Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

W drodze do platyny brakuję mi jeszcze :(

 

Pure Gold[/size]

Achieve 30 Gold Stat Awards.

Solid Silver

Achieve 30 Silver Stat Awards.

W czym dokładnie Ci brakuje srebra i złota?

 

Event Planner

Complete all of the open world Events.

Zrobiłeś wszystkie dostawy Trana? Znalazłeś ludzi w bagażnikach? Wyprowadziłeś pijaków ze sklepów? :)

 

Whatever's Handy

Use 10 different melee weapons to defeat enemies.

Tip: wykorzystaj przechodniów :) Aktówka, reklamówka, parasol też się liczą jako "bronie" :)

 

I jeszcze dwa ukryte, niestety wbijanie 10 poziomu triady idzie jak krew z nosa, jakoś powoli te punkty lecą

Balans pomiędzy punktami Triady i Policji to jedna z bolączek SD. O ile Policję nabija się bardzo łatwo dzięki nalotom policyjnym, tak Triada tylko w misjach. Poprawili to w DLC (Triad Enforcer Pack albo Martial Arts Pack, można się szarpnąć za kilka zeta), są dodane misje typowo do boostowania punktów Triady. Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Tylko Zielu pamietej,ze Random Events wiekszosc pojawia sie za dnia. Jak bedzie sie robic ciemno to nie ktore sie nie pojawia.

 

Niestety robiłem za dnia i nawet z tym filmikiem który wrzucił Baniol i nic...

Mi brakowalo jednego w central(zoltej 3 z postu Rudiok'a),co sie go nie naszukalem. Jednak najgorsze bedzie zdobycie 500tys w walkach kogotow.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

 

Tylko Zielu pamietej,ze Random Events wiekszosc pojawia sie za dnia. Jak bedzie sie robic ciemno to nie ktore sie nie pojawia.

 

Niestety robiłem za dnia i nawet z tym filmikiem który wrzucił Baniol i nic...

Na YT są wszystkie,raz mi się tylko sekwencja zacięła i nie było widać typa.Na początku zdobądź wszystkie nefrytowe statuetki,naucz się łamań i wtedy będziesz miał więcej pkt. triady.

Odnośnik do komentarza

Niestety robiłem za dnia i nawet z tym filmikiem który wrzucił Baniol i nic...

Ale nie trafiasz na te wydarzenia czy Ci nie zalicza trofeum?

 

Sprawdź w statach ile masz poszczególnych zdarzeń ukończonych:

- Story Missions (30/30)

- Cases (4/4)

- Favors (36/36)

- Events (28/28):

   Drug Busts (17/17)

   Shoplifters (4/4) - (Hidden)

   Hit and Run (3/3) - (Hidden)

   Junk in the Trunk (4/4) - (Hidden)

- Jobs (30/30):

   Tran - Car Deliveries (20/20)

   Roland - Debt Collections (6/6)

   Martial Arts Clubs (4/4)

- Races (17/17)

 

I mapka: http://i45.tinypic.com/fxhr9.jpg na żółto, pomarańczowo i czerwono są zaznaczone te ukryte zdarzenia.

 

+ Dodał MODERATOR
Idzcie z tymi trofeowymi postami do odpowiedniego działu.
Odnośnik do komentarza

Tak czy siak poczytałem na forach i niestety nie łatwo dobić do 10 lvl triady. A czasem jest to nie możliwe :( dlaczego bo gra nie liczy od nowa punktów za każdą powtórzoną misję, ale dodaje tylko combo których jeszcze w danej misji nie zrobiłem. Efekt ostatnio powtarzałem misję i dostałem 0 pkt triady. Następnie gra nie liczy mi hazardu czy to wygrywam czy przegrywam bilans mam ten sam :( coś jest z(pipi)ane i to bardzo.

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem,znajdź wszystkie nefrytowe statuetki,naucz się łamań i powtarzaj misje,jak tak szybko dobiłem do 10 lvl.Hazard najlepiej robić na zasadzie save,jak coś wygrasz idziesz i sajvujesz,jak przegrywasz to wczytujesz save z ostatniej wygranej,jak wygrasz to nadpisujesz i dzięki temu masz na plusie,ja tak wygrałem 1 mln na kurczakach.

Odnośnik do komentarza

ja pkt triady nabiłem bez problemu, ubierasz strój + 15% do doświadczenia tiady, łamiesz ręce i nogi a w misjach w których są samochody, strzelasz w nie do oporu(w pasażerów w koła i w sam samochód do wybuchu). Misje najlepiej brać z jak najmniejszą ilością zapełnionych trójkącików... aa i zapomniałbym, w sekcjach strzelanych wyskakuje w spowolnionym czasie i sadze headshoty

Odnośnik do komentarza

W niektorych misjach punkty triady leca za taranowanie aut, poscigi warto przeciagac ile wlezie i taranowac, strzelac w opony, albo headshoty w aucie walic (najwiecej warte). Poza tym lamanie konczyn, ataki z wykorzystaniem elementow otoczenia, kontra trojkat + kolko. A hazard najlepiej w Kennedy robic na kogutach i sejwowac po kazdej wygranej.

Odnośnik do komentarza

Tylko jesli dobrze kojarze to i tak nie wpadnie Ci wiecej punktow niz trzy pelne trojkaty. Potem licznik bije punkty, ale na koniec misji ich nie dodaje. Chcialem tak zrobic w misji z kwiatkiem w swiatyni - mozna tam mnichow kosic do utraty tchu tzn. dopoki sie nie opusci terenu. Punkty wpadaly jak zloto ale na koniec misji dodalo mi tylko roznice miedzy wczesniejszymi 2,5 trojkatami a pelnymi 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...