Skocz do zawartości

God of War Collection ( I & II )


Gość

  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trofeów obu części?

    • Mortal (bardzo łatwe)
    • Spartan (łatwe)
    • Colosus (średnie)
    • God-like (trudnie)
    • Titan (bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mam proplem jak wiekszosc z was : za cholere nie chce mi wejsc Boss Batch 3. Jak przejde na new game plus caly odpoczatku nie wyłączajac gry to wpadnie?

Mo`e jest jakis inny sposób orócz wyzej wymienionego?

 

No z tego co tam wcześniej ustalaliśmy to trzeba przejść Krakena i 3 siostrzyczki (za jednym razem), bez wyłączania gry i najlepiej bez śmierci (osoby co tak robiły, w tym ja dostały te trophy za 1 razem). Sprawdź, może masz gdzieś save przed krakenem, żeby nie trzeba było od nowa grać.

Odnośnik do komentarza

mam proplem jak wiekszosc z was : za cholere nie chce mi wejsc Boss Batch 3. Jak przejde na new game plus caly odpoczatku nie wyłączajac gry to wpadnie?

Mo`e jest jakis inny sposób orócz wyzej wymienionego?

 

No z tego co tam wcześniej ustalaliśmy to trzeba przejść Krakena i 3 siostrzyczki (za jednym razem), bez wyłączania gry i najlepiej bez śmierci (osoby co tak robiły, w tym ja dostały te trophy za 1 razem). Sprawdź, może masz gdzieś save przed krakenem, żeby nie trzeba było od nowa grać.

tak mam save przed ta walka z krakenem ale w ng+. przechod`ilem tylko ten moment 2 razy i nic. W czym problem zeby wydac patch poprawiajacy ten blad i ciekawe czemu to jeszcze nie zostalo zrobione.

Odnośnik do komentarza

Istnieje prawdopodobieństwo że znajdziesz (w hadesie jest dużo skrzynek), ale nie wiem dokładnie bo nie byłem w takiej sytuacji. Jeżeli to twoje pierwsze przejsćie to zawsze możesz przejść drugi raz, jeżeli nie tzn. że coś słabo szukałeś (znowu) :whistling: Zarówno w jedynce jak i w dwójce oczka wpadały znacznie szybciej, mniej wiecej o ten jeden komplet i mniej więcej w połowie gry. Ogólnie to w całej grze jest o wiele wiecej skrzyń z piórami/oczami, jedynie po skompletowaniu 18 sztuk znajdujemy w nich czerwone orby, a w hadesie jest bardzo dużo skrzń z dużą ich ilością.

Osobiście nie widzę innego rozwiązania niż skończyć gre i się przekonać, toż to prawie sam koniec.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie trzy? Powinno wpaść bez problemu - może jakiś bug.

 

Tak mi się wydaje bo o które chodzi skrzynki dokładnie jakbyś mógł mi wyjaśnić byłbym wdzięczny , wiem że nie zdobyłem jednej w tym śnieżnym levelu z tytanem lodu bo była za kratkami , i jednej w tej świątyni co trzeba było zwłoki przenieść i wrzucić do strumienia wody żeby po drugiej stronie wypłynęły i tam na górze był jakaś skrzynka ale nie mogłem za nic rozkminić jak się tam dostać.

 

już nieważne znalazłem na youtube

Edytowane przez fredybizkit
Odnośnik do komentarza

Nie, nie - to są specjalne skrzynie, różnią się wyglądem. Każda z nich dodaje kolejno b. dużo Red Orbs, jeden poziom energii i magii.

 

1.

2.

3.

 

UP: Oddaje :potter:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Rozwaliłem Krakena i siory, a trofik Boss Bash 3 nie wpadł...miał ktoś tak?

 

mam proplem jak wiekszosc z was : za cholere nie chce mi wejsc Boss Batch 3. Jak przejde na new game plus caly odpoczatku nie wyłączajac gry to wpadnie?

Mo`e jest jakis inny sposób orócz wyzej wymienionego?

 

No z tego co tam wcześniej ustalaliśmy to trzeba przejść Krakena i 3 siostrzyczki (za jednym razem), bez wyłączania gry i najlepiej bez śmierci (osoby co tak robiły, w tym ja dostały te trophy za 1 razem). Sprawdź, może masz gdzieś save przed krakenem, żeby nie trzeba było od nowa grać.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja to mam szczęście a jeszcze pytałem się o to w temacie. Do rzeczy.

 

Robiłem speedruna, wyszedłem do sklepu i zamiast wziąć pause pod select (tą co nie nabija czasu), to wziąłem menu upgreadu broni i czarów. I jakieś 30-40 minut poszło się walić. I teraz tak jestem na samym początku

The Architect's Tomb

a na liczniku mam 4 godziny 10 minut. I teraz pytanie: zdążę w te niecałe 50 minut przejść? Czy nie ma szans i lepiej nie grać dalej?

 

Niby mi tylko został właśnie

The Architect's Tomb, Hades no i Ares

ale nie mam pojęcia czy da radę skończyć to w 49 minut..............;/;/;/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...