Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Też się obawiałem nabijania 10 levelu triady ale wystarczyło powtórzyć kilka misji i level się nabił. Polecam ubrać ciuchy dające bonus dla triady i w walce łamać każdemu gościowi kończynę a następnie wykończyć przy użyciu elementów otoczenia. W misjach takich z pościgami (Top Glamour w dokach, misja z odzyskaniem długów dla Wujka Po) strzelać ile wlezie do samochodów gangów - najpierw w kierowców, później opony a na koniec rozwalić samo auto. Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

Mnie też wkurzało to powolne nabijanie punktów Triady. Dlatego zainwestowałem w pakiet DLC, za który dałem wtedy w promocji 7 zł, a miałem 5 DLC, w tym 3 gdzie dało się nabijać punkty Triady. Wkurzało mnie gdy powtarzałem misję, a pasek punktów nawet nie drgnął :/

Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj. Typowy sandbox, powtarzamy pewne czynności do utraty przytomności, lejemy po ryju wszystko i wszystkich, zabijamy przechodniów jako collateral damage, wykonujemy milion misji, z jednych coś wynika, z innych więcej lub mniej.


Sleeping Dogs podają to wszystko w bardzo przystępnej formie. Jest po prostu fajnie i bez przesady.

Jedyne co mnie nieziemsko drażni to przypadkowe zabijanie przechodniów. Takich rzeczy wolałbym uniknąć bo nijak się to ma do pomocy przypadkowym ludziom. Jednym pomagamy, a w trakcie prób dotarcia do celu zabijamy kilku bogu ducha winnych nieszczęśników. Takie zagrywki a'la GTA są do d.upy.

Odnośnik do komentarza

 

Też się szykowałem na to DLC, bo po platynie i zdobyciu 100% trofeów ciągle mi mało. Ale jak cena będzie w okolicach 20 zł to podziękuję. Chyba, że dla Plusowiczów jakiś rabat będzie.

 

Skąd wiedziałeś o cenie :) rzeczywiście taka jest 

 

 

Gdzieś wyczytałem, że ma tyle kosztować.

 

PS. DLC jest już w sklepiku, cena 21 zł. Ja podziękuję.

Odnośnik do komentarza

Również wbiłem platynę w Sleeping dogs.

 

Świetna gra, szczególnie pod względem fabularnym. Bardzo podobała mi się również graficznie i pod względem dźwiękowym (chociaż trochę irytowało zbugowane radio).

Dalej podtrzymuję jednak opinię, że system walki powinien być bardziej rozbudowany - chociażby więcej animacji ciosów, bo nawet większość ulepszonych w szkole walki kombinacji niczym się nie róni od podstawowych wersji (poza mocniejszym efektem).

 

W moim odczuciu ta gra bije na głowę GTA4, do którego podchodziłem z 3 razy i zawsze wymiękałem gdzieś w połowie.

 

Anyway, liczę że Square pokusi się o kontynuację tej serii.

Odnośnik do komentarza

Jest jedno trofeum za "cruising for two minutes and not damaging your car". "Your" znaczy zakupiony czy podpinolone też się liczą? Jeździłem dziś przez 5 minut, a trofek nie wpadł.

 

Kolejne pytanko: czy potrzebuję jakieś konkretne gadżety by dostać się do lokacji z figurkami czy muszę się po prostu wysilić i poszperać?

Odnośnik do komentarza

niektóre lokacje są dostępne tylko podczas misji, i tylko wtedy będziesz mógł się do nich dobrać do figurek. jeśli przeoczysz to zawsze można powtórzyć misję i zebrać także bez obaw.

 

auto może być obojętnie jakie. trik polega na utrzymaniu wysokiej prędkości. dopiero powyżej iluś tam zalicza. nie pamiętam dokładnie ilu. jest na to prosty sposób - zapiernicz ten taki śmieszny wóz, którym rozwozi się kurczaki i wbijaj na autostradę. max speed tego auta nie powala, ale pozwala zrobić to osiągnięcie. w sportowej furze musiałbyś mieć grubo na liczniku, żeby zaliczyło. w tym toczydełku szybko osiągniesz prędkość maksymalną a manewry przy 80 km/h trudne nie są.

Odnośnik do komentarza

Jest jedno trofeum za "cruising for two minutes and not damaging your car". "Your" znaczy zakupiony czy podpinolone też się liczą? Jeździłem dziś przez 5 minut, a trofek nie wpadł.

 

Kolejne pytanko: czy potrzebuję jakieś konkretne gadżety by dostać się do lokacji z figurkami czy muszę się po prostu wysilić i poszperać?

 

-Najlepiej wziąć vana i naginać na obwodnicę,zaczyna liczyć po 15 sekundach bez kolizyjnej jazdy,kończy się gdy twoja prędkość spadnie poniżej 60 km/h lub o coś zawadzisz,ja ma czas 7 minut,więc dasz radę :P

-1 skrzynka jest w misji obrony restauracji,musisz poszukać w rogu pokoju.Wszystkie statuetki wpadają albo z free ride albo z  misji.Łatwo je wyłapać jak odkryjesz ich ulokowanie na mapie.

 

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam bug z 10 lvl Triady w grze. wszystko mam odblokowane a nie mogę dojechać do 10 poziomu. w większości misji mam więcej pkt niż znajomy z PSN tylko ze on już ma platyne. powtarzam misję na targu. a na końcu 0 pkt, w misji Wujka Po dopiero za 4 razem dostałem pkt chociaż już skończyłem wątek fabularny. Bardzo irytujące

Odnośnik do komentarza

10 level nie jest zbugowany. Mi zatrzymał się bardzo blisko 10tki,i musiałem męczyć wykonując wszystkie pozostałe misje poboczne. Jeśli skupisz się na ich zrobieniu odpuszczając temat 10 levelu, to nawet nie zauważysz jak sam Ci wpadnie.

 

Dodam, że warto również pobijać WSZYSTKIE swoje wyniki powtarzając wysoko punktowane misje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...