Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie poboczne mam zrobione. mam 3/4 lvl 9 i ciężko coś więcej ruszyć. spróbuje z łamaniami jak sugeruje Litwin ale z tego co zauważyłem to gra za kolejna taka sama akcje daje coraz mniej punktów chyba ze w między czasie zrobi się inna akcje jak np atak z wyskoku czy rzut. dla mnie gra zabugowana - zresztą dosyć dużo takich opinii jest w sieci. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To jakim cudem ludzie tutaj mają platyny?Ja poprawiłem wszystkie najniżej punktowane misje i wpadło to trofeum. Za łamanie i skopanie w głowę z "O" zawsze daje 81 pkt,zamiast 20 za kill np. w wentylatorze,pomyśl ile killi masz w misjach i ile możesz pkt nadrobić w tej sposób.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Może być kradzione auto, ale musisz jechać z odpowiednią prędkością. Po kilku sekundach dobrej jazdy pojawi się licznik czasu.

 

 

niektóre lokacje są dostępne tylko podczas misji, i tylko wtedy będziesz mógł się do nich dobrać do figurek. jeśli przeoczysz to zawsze można powtórzyć misję i zebrać także bez obaw.

 

auto może być obojętnie jakie. trik polega na utrzymaniu wysokiej prędkości. dopiero powyżej iluś tam zalicza. nie pamiętam dokładnie ilu. jest na to prosty sposób - zapiernicz ten taki śmieszny wóz, którym rozwozi się kurczaki i wbijaj na autostradę. max speed tego auta nie powala, ale pozwala zrobić to osiągnięcie. w sportowej furze musiałbyś mieć grubo na liczniku, żeby zaliczyło. w tym toczydełku szybko osiągniesz prędkość maksymalną a manewry przy 80 km/h trudne nie są.

Tak też myślałem. Znam wszystkie lokacje posążków, ale nie wiedziałem za Chiny Ludowe jak tam się dostać więc doszedłem do wniosku, że później w trakcie przechodzenia fabuły będzie do nich dostęp, jak miało to miejsce z figurką w restauracji Winston'a.

Co do trofeum za cruising domyślałem się, że będzie dyngs z prędkością, ale na razie olałem olałem sprawę.

 

Czy z tym problemem związanym z lvl Triady nie pomogą czasem ciuchy z dopalaczami exp'a?

Odnośnik do komentarza

Popieprzyłem link, miałem wstawić ten z ciuchami podbijającymi respekt triady. Jak juz się wejdzie do szafy to każdy ma przypisane dane statystyki. I 3 gwiazdki niekoniecznie dają maksymalny wynik. Warto spojrzeć w sieć gdzie można jaki wynik nabić. Chodziło ki głównie o to, że nie ma tutaj mowy o żadnym bugu, a jest to jedynie marketing, chwyt, który zmusi leniwych do kupienia DLC.

Odnośnik do komentarza

 

To jakim cudem ludzie tutaj mają platyny?

Litwin uspokoj zwieracze. nikt tu nie pisze ze platyna w SD to jakąś kara, bo primo gra jest zacna, a drugie primo platyna nie jest obowiązkowa. po prostu kilku graczy sugeruje ze jest problem z punktami Triady. Skoro ty nie miałeś problemu to dobrze dla Ciebie, ale to nie znaczy ze problem nie istnieje. jest lekkie przeświadczenie ze SE chce zmusić graczy do kupienia DLC. sam w misji na targu mam prawie 1000pkt a jak ostatnio poprawialem ta misję i wydawało mi się ze będzie lepiej to dostałem 0(zero) pkt.

Odnośnik do komentarza

Na dobicie punktów triady najlepiej ubrać się w zestaw dający +15% i odpalić ostatnią misję, lub którąś gdzie należy porwać samochód skacząc na jego dach.

 

W ostatniej misji, na samym końcu podczas walki z

Uśmiechniętym Lee

gdy mamy go wykończyć - należy tego nie robić tylko kontrować do woli jego ataki trójkątem, nabijając w ten sposób punkty w nieskończoność.

 

Natomiast w misjach z porwaniem samochodu - zamiast wskakiwać na dach należy strzelać w opony, samochód nie przewróci się a gra przyzna około 30 punktów na strzał - można stackować do woli.

 

Ja w tych dwóch misjach nabiłem około 1/5 paska triady do 10 lvlu.

Odnośnik do komentarza

 

 

To jakim cudem ludzie tutaj mają platyny?

Litwin uspokoj zwieracze. nikt tu nie pisze ze platyna w SD to jakąś kara, bo primo gra jest zacna, a drugie primo platyna nie jest obowiązkowa. po prostu kilku graczy sugeruje ze jest problem z punktami Triady. Skoro ty nie miałeś problemu to dobrze dla Ciebie, ale to nie znaczy ze problem nie istnieje. jest lekkie przeświadczenie ze SE chce zmusić graczy do kupienia DLC. sam w misji na targu mam prawie 1000pkt a jak ostatnio poprawialem ta misję i wydawało mi się ze będzie lepiej to dostałem 0(zero) pkt.

Zwieracze są spokojne,a ten problem też miałem,dlatego nie rozumiem jak innym to nie wchodzi,skoro wystarczy poprawić misję i wbić więcej pkt triady.Maksymalnie można wbić pełne 3 trójkąty,zobacz ile wbiłeś w misji i dobij do 2,5-3.

Odnośnik do komentarza

Na dobicie punktów triady najlepiej ubrać się w zestaw dający +15% i odpalić ostatnią misję, lub którąś gdzie należy porwać samochód skacząc na jego dach.

 

W ostatniej misji, na samym końcu podczas walki z

Uśmiechniętym Lee

gdy mamy go wykończyć - należy tego nie robić tylko kontrować do woli jego ataki trójkątem, nabijając w ten sposób punkty w nieskończoność.

 

Natomiast w misjach z porwaniem samochodu - zamiast wskakiwać na dach należy strzelać w opony, samochód nie przewróci się a gra przyzna około 30 punktów na strzał - można stackować do woli.

 

Ja w tych dwóch misjach nabiłem około 1/5 paska triady do 10 lvlu.

 

Ten zestaw dający +15 to trzeba kupić w DLC czy gdzieś to jest w grze?

Odnośnik do komentarza

 

Na dobicie punktów triady najlepiej ubrać się w zestaw dający +15% i odpalić ostatnią misję, lub którąś gdzie należy porwać samochód skacząc na jego dach.

 

W ostatniej misji, na samym końcu podczas walki z

Uśmiechniętym Lee

gdy mamy go wykończyć - należy tego nie robić tylko kontrować do woli jego ataki trójkątem, nabijając w ten sposób punkty w nieskończoność.

 

Natomiast w misjach z porwaniem samochodu - zamiast wskakiwać na dach należy strzelać w opony, samochód nie przewróci się a gra przyzna około 30 punktów na strzał - można stackować do woli.

 

Ja w tych dwóch misjach nabiłem około 1/5 paska triady do 10 lvlu.

 

Ten zestaw dający +15 to trzeba kupić w DLC czy gdzieś to jest w grze?

 

Jest normalnie w grze do kupienia w jednym ze sklepów.

Odnośnik do komentarza

no więc wszystko siadło. poprawiłem 3 misję w następujący sposób -

przeciwnicy zwykli tak jak sugerował kolega Litwin.

przeciwnicy z bronią palną - rozbrojenie (2xO) i obowiązkowy headshot - akcja za min 60pkt, najlepiej po zdobyciu pozostałych ulepszeń policyjnych, face lvl 10 oraz nefrytowych statuetek. W misjach z pojazdami należy wszystkie zniszczyć - np w misji z "kucykiem" można zniszczyć wszystkie zaparkowane auta przed klubem żeby uzyskać brakujące punkty. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...