardziej może się pojawić i nie będzie to żadne odbieganie od kanonu.

Wiem, że nie powinno się logiki szukać w DB, ale taki Gotenks utrzymywał fuzje 5 minut w ssj3 z powodu wysokiego poziomu mocy. Gogeta ssj blue na minute?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2018 o 10:42, Frantik napisał:

Jest mocno prawdopodobne, że te spoilery to fake. Żaden z dużych youtuberów zajmujących się DBS ich póki co nie uznał. Rozpowszechniają je głównie randomowe, małe włosko- i hiszpańskojęzyczne kanały, a do tego źródeł raczej nie podają. :lapka:
 

  Ukryj zawartość

 

czyli el hermano tez nie bedzie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, u55r napisał:

Fuzji raczej nie będzie bo nie mają kolczyków od Neptuna, czy tam od tego drugiego Boga Kibito. Tak więc muszą radzić sobie razem albo oddzielnie co doskonale odzwierciedla podejście Vegety, który chce smocze kule dla siebie. 

To im rzucą z widowni, nie takie akcje przechodziły, żeby było widowisko

wDYraP9.jpg

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem spoko. W końcu ktoś coś znaczy poza Sayanami. Gohan? Nigdy specjalnie nie lubiłem - poza epizodem z Cellem był albo beksą i maminsynkiem, albo profesorkiem. Nie liczę Future Gohana, bo w sumie znamy go tylko z flashbacków Trunksa. No i w Buu Sadze jeszcze miał chwilowy przebłysk. 

Vegito? Sam nie wiem. Z jednej strony pewnie byłoby epicko, ale z drugiej to takie pójście po najmniejszej linii oporu - ile to już razy fuzja ratowała wszystkim d.upy? Oklepane to strasznie. :/ Chciałbym jakiegoś zaskoczenia.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...