Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Ok, mam

 

spacer.png

 

 

Zabawne staty, bo w DL2 spędziłem 62h, a w GTA V 47h według steama :D. Może liczy tylko jakoś okres czasowy. Na pewno nie liczy ostatnich kilkunastu dni grudnia. Słabo, skoro to podsumowanie roku...

 

Ok, statsy z dat: między pierwszą sekundą 1 stycznia a ostatnią sekundą 14 grudnia czasu uniwersalnego.

Anyway, najciekawszą statystyką jest dla mnie myszka vs pad :D: 51 do 49% balans idealny. 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Może i pierdoła, ale na pewno bym się ucieszył, jakby dali możliwość ustawiania dowolnej kolejności gier w bibliotece, bo samo sortowanie nie jest idealne. Przykładowo EA SPORTS FIFA 23 nie będzie stała obok FIFA 22, bo FIFA 22 nie ma EA SPORTS na początku nazwy. Tomb Raider 2013 nie będzie stał obok Rise of the Tomb Raider, chociaż to część trylogii, bo nazwa zaczyna się inną literą alfabetu.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zdarza się Wam mieć problem z wyświetlaniem achievementów?

 

Nie wiem od czego to zależy, ale choć achivy wpadają normalnie, to zdarza się, że nie można ich wyświetlić, ani z poziomu strony gry, ani profilu. Na ekranie biblioteki danej gry w ogóle nie ma okna, jakby w ogóle osiągnięcia nie istniały dla danej gry.

 

Z poziomu przeglądarki po wylogowaniu nie ma problemu sprawdzić listę achivów danej gry. Po zalogowaniu wyrzuca błąd "There was a failure loading user game stats."

 

Stosunkowo często tak się zdarza, przynajmniej od kilku tygodni.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Suavek napisał:

Zdarza się Wam mieć problem z wyświetlaniem achievementów?

 

Nie wiem od czego to zależy, ale choć achivy wpadają normalnie, to zdarza się, że nie można ich wyświetlić, ani z poziomu strony gry, ani profilu. Na ekranie biblioteki danej gry w ogóle nie ma okna, jakby w ogóle osiągnięcia nie istniały dla danej gry.

 

Z poziomu przeglądarki po wylogowaniu nie ma problemu sprawdzić listę achivów danej gry. Po zalogowaniu wyrzuca błąd "There was a failure loading user game stats."

 

Stosunkowo często tak się zdarza, przynajmniej od kilku tygodni.

Tak, u mnie to samo, widocznie coś z serwerami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jutro premiera dema Wandering Sword, gry w stylu HD-2D z motywami kung-fu i wuxia. Ja się podjarałem, bo graficznie wygląda bardzo fajnie, a "dobra chińska gra" to serio rzadkość. Demo będzie dostępne w dniach 6-28 lutego, więc jak komuś podpasowały te wszystkie Triangle Strategy i Live a Live to chyba warto ogarnąć.

 

CC: @K.Adamus, wiem, że Tobie podejdzie ;)

 

 

 

Edytowane przez Szwed
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...