Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Przez jakiś czas myślałem że może C17 ma ten sam mechanizm samozniszczenia co C16 i może popełni samozniszczenie zmiatając Toppo z areny, ale widząc Vegete w akcji z Toppo to coś mi się wydaje że po prostu zwyczajnie odpadnie. 

 

A na arenie nadal Goku, Vegeta, Jiren i Toppo czyli 2 vs 2 

 

 

 

 

 

:mog: i Frieeza leży gdzieś na szczątkach zniszczonej areny nie przytomny. Nasi górą :potter:

Odnośnik do komentarza

Vegeta pięknie dzisiaj się pokazał, świetne przypomnienie jego ataku z Buu, a i wcześniej bardzo fajnie powalczył. 

 

Nadal nie wiem jak pokonają Jirena, chyba UI nie wystarczy i będzie musiał się pojawić Vegetto. Ewentualnie wygrają tylko dlatego, że Jiren nie zdoła ich wywalić, ale to mi nie pasuje do DB. 

Odnośnik do komentarza

Fuzja Vegetto w Blue w arcu z Zamasu nie wytrzymała nawet 5 minut czasu dragonballowego, chyba? Jeśli będą się trzymać tej dziwnej zasady, to ciekaw jestem, ile ewentualnie wytrzyma połączenie UI Goku i Ultra\Royal Blue Vegety (niech już dadzą temu oficjalną nazwę, bo "royal blue" to brzmi jak jakiś serek. :facepalm:

Edytowane przez Frantik
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no vegito najciekawsza postac jaka w dbs wystapila, bez dwoch zdan. ta postac jest tak napisana od zawsze, ze jest zayebista i kazda sekunda na ekranie jarango

 

 

ale pewnie goku dostanie power upa z dupy, ultra du per wech, super uszy wojownika albo cos,, cala publika zapoda krople potu na czole, puszcza w tle ten wokal "dam dam dam dam" i jiren zostanie pokonany. i tak jak mowi square, cliffhanger bedzie polegal na tym, ze grand priest po ozywieniu wszystkich wszechswiatow, powie coscie kurla zrobili i pokaza jakiegos beboka w cieniu, co ma super moc z jakiegos wczesniej unicestwionego wszechswiaata, wszyscy wrzuca krople potu na czolo, razem z aniolami, goku sie podnieci bo bedzie mogl sie dalej rozwijac i czesc, do nowego roku pol jutuba bedzie pisac ksiazki spiskowe na podstawie dwusekundowego materialu zapowiedzi nowej serii, a za rok w marcu dostaniemy po raz kolejny "dadadada".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz, wszystko można wytłumaczyć dwoma zdaniami rzuconymi przez Whisa na widowni, co nie znaczy, że ma to sens i jest konsekwentne. Istota tego "ataku" w DBZ była, jaka była, do tego można dodać zaangażowanie emocjonalne widza. Tutaj dostajemy 10 sekund "niepewności" i wybuch radości Kuririna, gdy okazuje się, że wszystko ok xd. Wiem, nie powinienem pewnych rzeczy wymagać od DB, ale to jest niskiego poziomu i na siłę nawiązywanie do klasyki. 

 

To tak jakby Genki Dama nie wymagała gromadzenia energii z zewnątrz, tylko Goku sam by sobie ją tworzył, bo przecież ma idealną kontrolę nad ki. W sumie pewnie by przeszło. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...