Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jako, że sporo DLC na PC jest aktualnie w promocji, to jestem ciekaw, czy któreś polecacie. Masa tego ścierwa to tylko wczesne unlocki i to bym omijał z daleka (płacić za zepsucie sobie gry, lol), ale czy są jakieś ciekawe DLC które dodają misje? To Nightmare... i Street Racing pack wyglądają ciekawie, miał ktoś z nimi do czynienia?

Odnośnik do komentarza

Ja mam Nightmare in North Point i Zodiac tournament.

 

NiNP jest ciekawe, fajnie zrobione, ale dość krótkie. Możesz śmiało brać. Szczególnie podobała mi się walka mieczem brzoskwiniowym.

 

Zodiak jest już trochę gorszy. Dostajesz nową ładną wyspę do eksploracji, kilka statuetek do zebrania, i kilka misji  a'la podziemny krąg.  Całość w stylu filmu "Wejście smoka". Spoko dodatek ale drugi raz nie dał bym za niego ~10pln.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

W sumie wymęczyłem podstawkę na 100% platynując i było mi mało, no a w międzyczasie wyszły DLCki na które w sumie nie zwaracałem uwagi dotychczas. Do obcykanych - wyszły 2 fabularne, czy więcej? dużo wbijania trofików? Przy podstawce SD była to dla mnie przyjemność,

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kurde, przeszedłem przed chwilą SD, bo było za 8zł. <CEBULA>  I teraz tak, chciałem wymaksować grę, wchodzę w statystyki i widzę, że mam połowę wyścigów, nie wszystkie kamery, wydarzenia itp. Ale problem w tym, że na mapie nie mam ŻADNYCH eventów. NIC. 

Chociaż nie, mam jeden, żółty, w pierwszej dzielnicy, który mimo, że przeszedłem dwa razy to i tak cały czas jest i nie wiem czy tak ma być czy jakiś błąd. Więc co zrobić, aby się pozostałe rzeczy odblokowały? 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...