Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ludki robiły chargebacki na takie zakupy. Klucze pozostawały w rękach cwaniaków, a koszt transakcji koniec końców ponosił tak naprawdę wydawca/developer. Dlatego takie praktyki niejednego indyka ubiły. I stąd tekst, że lepiej piracić.

 

Te gadki o kupowaniu kluczy/gier hurtowo to też tylko przykrywka na zakupy w innych regionach, albo innymi niejasnymi metodami. Generalnie, jeśli nie jest jasno określone, że klucze pochodzą od określonego wydawcy, to można założyć, że biznes nie jest w pełni rzetelny.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Chcesz mieć spokój? Kupuj na Steam, czasami drożej, ale zawsze lepiej i gry z konta nikt Ci nie usunie, a jak ktoś chce przycebulić, to ma możliwości, ale kluczyk może kiedyś ot tak sobie zniknąć i takie przypadki się zdarzają, więc @Homelander pełna zgoda. 

Totalny plus steama jest też jeden o którym pewnie @Homelanderteż nie wie

 

Jak gierkę masz krócej niż 2tygodnie i grałeś krócej niż 2h to możesz od ręki bez podania przyczyny ją zwrócić (hajs leci albo do portfela steam albo na środek płatniczy którym kupowałeś)

 

Dobry sposób na sprawdzenie czy gierka jest fajna albo na sprawdzenie czy jesteś zadowolony z tego jak działa na decku 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, NemoKOF napisał:

Ja zrobisz tak kilka razy w miesiącu to najpierw dostaniesz maila, że "zwroty to nie testy ani nie wersje demo" a potem zaczną odmawiać. Także nie dają tego nadużywać.

Dobrze wiedzieć bo korzystałem z tego z trzy razy i myślałem że nie ma takich ograniczeń 

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Daffy said:

Totalny plus steama jest też jeden o którym pewnie @Homelanderteż nie wie

 

Jak gierkę masz krócej niż 2tygodnie i grałeś krócej niż 2h to możesz od ręki bez podania przyczyny ją zwrócić (hajs leci albo do portfela steam albo na środek płatniczy którym kupowałeś)

 

Dobry sposób na sprawdzenie czy gierka jest fajna albo na sprawdzenie czy jesteś zadowolony z tego jak działa na decku 

 

O to dobre jest. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Daffy napisał:

Dobrze wiedzieć bo korzystałem z tego z trzy razy i myślałem że nie ma takich ograniczeń 

 

3? Ja już z 15 razy w ciągu miesiąca i zero problemów :hi:

 

Ale fakt jest taki, że grałem w niektóre gry może z 5 minut i do zwrotu, bo coś tam mi nie pasowało. Może jakbym grał 2h i robił zwrot po kilku dniach to by to inaczej wyglądało.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że pewnie nawet nie odpalę. Mam inne gry na decku w które chciałem pograć od lat i właśnie je ogrywam. A jak skończę to pewnie między czasie trafią się promocje na te co chcę kupić. I tak dalej. Plus jeszcze mam parę gier na Switcha z wyższym priorytetem, a nawet na iPada. A w domu wolę pograć na PS5 albo Xboxie niż na handheldzie. Tak więc ucinam kupowanie takich gier "w promocji" od razu. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiadomo, Epic Games to wydawca który współfinansował projekt, nikt nie wie jaką mają umowę między sobą. 

 

Gra się tragicznie sprzedała na PC ale raczej to nikogo nie dziwi, ukazała się na mało popularnej platformie więc producent pewnie bardzo będzie chciał, pytanie ile Epic ma do powiedzenia. 

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj po roku czy dwóch te gry wychodzą na steam, oczywiście nie mówią na jak długo bo wiąże ich umowa.

 

Jednak trochę dziwne, że po tak dobrym przyjęciu gra się słabo sprzedała. Na pewno po części przez to, że trzeba mieć komputer z NASA a większość ludzi ma gtx 1650. Dużo ludzi ma też mindset "dopóki gra nie wyjdzie na steam to nie kupie". Osobiście jeszcze nic nie kupiłem z epica. Nie jako protest tylko po prostu nie miałem potrzeby.

 

Edytowane przez Chewie
Odnośnik do komentarza

Może ma na myśli Steam Decka. Tam przyznaję, że nie zawsze wszystko działa tak wygodnie, jak na PC. A screenshotów z gier nie-steamowych to ręcznie musiałem szukać, bo nawet folderu sam mi system nie otwierał.

 

Ale normalnie na PC to bez zastrzeżeń. Moja ulubiona platforma do wrzucania mediów.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bzduras napisał:

Jak trudno? Wchodzisz na kartę gierki, klikasz skrina i otwierasz sobie folder ze wszystkimi zrzutami.

Jeśli je masz na dysku. A jeśli je wgrałeś do steama i chcesz na kompie zapisać i dodać do posta na forum to w kliencie się nie da, trzeba się zalogować przez przeglądarkę, znaleźć gdzie w tym pojebanym interfejsie są skrinszoty (nazwa użytkownika->Treści) i się dowiedzieć, że nie ma żadnych treści bo jesteś nagle niezalogowany, zalogować się jeszcze raz, klikać osobno na każdym skrinszocie i robić zapisz jako.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...