Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie powoli dociera do tych wszystkich pazernych wydawców ze Epic jest popularny w obrębie fortnite i darmowych gier a realny hajs robi się sprzedając na Steam. Gruby na pewno mocno sledził wykresy od kiedy epic zaczął swój bunt i pewnie nadal mu się mocno opłaca golić wszystkich tak jak do tej pory. Dodatkowo wprowadzil jakieś zniżki/zmiany dla największych hitów więc cieżko ich ignorowac jako najpopularniejszy obecnie (wziąż) sklep na rynku PC.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Battle.net pewnie następny, ale to dopiero za rok-dwa, czy kiedy tam sfinalizują przejęcie Acti-Blizz. No chyba, że tu ograniczą się do Gamepassa. Większość gier Bethesdy tak czy inaczej jest już na Steamie, podczas gdy Acti-Blizz by wymagało większego przedsięwzięcia, z przenoszeniem gier, achievementów itp.

 

Wiem, że monopol to zło, ale Steam na tyle lubię, że w ogóle nie instaluję żadnych innych launcherów. Nawet Epic. Chcę mieć wszystko w jednym miejscu, w tym achievementy itp. a nie rozwalone po pierdyliardzie niepotrzebnych platform, z czego 3/4 ledwo działa.

 

Jedyny minus, że trzeba czekać dłużej na niektóre premiery, ale trudno. Mam w co grać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Monopol monopolem, co Steam zrobił to zabił piractwo w dobrej skali, łatwy dostęp do wszystkiego i na jednym miejscu, wszystko jest, online couch/co-op opcje, achivki, grupy, friendlisty, itp,itd

 

a jak patrze co robi pusty epic z gierkami za 70$ co są biednym portem z konsoli (ehe ff7 remake) to mam ochotę ściągnąć utorrent-a aplikacje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ktoś jeszcze tutaj coś kupuje?:blink:

Ja od 2 lat siedzę tylko na Gogu. z 20 tytułów już zgromadziłem 100 przeszło przez 2 lata patrząc na promki. Co mogę i mnie interesuje to kupuję tutaj, nawet to co jest na steam koncie a także liscie życzeń a tam z listy życzeń wywalam a z tych majacych juz robi sie dublet.

Zreszta i tak nowe produkcje mi w zaden sposob pojda, wiec bez sens jest juz siedziec na kompie, tylko kupuje takie do 2015/17 na Gogu. Bo to jeszcze pojdzie. Mnie nic nie trzymam na tym steam. Nawet cale community mnie bardziej drazni od Goga i Sony.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Widać, że kolega świeży i nie widział co się na forumku w Mikołajki odprawia:teehee:

Nie chodzi już o sam aspekt promek na święta i co robią na forum, ale że ogólnie ktoś jeszcze ktoś jeszcze kupuje z wypiekami na tej platformie. Sądziłem, że lekkie ostudzenie będzie. Widać przywiązanie jest.
Część się rzuca na Epic darmochę, część olewa, bo szkoda mu rozproszenia i zostaje na Steam, mało kto robi pełne przesiadki na Gog.
Są i tacy co tylko okazje wszędzie łapią i ma dublety i inne na różnych platformach:unknown:

Wciąż zainteresowaniem sie cieszy Stimek

Odnośnik do komentarza

Steam jest najwygodniejszy i ma najlepsze opcje. Tylko i aż tyle. Mam gog jeszcze od czasów zamkniętej bety. Za późno wjechał gog galaxy 2.0. Na steam mam wszystkie te okołogrowe opcje które wpływają na komfort korzystania. Obecnie do grania na PC potrzebny jest jakiś klient (no moze poza gog) a ten Steamowy jest najlepszy dla mnie. Ceny jebać. Klient Epic jest nadal słaby i nie chce tam gier nawet za darmo.

Odnośnik do komentarza

Na steamie co niektórzy sprzedają te wszystkie karty i mają z tego hajs na nowe gierki. Poza tym w przeszłości nazbierało się masę bundli. Po prostu natrzepać tych gierek na koncie przez lata było naprawdę łatwe to też nie dziwię się, że ludzie przywiązani. Masz działająca społeczność, sklep ma dobre promocje, polityka zwrotów itd.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale tu własnie o to chodzi że czesto konkurencja nie oferuje w takich tematach nic, do tego steam workshop i dynamiczne tworzenie róznych kategorii w bibliotece. Ja osobicie mocno korzystam z trackowania czasu gry i boli mnie ze na PS4 np. nie ma w menu konsoli nic a nic w tym temacie. Epic juz sie naprawił? Dodał to wszystko co ma steam czy nadal goły klient z linkiem do sklepu fortnite?

 

EA kiedys było koszmarne. Ubi nadal mi sie mocno nie podoba. Gog spoko ale to nie jest poziom steam jak chodzi o customizację wszystkiego. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak ktos gra we Frontliny i Csy to Steam :P:wallbash:

Ja mimo 3 z przodu plasuje się chyba do pokolenia Ściery:wallbash: Z całym tym internetem i fanem z takiej formy grania.
Dla mnie płytki, samotne granie i czasami z kumplami, w okresie szkolnym, jak było, wspólne granie. Żadne jakieś sieciowe granie, skórki, plakaty, odznaki itd.
Przerabiałem początek pierdół Steam i potem wymiana ich wymiana, niby ze znajomymi z neta.

Na Steam nic znajduję ciekawego, wręcz totalny śmietnik. Samo uruchamianie go doprowadza do epilepsji. Większość ciekawych tytułów mam już za soba, a co wychodzi i wyszło teraz na konsoli lub Gog jeszcze ogrywam.
Steam Epic to coś co omijam szerokim łukiem.

Szkoda mi nawet wydać 20 zeta na jakieś promocje. Polityka licencji dla mnie tyle samo znaczy co piracenie, ani to kupuje dla siebie, ani to ściągam dla siebie. 1 płacę "abonament" za nie określony czas a potem mi zrobią off. 2 ściągam nie swoje, nie opłacone na własność. I ani to 1 moje, ani to 2 moje.

A Steam to właśnie śmietnik, nic nowego, fajnego co by mnie i tak z tych nowości interesowało.
Same Indyki, przez które trzeba przebrnąć, jak mój sąsiad kiedyś szlak w trzcinie robił, a kawał chłopiska z niego, to tak trzeba wśród tych gier się przedzierać. Gog chociaż ma selektywne gry, tylko na jak długo oni wytrzymają i nie "pękną" i nie ugną się.

A widząc po ludziach, nie widzę myślenia, skoro lecą na Empic, bo dają gry za darmo i to mimo że u siebie pewnie też mają na Steam/gog itd Albo się raz kupuje dobrze, albo wcale. Szkoda mi kasy, jeszcze przy inflacji.
Czekam na 2 stówki i mam kolejne 4 gry pudełkowego na Soniaczka. To jest oszczędność i własność. wiem za co kupuję i mogę w razie kryzysu zawsze sobie odpalić.

Edytowane przez Soyokaze
  • WTF 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...