Skocz do zawartości

Sonisphere Festiwal


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj podjadę na Bemowo obczaić scenę i wejścia jak już coś będzie wiadome. Bo zasadniczo zastanawia mnie jedna rzecz: czy na GC będzie oddzielne wejście ? Z tego co czytałem wywnioskowałem, że z naszym biletem będzie można wychodzić i wchodzić z sektora, w przeciwieństwie do ludzi z płyty. Ma ktoś jakąś wiedzę ?

Odnośnik do komentarza

No, no, wszystko już rozstawione, tylko (pipi)a widać zza ogrodzenia, bo postawili czarne płotki wszędzie, aczkolwiek po kilkunastominutowym researchu znalazłem kilka miejscówek, skąd widać scenę jak z miejsca za 200 zł. Ochrona wszędzie się kręci, żaden najazd by nie przeszedł, chyba że całą widownia teraz by się zebrała i natarła. Jak ktośchce za darmo albo w zamian za niewielkie pieniądze posłuchać koncertu, to polecam dogadać się z mieszkańcami domków graniczących z lotniskiem.

 

PS. Slayer już jest w Warszawie. Rozpracowuje barbecue na backstage'u :potter:

 

PS2. Co prawda mieszkam na Bielanach, ale właśnie słyszę, jak ktoś pogrywa na scenie "Phantom Lord" :)

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Pozytywny to ten koncert był...od Slayer'a i dalej...

 

To co kolo od nagłośnienia odstawił przy pierwszych trzech kapelach to fuszera jakich mało. Uśmiałem się setnie kiedy usłyszałem motłoch skandujący: "Doda! Doda! Doda!" po pojawieniu się Nergala i spółki. Kolejny optymistyczny akcent miał miejsce kiedy jeden z brudasów zażyczył sobie "noszenia" co zostało spełnione przez gawiedź w okół niego zebraną. Dwa metry dalej tak je.bn.ął o ziemię, że aż muzę zagłuszył. Wstał, otrząsnął się i wykonał rutynowy headbanging :laugh:.

 

Dalej. Grupka "najzagorzalszych" fanów pod koniec koncertu Mety postanowiła, że uproszą band o zagranie ich ulubionego kawałka zatytułowanego..."Sek end destroj"...no kuźwa...

 

Jedna grupka młodocianych emo-metalowców robiła młyniec zaraz obok mnie. Jeden wpadł na moją personę i jeszcze jednego kolesia, który zdegustowany całym zajściem tak przy.je.bał delikwentowi, że tamten wpadł był w swoich pobratymców, którzy go niemal zadeptali na śmierć.

 

Motyw rodzinnej rozłąki. Jakiś tato widząc, że nie da rady ochronić swojego synka (jakieś 12 lat) przed przepychającą się na granicy stratowania trzodą woła do chłopca: "Wybij się! Ludzie cię złapią i wyrzucą koło ochroniarzy!". Synek rzecz jasna posłuchał. Do barierki były jakieś 4 metry, a ludziska, ku rozpaczy taty, nosili młodego chyba z dwie minuty. W różnych kierunkach. Ojciec wołał kilka razy: "Tomek jak cię wyrzucą to idź do mamy! Jest koło Coca Coli!". Po jakimś czasie tłum ulitował się nad tatą i w miarę poprawnie przekazała młodego służbom porządkowym...

 

Muzyka. Bardzo podobał mi się występ Slayer'a i Mety. Reszta jakoś mnie nie porwała. Może chodziło o repertuar, może o biedne i zje.ban.e nagłośnienie. Całe szczęście reszta nadrobiła.

 

P.S. Ostatni pozytywny akcent - znalazłem 140 zł :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...