Jump to content

Sonisphere Festiwal


YETI

Recommended Posts

Wydaje mi się, że TAKI festiwal zasługuje na osobny temat. Do składu Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon i Behemoth, dołączył... Megadeth!

Wielka czwórka THRASH METALU na jednej scenie w naszym pięknym kraju! Ku.r.wa ja cię pie.rdo.le, że tak sie wyrażę, koncert życia, koncert życia!

 

 

Z oficjalnej strony Metalliki:

 

Metallica, Slayer, Megadeth, and Anthrax . . . the rumors are true!

 

You've been posting and chatting about it for months and we're here now to confirm it . . . Metallica, Slayer, Megadeth, and Anthrax will all share the same stage for the first time EVER! Look for the four of us at the Sonisphere shows in Warsaw, Poland and Prague, Czech Republic on June 16 and 19, 2010 with a few more of the festival dates still in the works, you can be sure these shows won't be the only ones.

 

In the words of Lars: "Who would have thought that more than 25 years after its inception, thrash metal's big 4 would not only still be around and more popular than ever, but will now play together for the first time...what a mindfuck! Bring it on!"

 

What more can we say??

 

The Big fucking Four! :diablo:

Edited by YETI
Link to comment

Uwierzę, jak zobaczę Megadeth na swoim bilecie... Bo to jest niemożliwe, że zbiorą się razem po tylu latach właśnie w naszym chu.ja wartym kraju. Jeszcze tylko niech wyje.bią Behemotha, bo w ogóle nie pasuje do reszty line-upu, albo niech oni zagrają jako pierwszy zespół, to przyjadę po prostu później.

Edited by Hela
Link to comment

Sądzę, że info z oficjalnej strony Metalliki to wystarczający dowód. Plotki na ten temat krążyły od dawna, nareszcie wszystko zostało potwierdzone. Wielka Czwórka w Polsce na jednej scenie! Marzenie wielu fanów nareszcie się ziściło!

 

PS. Nergal na 95% wyskoczy na scenę pierwszy.

Edited by YETI
Link to comment

...skoro jest to temat o pozytywnym kur.wowaniu na tego niusa, to powiem tylko...

 

...o kur.wa.

 

 

A swoją drogą, jak ta wiadomość nie przeciekła wcześniej od choćby pracowników drukarni, która robiła bilety..? Korektorem chyba mi nie dopiszą Megadethu. Info na stronce Metalliki wyszło wczoraj, a bilety były drukowane nieco wcześniej. Rozumiem jakieś śluby milczenia pośród pracowników drukarni, ale...dziwne.

 

 

...mimo wszystko, łosz kur.wa, ale fajowo :woot:

Link to comment

Wypowiedzi na temat koncertu wielkiej czwórki.

http://www.overkill.pl/news/goto.php?id=1945

 

"Jeśli na zakończenie festiwalu pozostanie jakakolwiek głowa, która nie wymachiwała, to oznacza, że nie powinna ona tam być." - Mustaine

:)

 

Pierwszy, historyczny koncert WIELKIEJ CZWÓRKI w Polsce!

 

Już jest nowy plakat ;)

 

Bigfour-pol-550s.jpg

 

"The metal giants have never before all shared the same stage, despite huge demand. But on 16th June 2010, METALLICA, SLAYER, MEGADETH and ANTHRAX will take to the SONISPHERE stage at Bemowo Airport, Poland, to make the dreams of headbangers the world over become a reality.

Edited by YETI
Link to comment

Widzieliście ten link na Metal Hammerze ? LINK

 

Ja się pojawię ma 10000 procentów. Chyba że mnie deportują na Księżyc.

 

I od razu z góry zapraszam forumowiczów do któregoś z pubów tuż obok lotniska. Śmieszna sytuacja, bo w najbliższym sąsiedztwie jest centrum handlowe z Carrefourem i mini skupisko sklepów i knajp, gdzie jest kilka lokali. Postaram się tam zorganizować coś dla Was, brudasy ;*

 

PS. Wpis z tego newsa:

 

 

all you need is : ?napierdalać!!!!?

 

something like ?nap-year-dall-atch? i don?t know?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.