Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

nie grałem w to na poprzedniej generacji, może ktoś powiedzieć jak wypada przy GTA5, która lepsza/fajniejsza/co sie bardziej podobało ?

 

różnice graficzne, najbardziej w oczy rzuca sie oświetlenie i refleksy, ma być też 25% więcej pojazdów na ulicach

graficznie dobry remaster

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

może ktoś powiedzieć jak wypada przy GTA5, która lepsza/fajniejsza/co sie bardziej podobało ?

 

Jakbyś nie wiedział...

 

 

no nie wiem serio, pytanie jak najbardziej na poważnie, nie grałem w Psy, a w GTA5 może ze 2h na X360, mnie GTA ogólnie nie porwało, nie jestem też fanem serii

chętnie wysłuchałbym jakichś opinii, SD widze są bardziej krwawe

troche screenów wysokiej jakości

sleeping_dogs_definitive_edition_10.jpg

sleeping_dogs_definitive_edition_9.jpg

sleeping_dogs_definitive_edition_8.jpg

sleeping_dogs_definitive_edition_5.jpg

sleeping_dogs_definitive_edition_3.jpg

sleeping_dogs_definitive_edition_1.jpg

sleeping_dogs_definitive_edition_2.jpg

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Nie ma co bezpośrednio porównywać SD do GTA. Tytuł jak najbardziej wart ogrania , ciekawe story , różnorodne zadania dla obu stron także te poboczne wypadają naprawdę ciekawie , rozgrywka nastawiona na walkę wręcz w tym na wykorzystaniu otoczenia aniżeli na używanie broni palnej. Miasto jest mniejsze co nie znaczy że nie ma w nim co robić po prostu jest bardziej "napakowane" i czuć ten klimat żywego miasta, model jazdy można porównać do NFS Underground. 

Nawet jeśli nie jesteś fanem gier z otwartym światem warto dać SD szanse bo jest po prostu "inne" niż typowa produkcja GTA podobna ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja przy GTAV się bawiłem świetnie (Trevor, wiadomo) ale Sleeping Dogsy stawiam mimo to wyżej. Świetny klimat, oprawa już na PS3 dawała radę, no i system walki - mega rajcowny, głównie broń biała a przede wszystkim walka wręcz. Jak się w klimacik odpowiednio wsiąknie to pozamiatane.

Odnośnik do komentarza

Ktoś grał już w wersję na PS4? Jest znaczna poprawa oprawy graficznej? Fajnie sie gra?

 

Na PS3 zdobyłem platynę i gra mnie bardzo wciągnęła. A tutaj mamy jeszcze wszystkie DLC w zestawie a całość za niecałe 200 zł.

 

 

BRAĆ?!

Odnośnik do komentarza

Ktoś grał już w wersję na PS4? Jest znaczna poprawa oprawy graficznej? Fajnie sie gra?

 

Na PS3 zdobyłem platynę i gra mnie bardzo wciągnęła. A tutaj mamy jeszcze wszystkie DLC w zestawie a całość za niecałe 200 zł.

 

 

BRAĆ?!

 

Obczaj sobie porównanie na digital foundry, dla mnie trochę smiech na sali, że gra z poprzedniej generacji nie trzyma nawet 30 klatek w obu wersjach. Ja bym nie brał, a tym bardziej po to żeby grać po raz drugi.

Odnośnik do komentarza

Ktoś grał już w wersję na PS4? Jest znaczna poprawa oprawy graficznej? Fajnie sie gra?

 

Na PS3 zdobyłem platynę i gra mnie bardzo wciągnęła. A tutaj mamy jeszcze wszystkie DLC w zestawie a całość za niecałe 200 zł.

 

 

BRAĆ?!

mam dokladnie taka sama sytuacje i dokladnie taki sam dylemat. Ktos tez tak ma i kupil?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grałem w stare Sleeping Dogsy i nie przypadła mi do gustu. O ile sama walka dawała radę, to powrót do domu i wskazanie podejrzanego przez monitoring po każdej walce było słabe. Zawsze jeden gangster stał z boku i trzeba było go wskazać, a nawet jak się nie wskazało to pojawiała się strzałka nad nim że to on. Szukanie kodu przez telefon razem z monitoringiem w domu bym wyrzucił z tej gry. Do tego pewna dziewczyna tam była której robiło się zdjęcia i przepadła gdzieś, razem z jedynym aparatem foto w grze.

Odnośnik do komentarza

Ja brałem Koszmar w North Point i to drugie z trofeami, nie pamiętam nazwy :P Gra mnie wciągnęła więc chciałem więcej. Platyna i 100% jest, a jeszcze mam zamiar zakupić wersję na PS4.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak poprawnie zrobić to obalenie? Łapie gościa kółko plus x ale co dalej? Rzucam go na glebę znowu wstaje i progresu zero. Co robię źle?

 

Ale to do jakiegoś wyzwania, tak? Zbyt nieprecyzyjnie się wyraziłeś, ale jeśli domyślam się poprawnie, być może chodzi o obalenie zza osłony. Wskakujesz na gościa z rozpędu po przeskoczeniu osłony i sprzedajesz mu fangę w ryj :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...