Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zaliczony dragon ball super hero. Ogólnie oceniam jako najlepszą ze wszystkich tych nowych kinowek. Może dzięki bardziej szczegółowej animacji, bo przynajmniej tym razem można było więcej zobaczyć tych ciosów podczas walki. To na duży plus. 

Kolejny plus - realne zagrożenie (jezu w koncu ktos poszedł po rozum do głowy). Nie ma tych prze koksowanych gamoni i można było poczuć delikatny Vibe dbz. 

Nie było jakis powerupow z pupci. Gohan ma swoje przemiany po sądzę majin więc fajnie się to oglądało bez durnych kolorkow oraz goku bez mózgu,który jest po prostu tragiczna postacią we wszystkich sagach Super. 

Dużo tez odniesień do cell sagi co również jest sporym plusem, bo jednak jest tutaj kontynuowana historia Gohana po majin buu. 

 

Spoiler

Design nowej formy piccolo troche przegięty, ale ostatnio taki trend chyba że wszyscy mają muskuły i kwadratowe szczęki 

 

Na minus - końcówka troche zrobiona na szybko. Trochę zawód jednak. 

 

Spoiler

No i niezle prychnalem jak zobaczyłem doooe gotena xdd

 

Widac ze Japonia ma w dooopie poprawność polityczna i Bulma i jej doopa od czasu do czasu świeciła na cały ekran kina (dosłownie xd). 

 

Ogólnie warto iść do kina za te 18zl w środę jak macie okazję. Kupiłem sobie ICEEE (takie coś z lodem kruszonym w środku) i siedziałem z innymi nerdami w prawie pustej sali. Jak TOEI animation pójdzie tą drogą czyli realne zagrożenie + normalne poziomy mocy to db wyjdzie na prostą. Ale manga z tego co pisaliście wcześniej chyba mocno odplynela z tymi levelami mocy więc liczę, że kinowki będą robione dla starych fanów. Bo jest to dobry trop na kolejne ekranizacje. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No manga doszłą do etapu, że pojawiają się typy co sobie życzą być najsilniejszym we wszechświecie xd
Problemem DB jest to, że power levele to nie są jakieś nowe zajebiste techniki tylko nowy kolorek i ta sama osrana kamehama co zawsze.
Ostatnie fajne sztuczki z głównych postaci to chyba Gotenks w buu sadze, bo te duchy i gumowe pączki były zabawne i pomysłowe.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, oFi napisał:

Nie było jakis powerupow z pupci. Gohan ma swoje przemiany po sądzę majin więc fajnie się to oglądało bez durnych kolorkow oraz goku bez mózgu,który jest po prostu tragiczna postacią we wszystkich sagach Super.

Przecież nowe formy w tym filmie to właśnie były power upy z dupy. Jeszcze Gohana mogę zrozumieć, że się wkurzył (tylko za nic nie podoba mi się ten design), tak tą od Piccolo to mogli jakoś lepiej wprowadzić.

Dla mnie DBS Broli najlepszy, zarówno wizualnie jak i walkami.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Przecież nowe formy w tym filmie to właśnie były power upy z dupy. Jeszcze Gohana mogę zrozumieć, że się wkurzył (tylko za nic nie podoba mi się ten design), tak tą od Piccolo to mogli jakoś lepiej wprowadzić.

Dla mnie DBS Broli najlepszy, zarówno wizualnie jak i walkami.

 

No ten piccolo umiarkowane jaranko. Trochę z tym polecieli, ale i tak wole to i te motywy z gohanem niż walka, która wynika z samej walki w Brolym. Broly dla mnie miał dziwną animację, jakieś koślawe te oczy mieli podczas powerupów. 

 

Ogólnie to > reszta z kinówek z serii Super. Polecam iść do kina, bo fajnie było to obejrzec na dużym ekranie.

 

 

Odnośnik do komentarza

DBZA to najlepsze, co wyszło z marki DB od lat. Sam sobie odświeżam co jakiś czas jak chcę coś obejrzeć luźnego. Wiele wątków wyszło ekipie o niebo lepiej od oryginału. Nawet, jeśli podeszli do tematu z jajem, jak np. do wątpliwego ojcowstwa Goku, to efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Pierwsze odcinki trochę cringe'owe i rozumiem, że niektórych mogły zniechęcić, ale im dalej, tym tylko lepiej. Cell Saga to majstersztyk.

 

Niestety, zostały teraz te ich krótkie filmiki, DB Shortz, czy jak to się zwie. Ostatnio też na jakimś pobocznym kanale TFS twórcy oglądają serię od początku z komentarzem.

 

Mogliby chociaż jakieś pełnometrażówki zrobić, jeśli nie całą serię Buu. Ich chyba wypaliła pełnometrażówka z Bojackiem, bo faktycznie nie jest to materiał na parodię. Ale kurcze 10 film z Brolym by się nadawał, szczególnie po świetnej parodii 8 filmu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W końcu obejrzałem Super Hero. Niestety poza początkiem gdzie Goku sparuje z Brolym to cała reszta mi nie podeszła. Wynudziłem się, męczyły mnie krzyki w czasie walk Gohana z Cellem. O i tyle. Ale kreska jest wbrew wcześniejszym obawom bardzo fajna. To akurat oceniłbym na plus. 

 

A tak odnośnie kolejnego Arc to wiem kto by kim pozamiatał, ale i tak chciałbym zobaczyć te walkę. :obama:

Spoiler

frieza-beerus.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...