Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

No kolego jak nie umiesz ubić typów gnasherem to nie wiem jak wytrzymałeś na multi w poprzednich częściach ;)

 

Nie grałem w multi, właśnie ze względu na to, że tam też tylko z shotgunem się biega, a ja nie przepadam za tą bronią... Mogliby zrobić jakiś tryb bez tych broni ;)

Raczej nie zrobią, niewiele ludzi by tam zaglądało.

Odnośnik do komentarza

No i singla przeszedłem.

Mam mieszane uczucia co do samej gry, niby zwieńczenie trylogii, diabelnie oczekiwany tytuł, ale - w porównaniu do takiej dwójki - chyba gorzej całokształt wypada i zdaje się sama gra jest krótsza, do tego im bliżej było końca, tym więcej błędów doświadczyłem (zaznaczam, że grałem bez instalowania żadnych poprawek): kilka razy skrypty nie zagrały, ręce Marcusa "zablokowały się" po porzuceniu jednostrzała. Z drugiej strony zabawa jednocześnie nie męczyła i dawała sporo frajdy - coś w tym jest ;)

Odnośnik do komentarza

Poszukuję pliczku do pobrania z girsowym dźwiękiem headshota. Jak na razie zero sukcesów w poszukiwaniach, jak by ktoś się natknął na takowy to bym był wdzięczny.

http://www.garrysmod...a=view&id=94973

to jest jakieś płatne góvno, abstrahując od tego że trzeba mieć konto steam

 

Co ty piszesz za bzdury. Ja pobrałem normalnie klikając "download file" w środku masz 2 pliki dźwiękowe.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To co Epic od(pipi)ało z respami w GoW'ie 3 się nie mieści w głowie...w Królu wzgórza często o wyniku nie decyduję, to czy dany zespół jest zgrany/posiada jakiś ogarniętych graczy, tylko to czy ich odrodzi pod punktem, nie wspomnę już o tym ile raz mnie odradzało za plecami przeciwnika lub wroga na moich, nie wiem jak mogli to tak zepsuć, coś co działało dobrze w poprzednich częściach, na co nikt się nie skarżył i oni odwalili taki syf, szkoda gadać..

 

PS: Mieliście też taką akcje, że na mapie "Kasa" na Alfie ktoś biegał z bumem? Tragedia, spotkałem już się z tym kilka razy i zastanawia mnie czy tylko mi się takie coś przytrafia.

Odnośnik do komentarza

PS: Mieliście też taką akcje, że na mapie "Kasa" na Alfie ktoś biegał z bumem? Tragedia, spotkałem już się z tym kilka razy i zastanawia mnie czy tylko mi się takie coś przytrafia.

Wow fantastyczne ja miałem nawet kolesi biegających z gaśnicą ..... a wiesz gdzie takie cudeńka można znaleść ...?

 

Co do tych respów to są denerwujące w " dethmeczu " ,ale na KOTH ... chłopie jak masz ogarniętych graczy w zespole to przejmujesz każdy punkt jak tylko chcesz uwież mi bo mam już trochę meczy na KOTH rozegranych .

Odnośnik do komentarza

PS: Mieliście też taką akcje, że na mapie "Kasa" na Alfie ktoś biegał z bumem? Tragedia, spotkałem już się z tym kilka razy i zastanawia mnie czy tylko mi się takie coś przytrafia.

Wow fantastyczne ja miałem nawet kolesi biegających z gaśnicą ..... a wiesz gdzie takie cudeńka można znaleść ...?

EEee, ironia? Na mapie "Kasa" nie ma Booma, więc dlatego się dziwię, że ludzie z tym biegają, rozumiesz? Jeżeli jest on gdzieś "ukryty" to mógł byś się tą wiadomością podzielić, z góry dzięki. Chyba, że to jakiś glitch...jak to w Gearsach.

 

Co do tych respów to są denerwujące w " dethmeczu " ,ale na KOTH ... chłopie jak masz ogarniętych graczy w zespole to przejmujesz każdy punkt jak tylko chcesz uwież mi bo mam już trochę meczy na KOTH rozegranych .

 

Co jeśli nie masz "ogarniętych graczy"? Chodzi mi o to, że respy odgrywają zbyt dużą role w końcowym wyniku rozgrywki, np na takiej "Ławicy" odrodzi twój zespół po drugiej stronie mapy i tracisz kilka sekund na samo przemieszczenie się. Po prostu respy mają zbyt duży wpływ na wynik i Epic dało ciała z tym zawodowo.

Edytowane przez zloto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

PS: Mieliście też taką akcje, że na mapie "Kasa" na Alfie ktoś biegał z bumem? Tragedia, spotkałem już się z tym kilka razy i zastanawia mnie czy tylko mi się takie coś przytrafia.

Żaden glitch. Teraz, raz w meczu, można na Kasie włączyć alarm, a po drugiej stronie pomieszczenia za kratą pojawi się pod kartonami boom. Czy jakoś tak, koledzy brali, osobiście nie miałem okazji podnieść.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co do tych respów to są denerwujące w " dethmeczu " ,ale na KOTH ... chłopie jak masz ogarniętych graczy w zespole to przejmujesz każdy punkt jak tylko chcesz uwież mi bo mam już trochę meczy na KOTH rozegranych .

Prosze cię...owszem jak się ma naprawdę ogarniętą ekipę to faktycznie nawet zyebane respy nic nie przeszkodzą, ale nie pier**l mi tu że np. na takim Mercy czy właśnie na przytoczonej wcześniej Ławicy lub pamiętam sporo takich sytuacji na Okopach, respy nie mają wypływu na rozgrywkę. A w deathmeatchu to już w ogóle...nawet nie gram tego trybu z powodu tak poje***ych respawnów że dziwię się jakim cudem to najbardziej ogrywany tryb w Gears'ach 3.

 

A Boom na Kasie też mnie zaskoczył kilka razy. Dzięki Wampis za info trzeba będzie to dokładniej zbadać ;).

Odnośnik do komentarza

Musisz miec dwa pady, na pierwszym logujesz jakiekolwiek konto, na drugim swoje glowne. Wybierasz porwanie, maksymalna ilosc botow i odpalsz gre. Reszte ustawien jak chcesz, ale polecam 1 runde i 10 sec na pojmanie. Rownie dobrze, mozesz zostawic wlaczona konsole, bo boty same sobie radza, a pojedynkow wygrywac nie musisz. Po 30 meczach dostajesz achivmenta za 70GS i najprawdopodobniej onyx za 50 wygranych pojedynkow.

Odnośnik do komentarza

Musisz miec dwa pady, na pierwszym logujesz jakiekolwiek konto, na drugim swoje glowne. Wybierasz porwanie, maksymalna ilosc botow i odpalsz gre. Reszte ustawien jak chcesz, ale polecam 1 runde i 10 sec na pojmanie. Rownie dobrze, mozesz zostawic wlaczona konsole, bo boty same sobie radza, a pojedynkow wygrywac nie musisz. Po 30 meczach dostajesz achivmenta za 70GS i najprawdopodobniej onyx za 50 wygranych pojedynkow.

LOL dał bym ci minusa ....ale okażę litość :P .

 

 

Co do Giltcha to sprawdzony sposób i max 30min grania .

 

Odpalamy event normalnie na live gramy jeden mecz po skonczonym meczu odłączamy konsolę od internetu ,wywali nas do menu gry .Odpalamy prywatny mecz na egzekucji (minimalne ustawienia 1bot,1min itp itd) i gramy 30 meczy każdy mecz zalicza do eventu . Jak nam pokaże ze mamy już 29/30 meczy wtedy podłączamy kabel sieciowy do internetu i rozgrywamy kolejny mecz .dostajemy oficjalnie Onyx ,70gs z datą .

 

Sam tak zrobiłem przed chwilą ,działa na 101% :D miłej zabawy

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Niby dlaczego? Wczoraj zrobilem dokladnie tak jak napisalem gadajac z ludzmi w grupie, bez odlaczania internetu. Mozliwe, ze zagralem wczesniej event, ale jest tak beznadziejny, ze dalem quita po 4 minutach i tez jakos wpadlo, ale spoko canuks, wciaz mysl, ze tylko Twoj sposob dziala! :)

Odnośnik do komentarza

Niby dlaczego? Wczoraj zrobilem dokladnie tak jak napisalem gadajac z ludzmi w grupie, bez odlaczania internetu. Mozliwe, ze zagralem wczesniej event, ale jest tak beznadziejny, ze dalem quita po 4 minutach i tez jakos wpadlo, ale spoko canuks, wciaz mysl, ze tylko Twoj sposob dziala! :)

LOL wiesz co to ironia ?.... chyba nie

 

Po co się bawić w 2 pady i konta jak można to zrobić dużo prościej i szybciej na jednym padzie . :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...