Skocz do zawartości

Sherlock Holmes


Dreyes

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców?

Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego detektywowi. Rachel McAdams gra Irene Adler, jedyną kobietę w życiu Holmesa, którą łączy z nim burzliwy związek.

 

 

SHELROCK

 

129330.1.jpg

 

 

Lepiej iść na 3D czy na zwykłe?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dr House jest inspirowany głównie Sherlockiem Holmesem, tym normalnym, z książek Doyle'a, tak że wiesz... Ogólnie film trochę w stylu "Iron Mana", czyli: gdyby nie Downey, to raczej nie dało by się tego oglądać. Ale jest Downey.

 

Co nie zmienia faktu, że Joseph został okradziony z Globa.

Odnośnik do komentarza

Mnie tam sie podobao, luźny filmik z kilkoma słabszymi momentami w których próbowano uciec do nadmiernego efekciarstwa. Fajny klimacik, zawodowo prezentuje sie odmłodzony Londyn, naprawde zabawne gagi. Nie mając wygórowanych oczekiwań można naprawde niezle sie bawić podczas seansu Generalnie.

Odnośnik do komentarza

Po 50min jest bez spustu, jak bym oglądał Rocknrolle w czasach sherlocka. Jedna zabójcza scena a tak to miałkie to takie jakieś. Jutro dokończę. W(pipi)ia mnie, że sherlock to taki super hero, do dupy. Wolałbym psychologiczną rozkmine, zagłębianie się w głowę morderców a nie Iron Mana(wiem wiem nie ten reżyser).

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Tez mam juz DVDrip i się kurdens zastanawiam czy to tykać bo oczekiwania mam spore - liczę na dobre kino awanturnicze w starym stylu z zabawnym głownym bohaterem, a jak ten film zostanie spier.dolony to juz nie wierze w Lobo. Napiszcie coś więcej.

No to możesz obejrzeć od biedy, bo negatywne opinie wyżej mają na celu tylko podniesienie samooceny ich autorów. Poza tym, że film nie ma w ogole fabuły mozna obejrzeć ze względu na całkiem spoko OST i Downeya Jr.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ost jest specyficzne, mnie w(pipi)iało, a downey co z tego ze ponoc dobry aktor, jak sam sie gubi w roli, nie bylo pomyslu na film, choc w sumie to on tez go spartolil, to jak kanapka z gow.nem, niby kanapka, a jednak z go.wnem.

Odnośnik do komentarza

No masz rację, ale mi akurat OST do gustu przypadł, a Downey to taki aktor, na którego grę po prostu fajnie się patrzy niezależnie od roli. Cały ten Londyn też zrobił na mnie spore wrażenie. Nie ma co się podniecać, ale nie ma co przesadnie narzekać na film, który z założenia miał być filmem do obiadu. Nikt nie pokazał kutasa, a to już chociażby plus.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Widzę, że moda na narzekanie i pie^%$#enie głupot jest w modzie. Nie wychwalam tego obrazu, ale film jest spoko. Można podejść pod kino, kupić bilet z popem karmelowym, kubeł kokakoli i się troszkę odprężyć. D Jr daje radę, scenki akcji są ok, czasem można się uśmiechnąć na widok tego co się dzieje na ekranie. Film jest dokładnie tym, czego się spodziewałem. Znacznie lepsza zabawa niż żenująco sypiące gnojem 2012.

Odnośnik do komentarza

Dostałem to czego się spodziewałem, a nawet trochę więcej. Wartka, szybka akcja, brak przynudzania, klimat XIX wiecznej Anglii i całkiem przystępnie przeprowadzone śledztwo. Dobrze że poruszone został wątki tylko lekko nakreślone w książce takie jak znajomość sztuk walki przez Holmesa. Na ogromny plus zasługuje także interakcja między 2 głównymi bohaterami filmu. Donwey JR. i Law przestawili właściwie na nowo swoje książkowe pierwowzory, i udało im się to znakomicie.

 

8+/10

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...