Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Zamierzam wkrótce kupić New Nintendo 3DS i chciałbym z niej nagrywać filmiki. Widziałem już, że w starym 3DSie niektórzy przechwytywali obraz bezpośrednio trzymając kamerę nad ekranem albo posiadali jakąś zmodyfikowaną wersję konsoli. Żadna z tych opcji mi nie odpowiada, gdyż kupowanie odpowiedniej kamery łączy się z kolejnymi kosztami i nie da to w dodatku w moim przypadku zadowalającego efektu, a z kupieniem zmodyfikowanej wersji spotkałem się tylko tutaj http://www.3dsvideocapture.com/product/65i cena wynosi 550$, która wcale nie jest mała. Znacie może jakieś tańsze sposoby przechwytywania obrazu? Może konsola posiada jakieś oprogramowanie, które można przenieść z karty micro SD?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!

Zamierzam wkrótce kupić New Nintendo 3DS i chciałbym z niej nagrywać filmiki. Widziałem już, że w starym 3DSie niektórzy przechwytywali obraz bezpośrednio trzymając kamerę nad ekranem albo posiadali jakąś zmodyfikowaną wersję konsoli. Żadna z tych opcji mi nie odpowiada, gdyż kupowanie odpowiedniej kamery łączy się z kolejnymi kosztami i nie da to w dodatku w moim przypadku zadowalającego efektu, a z kupieniem zmodyfikowanej wersji spotkałem się tylko tutaj http://www.3dsvideocapture.com/product/65i cena wynosi 550$, która wcale nie jest mała. Znacie może jakieś tańsze sposoby przechwytywania obrazu? Może konsola posiada jakieś oprogramowanie, które można przenieść z karty micro SD?

Oprócz tych modów co podesłałeś w linku nie ma innej możliwości. To jedyna chyba znana metoda przechwytywania obrazu na 3DS ( Devkitów nie liczę )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest zapewne dla develeoperów. Jest problem nawet ze screenami, jakiś nowy programator jest w fazie testów i na nim da się robić screeny, ale nie nagrywać.

Śledź tą stronkę: wololo.net

---

edycja:

http://wololo.net/2015/10/26/homebrew-3ds-smealum-updates-hax-payloads-up-to-latest-3ds-firmware/

"Among other changes, this update brings you eShop access on older 3DS firmwares, supports rom hacking, and adds a screenshot functionality."

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Pipolinio

1. Circle Pad do 3DS'a i 3DS'a XL posiada dokładnie taki sami kolor jak jego odpowiednik w konsoli. 

2. Nie ma Circle Pad'ów do serii NEW 3DS, ponieważ konsolka posiada mały "sutek" który imituj drugiego analoga (i się jak najbardziej sprawdza do gier wykorzystujących drugą gałkę - vide: MGS3, seria MH czy Resident Evil: Revelations). 

Odnośnik do komentarza

Wybacz ale nie rozumiem Twojego tekstu. Ani New 3DS ani New 3DS XL nie są kompatybilne z circle pad'ami, więc jakich Ty gałek szukasz? Oby dwie wersje mają miniaturową jakby gałkę i nie zrobisz z tym nic innego. Ew. kupisz sobie zwykłą edycję i dokupisz circle pada. Nie ma również żadnej nakładki aby nałożyć na tzw. C stick'a jakiejkolwiek pseudo gałki. 

Odnośnik do komentarza

Stałem się od wczoraj posiadaczem New 3DS XL i jest to naprawdę świetne urządzenie. Zwykły 3ds nie przypadł mi do gustu, wcześniej sporo czasu spędziłem grając na ds lite i miałem nadzieję, że Nintendo w końcu wypuści coś podobnego. Teraz tylko żałuje, że tak długo wstrzymywałem się z zakupem…

 

Menu główne jest nieco przekombinowane i na początku trudno było mi się odnaleźć w tym opcjach Wyobraziłem sobie, jakie problemy musi sprawiać stworzenie tych wszystkich id i podłączenie do sieci komuś, kto nie ma doświadczenia z konsolami, ale na szczęście wszystko się udało i nawet mogłem zrobić małe zakupy w shopie, co było sporym sukcesem :)

 

3D spisuje się rewelacyjne, myślę, że od początku powinno tak działać, wtedy więcej deweloperów by wykorzystywało ta funkcje. Niestety zauważyłem, że gry są mega drogie, mało ich i wiele jest trudno dostępnych :/  Czemu ta sytuacja tak wygląda?

 

Na pierwszy strzał poszło Zelda: A link between worlds, gra się wyśmienicie. W kolejce czekają pokomeny  ^_^

Odnośnik do komentarza

Stałem się od wczoraj posiadaczem New 3DS XL i jest to naprawdę świetne urządzenie. Zwykły 3ds nie przypadł mi do gustu, wcześniej sporo czasu spędziłem grając na ds lite i miałem nadzieję, że Nintendo w końcu wypuści coś podobnego. Teraz tylko żałuje, że tak długo wstrzymywałem się z zakupem…

 

Menu główne jest nieco przekombinowane i na początku trudno było mi się odnaleźć w tym opcjach Wyobraziłem sobie, jakie problemy musi sprawiać stworzenie tych wszystkich id i podłączenie do sieci komuś, kto nie ma doświadczenia z konsolami, ale na szczęście wszystko się udało i nawet mogłem zrobić małe zakupy w shopie, co było sporym sukcesem :)

 

3D spisuje się rewelacyjne, myślę, że od początku powinno tak działać, wtedy więcej deweloperów by wykorzystywało ta funkcje. Niestety zauważyłem, że gry są mega drogie, mało ich i wiele jest trudno dostępnych :/  Czemu ta sytuacja tak wygląda?

 

Na pierwszy strzał poszło Zelda: A link between worlds, gra się wyśmienicie. W kolejce czekają pokomeny  ^_^

 

Gier jest dużo i są one zróżnicowane ale dobre oferty szybko znikają z allegro bo ludzie się na nie rzucają. Tutaj potrzebna jest przede wszystkim cierpliwość. Jak koledzy powyżej, sam kupuje gry na handheldy do 120zł bo po prostu nie śpieszy mi się a najczęściej też za podobną kwotę je odsprzedaje. Tutaj polecam po prostu sprawdzać allegro codziennie a na pewno wiele smacznych kąsków dorwiesz ;-) 

 

@Pipolino

Wybacz ale ciągle pytałeś tylko o podobieństwo galki z circle pada pro do oryginalnej z 3ds'ów. Nie ma tak naprawdę żadnej różnicy, miałem 2x3DS'a Black i obecnie posiadam New 3DS'a w kremowym wydaniu i circle pady są dokładnie takie same jak te z circle padów pro i w każdej dostępnej wersji handhelda NInny.

Odnośnik do komentarza

Ja mam porównanie New 3DS XL i zwykły 3DS, bateria trzyma lepiej ale i tak jak ciupałem w MH4U z koleżkami online to 5h i po wszystkim (a grałem z minimalnym poziomem jasności ekranu prawie zawsze).

 

Moje odczucia są zgodne z tym co napisano i pokazano tutaj:

http://www.forbes.com/sites/andyrobertson/2015/01/23/new-3ds-battery-test/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pożyczyłem na parę dni n3ds ograłem sobie MH4 i wróciłem do mojego 3ds. W tym czasie przeniosłem konto na n3ds i nie mogłem przenieść je z powrotem na 3ds ponieważ wyświetlał komunikat że nie można przesyłać z n3ds na 3ds. Więc usunąłem konto z n3ds przez formatowanie i wbiłem je na 3ds. Teraz pokazuje że konto jest wbite na innym 3ds i chooya mogę zrobić. Idzie to jakoś zrobić czy konto do śmieci?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...