Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Prosto z Twittera kolejne spoilery na epy 124 i 125
 

 

Tu miały być obrazki, ale chyba nie da się wstawić bezpośrednio z tweeta. W każdym razie nie umiem. :/

 

Tytuł 124 i opis 125 dają do myślenia, co stanie się z

 

Gohanem

 
Czyżby miał odpaść? 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

No albo dostanie jakiś randomowy power-up, albo już w sumie nie ma tam czego szukać. Jest też opcja, że się wywalą z areny nawzajem z wiadomo kim. W sumie miałbym bekę, ale ból doopy dookoła świata byłby pewnie okrutny.

Edytowane przez Frantik
złagodzenie spoilerów
Odnośnik do komentarza

Pamiętacie jak w Dragon Ball Heroes ostatnio ujawniono nowe karty z zawodnikami i jednej nie odkryto bo to miała być postać, która dopiero pojawi się w anime? Jeśli dobrze pamiętam, to nie chodziło ani o Anirazę ani o Keflę. Jeśli żaden z tych zawodników, to wydaje mi się, że możemy zobaczyć pod koniec jakąś nową fuzję w U7, bo jakoś innej opcji nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Zamiast Super w ramówce będzie emitowane inne anime z okazji jego pięćdziesięciolecia. Mam nadzieję, że to tylko przerwa w emisji bo zamierzają się skupić na kinówce. Choć z drugiej strony aktor głosowy Kaito nie daje już rady aktorka głosowa Bulmy nie żyje, niech się spieszą Masako się świetnie trzyma ale to babeczka po 80tce.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bigby napisał:

Równie dobrze może nie mieć nic za uszami, a tylko my dorabiamy sobie teorie. ;)

 

Skończy się pewnie na tym, że U7 wygra, Frieza wróci do piekła lub Beerus go załatwi na dobre, a potem szybki time-skip do końcówki Zetki i turnieju.

Mam nadzieje, ze zakonczenie zetki nie bedzie kanoniczne, bo serce mi peka jak przypominam sobie, ze songo zostawil rodzine i uciekl w nieznane z nieletnim, muskularnym murzynem aby go "trenowac".

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Pozostałe 6-7 odcinków to raczej mało na jakąkolwiek podbudowę pod "głównego złego", a co dopiero rozprawę z nim. Na moje turniej po prostu w ten czy inny sposób się skończy, U7 wygrywa i przywraca wymazane wszechświaty :lapka:

@u55r Czy nie będzie kontynuowane to nie wiadomo. Nikt oficjalnie niczego w tej materii nie mówi. Możliwe, że powróci po premierze kinówki, czyli gdzieś w 2019, a możliwe że dostaniemy kolejną serię, już oficjalnie "post-Z". Rezygnowanie z anime zupełnie, gdy marka od dłuższego czasu jest znów na fali wznoszącej, byłoby IMHO dziwnym posunięciem.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

A jednak moje przewidywania się sprawdziły.

Gohan wyleciał,

ale przynajmniej w dobrym stylu. 

Poza tym dużo w tym odcinku piu-piu i tadadada, ale chyba nie drażni mnie to na tyle, żeby spróbować oglądać z angielskim dubbingiem - tam podobno tłuką się bez artykułowania każdego ciosu. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...