Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie - jak tylko dokończę grę w nośniku (genialne Uncharted 2 :) to zabieram się właśnie za SD bo już smętnie czeka na półce w folii któryś dzień :P Tylko moje pytanie, bo również chciałbym celować w platynę - czy aby nie mieć potem kłopotów z tym trofeum od Triady muszę od samego początku kierować się jakimś poradnikiem, boostować skille itp, czy mogę np najpierw grać ze 100% funem, a potem dopiero zabrać się za powtarzanie misji i boostowanie levelu Triady? Nie wiem czy jasno napisałem, ale chodzi mi o to czy nie popsuję sobię platyny nie spinając się od samego początku gry? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja bym polecil granie dla funu i przykladanie sie w misjach do punktow triady tj. to co pisali powyzej koledzy: lamania konczyn, strzaly w glowe/opony. Na pewno na poczatku postaraj sie o znalezienie jak najwiekszej ilosci statuetek do treningu sztuk walki. Misje jakies arcydlugie nie sa i mozna je potem na spokojnie powtorzyc. Poczytaj kilka(nascie) stron tematu wstecz to bedziesz wiedzial co i jak :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

100% fun i poznanie historii. naucz się sterowania i walki, znajdź wszystkie kapliczki żeby mieć 200% zdrowia co pozwoli na mniejsz stres w misjach. na początku bez chwytów i większej ilości zdrowia to nawet 3 zwykłych gości może sprawia lekkie problemy. nie nastawiaj się na platyne - jak spędzisz ok 30h z ta fajna gra to ona sama wpadnie:-)

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem dziś 10y level Triady co nie było wcale trudne. Bardziej martwi mnie fakt, że nie mam trzech eventów w open world, a nie wiem gdzie ich szukać. Na mapie wszystko już zaliczyłem, nie wspominając o zbierajkach. Czy walki kogutów również muszą być wszystkie zaliczone?

 

Jeszcze kilka prostszych trofeów i mam platynę.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem dziś 10y level Triady co nie było wcale trudne. Bardziej martwi mnie fakt, że nie mam trzech eventów w open world, a nie wiem gdzie ich szukać. Na mapie wszystko już zaliczyłem, nie wspominając o zbierajkach. Czy walki kogutów również muszą być wszystkie zaliczone?

 

Jeszcze kilka prostszych trofeów i mam platynę.

 

w walkach kogutów musisz zarobić bodaj milion, a te randomowe eventy opczaj na mapie w necie i musisz stawić się w określonych godzinach żeby aktywować je.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Dodam, że walki kogutów to absolutny random, wygrana nie jest zależna od żadnych czynników. Zarabiając na nich milion trzeba zapisać grę przed bramką wejścia na walki i obstawiać. Suma wygranych ma wynieść bańkę. Ja robiłem to chyba 3h.

Ja pamiętam że robilem to 15 minut. Jedziemy tam gdzie dostaje się milion za jedna walkę i stawiamy na słabszego :-) za 3 razem wpadło, bo na początku stawiał em kasę na lepszego :-)

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem dziś 10y level Triady co nie było wcale trudne. Bardziej martwi mnie fakt, że nie mam trzech eventów w open world, a nie wiem gdzie ich szukać. Na mapie wszystko już zaliczyłem, nie wspominając o zbierajkach. Czy walki kogutów również muszą być wszystkie zaliczone?

 

Jeszcze kilka prostszych trofeów i mam platynę.

 

 

Pewnie chodzi o te eventy Junt in the Trunk, gdzie musisz znaleźć zaparkowany gdzieś samochód z człowiekiem w bagażniku :) Sprawdź na trofikowych forach lokacje tych miejsc.

Odnośnik do komentarza

Ej, a gdzie, bądź w której misji można zabijać kogoś za pomocą przedmiotu którym się rzuca? Do złota potrzeba dziesięć takich killi, a ja nie mam żadnego po przejściu wszystkich misji. Yap, stoper sam się odpala po kilku sekundach bezkolizyjnej jazdy z odpowiednio wysoką prędkością. 

 

Czytajta temat, to nie boli ;) Zabijać możesz też przechodniów takimi przedmiotami jak parasol, aktówka, reklamówka itp. :) Podchodzisz, rozbrajasz, rzucasz, powtarzasz.

Odnośnik do komentarza

Yap, stoper sam się odpala po kilku sekundach bezkolizyjnej jazdy z odpowiednio wysoką prędkością. 

 

 

Pisałem s spoilerze na poprzedniej stronie,napisze jeszcze raz.Wsiadasz w vana i jedziesz,po 15 sek i powyżej 60 km/h zaczyna naliczać.Przedmioty do rzucania to np. noże lub rurki.

Ależ czytałem, a jakże. Sęk w tym, że na autostradzie miałem ponad 1.31 min trasy pełną parą (bez najmniejszego uszczerbku) i nic mi się nie pokazuje. Jeżdżę i nie potrafię. Spróbuję motywu z "kurnikiem" na kółkach Litwina.

Odnośnik do komentarza

 

Pisałem s spoilerze na poprzedniej stronie,napisze jeszcze raz.Wsiadasz w vana i jedziesz,po 15 sek i powyżej 60 km/h zaczyna naliczać.Przedmioty do rzucania to np. noże lub rurki.

Ależ czytałem, a jakże. Sęk w tym, że na autostradzie miałem ponad 1.31 min trasy pełną parą (bez najmniejszego uszczerbku) i nic mi się nie pokazuje. Jeżdżę i nie potrafię. Spróbuję motywu z "kurnikiem" na kółkach Litwina.

 

Hmm... raczej nie ma takiej możliwości, bo timer startuje automatycznie, szczególnie jak jedziesz czymś szybszym. Pamiętaj, że uszczerbek to też np. wjechanie w pachołek, trawę, wybój na jezdni i resetuje to licznik.

Odnośnik do komentarza

Nie widziałem go jeszcze na oczy. Popróbuję i zobaczymy czy to moja nieudolność czy soft mi płata figla.

 

Edit:

Jest jedno miejsce gdzie trofeum za dwie minuty bezkolizyjnej jazdy to igraszka. Puchar wpadł, ale licznik jak nie wyskakiwał tak nie wyskoczył. Po prostu pojawiła się ikonka trofki i to wszystko. To się gdzieś włącza czy jak?

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

no więc wszystko siadło. poprawiłem 3 misję w następujący sposób -

przeciwnicy zwykli tak jak sugerował kolega Litwin.

przeciwnicy z bronią palną - rozbrojenie (2xO) i obowiązkowy headshot - akcja za min 60pkt, najlepiej po zdobyciu pozostałych ulepszeń policyjnych, face lvl 10 oraz nefrytowych statuetek. W misjach z pojazdami należy wszystkie zniszczyć - np w misji z "kucykiem" można zniszczyć wszystkie zaparkowane auta przed klubem żeby uzyskać brakujące punkty. pozdrawiam

która to byla ta misja z kucykiem bo nie pamietam?

Odnośnik do komentarza

No dokładnie ta misja - "Meet the new Boss" zaraz po misja którą wymienił smoo powyżej. A "kucyk" bo Wei biegnąc tak go właśnie wołał :).

Poprawiłem na niej wynik o dobre 1000 pkt grając w stylu opisanym powyżej. Wyskok z antresoli i rozbrojenie gościa + headshot; i tak kolejny i następny.

Jak było za dużo przeciwników to skok za bar; wyskok z bullet time i strzały w głowę.

Naprawdę działa jak złoto.

Tylko trzeba mieć pełny pasek życia+kapliczki żeby sie nie martwić i przypadkowy zgon.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzięki Panowie za podpowiedzi co do gry. Platyna jest a i tak dobrej gry dawno nie widziałem ^_^

Po pierwsze podpowiem gdyby ktoś też się zastanawiał jak to z tym levelem 10 triady. Jako iż wiedziałem, że trzeba na niego uważać to po pierwszych 3-4 misjach fabularnych, jak już miałem swobode w eksplorowaniu HK to zająłem się na start zbieractwem przyjemnym , czyli kapliczki zdrowia wszystkie jak i statuetki do walki. Za tym poszły łamania w szkole walki i dopiero dalej fabuła. Oczywiście jak tylko już uda nam się zrobić 7 level społeczny to od razu zakup ciuchów +15% triady. I tyle. Misji nie powtarzałem ani 1 a na przed ostatniej miałem już 10 level triady, także zupełnie bez problemów i stresu :) Później musiałem tylko zając się "dozbierakami" czyli skrytki i jakieś tam kupowanie aut itp.

Generalnie jak na początku odblokujemy łamania jak i czym prędzej ciuchy +15% to nie widzę jak można mieć problem z 10 levelem.

Gra jak pisałem świetna, również zgadzam się że teraz za te kilka miesięcy GTA V będzie miało ciężkie zadanie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...