Skocz do zawartości

Sonisphere Festiwal


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zaprzeczysz ? :potter:

 

Mam zapytanie do forumka: czy aby (pipi)anie Polaków na tegorocznym Soni nie skończyło się tylko na nie odegraniu razem jednej piosenki? Będąc ostatnio w Arkadii przejrzałem zawartość Blureja The Big Four i się zdziwiłem. Anthrax zagrał dwa utwory więcej, Megadeth inną setlistę zupełnie - tutaj akurat brak całego RiP niektórzy będą poczytywać jako zbrodnię, inni - jak ja - jako zwrot do większej publiki. Nie no, nadal mnie boli po całej sprawie z Sonisphere w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Zaprzeczysz ? :potter:

 

Mam zapytanie do forumka: czy aby (pipi)anie Polaków na tegorocznym Soni nie skończyło się tylko na nie odegraniu razem jednej piosenki? Będąc ostatnio w Arkadii przejrzałem zawartość Blureja The Big Four i się zdziwiłem. Anthrax zagrał dwa utwory więcej, Megadeth inną setlistę zupełnie - tutaj akurat brak całego RiP niektórzy będą poczytywać jako zbrodnię, inni - jak ja - jako zwrot do większej publiki. Nie no, nadal mnie boli po całej sprawie z Sonisphere w Polsce.

ale co? ja nie słucham soadu i to ty tutaj masz z(pipi)'any gust i sluchasz iron mainden i innego syfu więc niewiem o co ci chodzi. W życiu nie pojade na żadną szitosfere choćby miał tam zagrać mastodont.

Odnośnik do komentarza

Sorry, Pelipe - Pan Japa odszedł w dobrym stylu, jak powinien zrobić nie jeden zespół, a Majka Jeżowska spierdoliła do Czikagoł, także nic się z Twoich homowych uwielbień dzieciństwa nie pojawi.

 

Generalnie pierdolicie głupoty, będzie epicki koncert i choćby Manowar z zachodniej pedalszczyzny zagrał, to będzie kocur z jąder. Zespoły jakie lubicie mają pewnie mniejszą frekwencję na koncertach, niż nie jedna impreza dla gejuchów pod Bydgoszczą.

 

Slipknot będzie grał w UK w Knebworth - Polscy orgowie trzymajo poziom, także spierdolina pozostaje tam, gdzie choroba wściekłych krów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

warto jechac na plyte early entrance? bo ku.rwa ceny zabijaja a jechalbym tylko dla MH.

raczej radziłbym, sam nie byłem na tym spędzie brudasów rok temu, ale widzialem filmiki ludzi którzy dali 200złotych i stali 2km od telebimu i z 5km od sceny...

Odnośnik do komentarza

Golden Circle na żywo wcale nie jest duże, aż tak bardzo i jeśli nie zależy ci pod napier.dalaniu pod samą scenę to spokojnie możesz wziąć zwykly bilet, bo jakieś 50-100 metrów od sceny masz już luźno dość i możesz swobodnie się poruszać.

 

a, no chyba ze plyta.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Rok temu wystarczyło o tej 14 być przy wejściu i można było spokojnie rozwalić się z piwkiem i fajeczkiem na trawniku przy samym przodzie płyty,a potem nawet jak na siku się skoczyło to i dało rade wrócić na sam przód,więc teraz pewnie będzie podobnie.

 

Judasi by mogli wpaść.

 

Początkowe plany festiwalu gimberów trochę się rozwiewają i dobrze,choć slipknot do ponapierdalania mógłby być.

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

W tym roku zdobyłem dla brachola darmowy bilet na płytę i ten, gimber jeden, dopchał się do samych barierek, mimo że już wtedy było tłoczno, a sam myślałem, że jak na jego pierwszy koncert, to będzie raczej spokojny i gdzieś z tyłu stanie. Także sprawdzone info to jest - można dobrze zabalować bez GC.

 

Co do early antrance - na GC nie ma sensu, bo tam i tak co zespół opróżnia się co najmniej połowa sektora, a bal jest równie dobry w każdym miejscu w GC, jak dobry zespół gra :)

Odnośnik do komentarza

Zbyszek chyba, że mowa o ścisłych barierkach, co Filip potwierdzi :D, tam to ciężko się dopchać potem, także albo od razu tam będziesz albo wcale, ale jeśli chcesz być tak nie wiem z około 10 metrów od barierek (może i nawet sceny) to spoko się przepchasz. Tak w ogóle to może teraz nie będzie aż tylu zmułów co przyjdą tylko na Metallicę (w tym roku Iron Maiden) w koszulkach Black Albumu i będą myśleli, że reszta zespołów to tani support z Sochaczewa czy skąd tam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...