Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj 5 gier, chciałem jeszcze dokupić DLC i wyskoczył ten komunikat. Poczekałem 2 godziny, spróbowałem ponownie i to samo, więc olałem. Próbuję dzisiaj i to samo... Odpiąłem kartę od konta Steam, żeby przypiąć na nowo, a nuż pomoże. Nie pomogło, teraz nie mogę nawet dodać tej karty w ustawieniach konta, bez dokonywania zakupów, bo pojawia się ta sama informacja. Co ciekawe, na innym koncie Steam problem nie występuje, więc problem z kontem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na Steam całkiem spore przeceny gier EA. Niektóre najtaniej w historii. Warto przeglądnąć katalog, szczególnie, jeśli ktoś nie ma awersji do przymusowego Origina w niektórych tytułach.

 

https://store.steampowered.com/developer/EA/sale/publisher-sale

 

Sporo gierek, takie jak trójwymiarowe C&C, czy Mirror's Edge, w cenach rzędu 6-7zł. Unravel obie części za 4zł.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
5 godzin temu, Pupcio napisał:

Są jakieś warte sprawdzenia demówki indyczków na tym summer festivalu? Z tych co kojarzyłem to tylko sea of stars sobie spróbowałem

 

En Garde! - taki trochę Prince of Persia ale w klimacie Trzech Muszkieterów z przepiękną grafiką, doskonale dopasowaną muzyką i bohaterką która nie da sobie w kaszę dmuchać. Mało jest pozycji w tym klimacie. I choć gra potrzebuje jeszcze trochę szlifów to jest u mnie na wishliście.

 

Station to station - mokry sen fanów pociągów gdzie rozwiązujemy puzzle budując połączenia kolejowe w ramach zaplanowanego budżetu. Gra dla totalnego relaksu nie żaden skomplikowany sim. Na dodatkowy plus cudowna grafika - morda cieszy się na sam widok jak to wszystko się rusza.

 

New Cycle - jeszcze w demo nie grałem ale zapisałem to sobie do wishlisty podczas konferencji dla PC-tów. Gra budownicza - wygląda trochę na cross over FrostPunka z Factorio. Będę to badał - jeśli nie będzie zbyt dużego skomplikowania to może wessać.

Odnośnik do komentarza

Jak coś, to Steam Summer Sale startuje w czwartek. Ale pewnie zrobią oklepane -33% do -50% na większość tytułów, jak dotychczas.

 

Co do aktualizacji klienta, to trochę ten nowy irytuje. Gdy się włącza, to zawsze wskakuje "na wierzch" (poprzednio odpalał się w tle, ja mogłem robić co innego). Wyłącza się odczuwalnie dłużej. Do tego jest problem z Overlay w grach, które uruchamiają się przez klienta. Np. w Cyberpunk we właściwej grze Overlay nie działa. Wszystkie powiadomienia wyskakiwały dopiero po wyłączeniu gry. Można to obejść wyłączając odpowiedni proces w menedżerze zadań, ale liczę, że to naprawią.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

No kurde, cały dzień to nie działa. Reinstalowałem system wczoraj i nie mogę się zalogować, ani odzyskać konta poprzez e-mail/tel, ciągle błędy. Próbowałem też z innym kontem Steam, to samo. Przez smartfona to samo.

 

OK, weszło. Według downdetector jakieś problemy były.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.