Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

No kosztował. Ostatnio jak sprawdzałem, to 250 nie jest dwukrotnością 150, ale może to takie wasze zaokrąglenie, nie wiem.

 

Dobra, chyba czaję skąd to 300 dolców, wliczyliście spadający kurs dolara, ale serio, to nie będzie miało wpływu na inny stosunek cen w Japonii i Stanach.

Kotaku: "The 3DS will retail there for ?25,000 (USD$300)."

Ja tam nie wiem jak ma się Yen do Dolara. Ale jedno jest pewne, producenci z poza Europy upodobali sobie przelicznik $=E.

Odnośnik do komentarza

A producenci spoza USA upodobali sobie przelicznik $=100 jenów.

 

Na razie nie ma znaczenia, ile obecnie jest warte 25 tys. jenów i że jest to ok. 300 dolców. To znaczy, dla firm ma, ale póki co nie wywiera wpływu na ceny. Przykładowo, DSi na starcie w Japonii kosztowało równowartość ponad 210 dolarów, a w USA tylko 180$. Więc albo podaj jakikolwiek powód, żeby uznać, iż przelicznik obowiązujący w większości japońskich produktów elektronicznych od prawie 10 lat się w tym przypadku zmieni, albo przestańmy gadać o "cenie 300 euro".

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

w zyciu bym nie dal nawet 7 stów za konsolke która graficznie jest mocno przed ps2, czasami na poziomie psxa. Skonczy sie tak , ze sony wyda psp2 które graficznie zmiazdzy 3ds'a, sadze ze zaproponuja grafike ala pierwszy xkloc.

I wszystko bedzie zalezalo czy ktos woli gry nintendo, brzydkie, juz nie innowacyjne( na razie same odgrzewance) ale w 3d, czy piekna grafike nie koniecznie w 3d ale pewnie z jakimis innymi bajerami.

Ja oczywiscie czekam na psp2 ktore jesli bedzie mialo gry znowu powtarzane z duzych konsol zniesmaczy mnie i ost. skoncze romans z handheldami.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

A producenci spoza USA upodobali sobie przelicznik $=100 jenów.

 

Na razie nie ma znaczenia, ile obecnie jest warte 25 tys. jenów i że jest to ok. 300 dolców. To znaczy, dla firm ma, ale póki co nie wywiera wpływu na ceny. Przykładowo, DSi na starcie w Japonii kosztowało równowartość ponad 210 dolarów, a w USA tylko 180$. Więc albo podaj jakikolwiek powód, żeby uznać, iż przelicznik obowiązujący w większości japońskich produktów elektronicznych od prawie 10 lat się w tym przypadku zmieni, albo przestańmy gadać o "cenie 300 euro".

Skoro to kosztuje 25 tys. jenów, które w przeliczeniu na dolary dają ich 300 to jest to przewidywana wartość jaką będzie chciało Nintendo za swój sprzęt w reszcie świata. Nie rozumiem czemu w tym momencie obracasz kota ogonem :teehee:

Odnośnik do komentarza

popraw pytanie.

Pytam się, co to znaczy, że coś jest "graficznie jest mocno przed ps2, czasami na poziomie psxa", bo nie czaję. Można by uznać, że zaawansowanie graficzne gier na 3DS jest pomiędzy PSX a PS2, ale w żadnej relacji z oglądania gier na żywo nie widziałem takiej sugestii (jeśli już o tym pisano, używano sformułowań "na poziomie PS2" lub "lepiej niż PS2"), więc być może chodziło ci o coś innego, albo jest jakaś kwestia o której nie wiem.

 

 

 

Skoro to kosztuje 25 tys. jenów, które w przeliczeniu na dolary dają ich 300 to jest to przewidywana wartość jaką będzie chciało Nintendo za swój sprzęt w reszcie świata. Nie rozumiem czemu w tym momencie obracasz kota ogonem :teehee:

Jak ktoś się urodził wczoraj, to może tak przewiduje. Ale skoro są jakieś reguły na świecie i są używane przez większość dużych japońskich firm, to nie widzę sensu w bezpodstawnym zakładaniu, że nagle jedna z nich przestanie się ich trzymać. Praktycznie nic na świecie nie jest sprzedawane detalicznie na różnych kontynentach w takiej samej cenie, więc nie wiem, jak okrojony z możliwości trzeba mieć umysł, żeby widzieć w tym coś dziwnego. Trochę tak, jakbyś się spodziewał, że twoje dziecko urodzi się czarne albo żółte, bo to jest najczęstszy kolor skóry wśród Ziemian. Nie wiem no, mam ścisły umysł, wkurza mnie takie podejście.

Odnośnik do komentarza

Przeciez ta konsola bije na głowe ps2 o_O wystarczy sobie pomyśleć o zapasie mocy jaka ta konsola ma, wystarczy że któryś z developerów zrezygnuje z 3D, i juz mamy 2 razy wiecej mocy obliczeniowej. Na to bym w sumie liczył, bo i tak nie widze 3D, wiec mnie to olewa.

 

Co do psp2, to wiadomo że zmiecie technicznie 3DS'a, ale co z tego, jeśli bedzie olewac te konsole jak PSP. Nie przypominam sobie żadnej konsoli, która miała taki start świetnych gier, jak 3DS. "DS dostaje gry, PSP dostaje software".

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

popraw pytanie.

Pytam się, co to znaczy, że coś jest "graficznie jest mocno przed ps2, czasami na poziomie psxa", bo nie czaję. Można by uznać, że zaawansowanie graficzne gier na 3DS jest pomiędzy PSX a PS2, ale w żadnej relacji z oglądania gier na żywo nie widziałem takiej sugestii (jeśli już o tym pisano, używano sformułowań "na poziomie PS2" lub "lepiej niż PS2"), więc być może chodziło ci o coś innego, albo jest jakaś kwestia o której nie wiem.

 

 

ogladalem ten filmik ze strony wczesniej, ridge racer wyglada jak z psxa, ten mario tez biedny, wszedzie piksele i niska rozdziałka, nie jestem znawca sprzetowym, pisze z miejsca osoby która ocenia pokazana grafike i miala pare konsol u siebie, mi sie nie podoba.

Daruj sobie te tony sarkazmu wsadzone gdzie tylko można, to swiadczy o małej inteligencji, i o pogardzie wzgledem odbiorcy :rolleyes:

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, gdzie tam widzisz sarkazm, raczej specjalnie go sobie projektujesz żeby nie musieć używać sensownych argumentów w odpowiedzi na normalne pytanie. Jak słyszę informację bardzo inną od tego, co wszędzie czytałem, to się pytam, o co biega, nie wiem, co w tym sarkastycznego.

Odnośnik do komentarza

Przeciez ta konsola bije na głowe ps2 o_O wystarczy sobie pomyśleć o zapasie mocy jaka ta konsola ma, wystarczy że któryś z developerów zrezygnuje z 3D, i juz mamy 2 razy wiecej mocy obliczeniowej. Na to bym w sumie liczył, bo i tak nie widze 3D, wiec mnie to olewa.

 

Co do psp2, to wiadomo że zmiecie technicznie 3DS'a, ale co z tego, jeśli bedzie olewac te konsole jak PSP. Nie przypominam sobie żadnej konsoli, która miała taki start świetnych gier, jak 3DS. "DS dostaje gry, PSP dostaje software".

 

To tak jak z Wii, tylko teoria. Niby takie mocne (2 Gacki tiaaa), a w sumie nadal nie pojawiła się żadna gra, która wyglądałaby znacznie lepiej niż czołówka na GCN (RE4, Metroid Prime, czy Wind Waker).

Odnośnik do komentarza
ogladalem ten filmik ze strony wczesniej, ridge racer wyglada jak z psxa, ten mario tez biedny, wszedzie piksele i niska rozdziałka, nie jestem znawca sprzetowym, pisze z miejsca osoby która ocenia pokazana grafike i miala pare konsol u siebie, mi sie nie podoba.

 

 

Jak ty kuzwa nie chcesz pikselozy, skoro ogladasz cos, co powinny sie ogladac na 3 razy mniejszym ekranie (sugerując że oglądasz na nie pełnym ekranie na youtube)

 

może powiesz, że widząc gameplay z psp albo nds, czegoś takiego nie ma ? to i tak mądry ruch, że dali procek, który ma możliwość AA.

 

Pozatym przecież te gry są pewnie w fazie alpha, dodatkowo pewnie nie okiełznali architektury tej konsoli. Wszystko z czasem. Ps2 udowodniło jak można wykorzystać konsole do limitów.

Odnośnik do komentarza

Jak ty kuzwa nie chcesz pikselozy, skoro ogladasz cos, co powinny sie ogladac na 3 razy mniejszym ekranie

 

 

Totalny brak widocznych pikseli.

 

Czasami mam wrażenie, że ci sami ludzie nie kupowali N64, bo myśleli, że na ekranie telewizora to wygląda tak samo, jak wydrukowane w gazecie.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to liczą się na handheldy przede wszystkim świetne i oryginalne tytuły. Grafika to troszkę drugorzędna sprawa. Już DS pokazał, że brak graficznych wodotrysków można bez problemu zastąpić świetnymi pomysłami jeśli chodzi o fabułę,gameplay czy też design. Kłócenie się o to, czy widać piksele czy też nie w przypadku handheldów jest lekko bez sensu imo. Liczą się gry, a te póki co zapowiadają się bardzo ciekawie. Nawet niejedna stacjonarna konsola nie miała takiego line-up'u jak 3DS będzie miał na premierę.

 

"DS dostaje gry, PSP dostaje software"

Sad but true...

Jak tak się popatrzę na tą całą "wojnę" DS vs PSP to tak naprawdę była to raczej partyzantka w wydaniu Sony niż regularna walka z Big N. Ot, wydawali raz na jakiś długi czas świetny tytuł na swoją konsolę, a tak to cały czas jakieś porty z PS2. Nie tego oczekiwałem od przenośnej konsolki Sony. Mam nadzieję, że przy kolejnym swoim handheldzie Sony nie popełni tego samego błędu i skupi się na ciekawych i oryginalnych grach dedykowanych tylko tej platformie, bo samą grafiką to sobie nie zawojują rynku przenośnych konsol.

Odnośnik do komentarza

Przeciez ta konsola bije na głowe ps2 o_O wystarczy sobie pomyśleć o zapasie mocy jaka ta konsola ma, wystarczy że któryś z developerów zrezygnuje z 3D, i juz mamy 2 razy wiecej mocy obliczeniowej. Na to bym w sumie liczył, bo i tak nie widze 3D, wiec mnie to olewa.

 

Co do psp2, to wiadomo że zmiecie technicznie 3DS'a, ale co z tego, jeśli bedzie olewac te konsole jak PSP. Nie przypominam sobie żadnej konsoli, która miała taki start świetnych gier, jak 3DS. "DS dostaje gry, PSP dostaje software".

 

To tak jak z Wii, tylko teoria. Niby takie mocne (2 Gacki tiaaa), a w sumie nadal nie pojawiła się żadna gra, która wyglądałaby znacznie lepiej niż czołówka na GCN (RE4, Metroid Prime, czy Wind Waker).

 

To co piszesz to jest teoria, w praktyce jest ogromna przepaść między grami z NGC a tymi na Wii. Może nie widać tego na zwykłym TV, ale nowe gry są tworzone tak żeby wyglądały porządnie na ekranie telewizorów LCD w 480p. (nie mówiąc już o obsłudze ekranu szerokokątnego)

Samo przejście z 568i do 480p znaczy więcej niż dodatkowe wodotryski w nowym Metroidzie. Różnica jest ogromna, starym grom z NGC brakuje jakby płynnego zmieniania się gradientu kolorów, zwłaszcza gdy pogra się długo w takiego Super Mario Galaxy, a później zapuści Super Mario Sunshine.

 

Praktyka >>>> Teoria

Metroid Prime Trillogy >>>> Metroid Prime z NGC (choć taki Metroid Prime 1 w Metroid Prime Trillogy został wykastrowany z wielu elementów - liczy się ogólny odbiór)

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Sporo tych zapowiedzianych gierek hmmm

 

http://www.vg247.com/2010/09/29/iwata-nintendo-plans-to-support-third-party-publishers-more-with-3ds/

 

 

 

Nintendo

Kid Icarus: Uprising (2011)

Legend of Zelda: Ocarina of Time (spring)

Mario Kart 3DS

Professor Layton: The Mask of Miracle (spring)

Star Fox 64

Animal Crossing

Nintendogs + Cats (spring)

Pilotwings Resort (spring)

Steel Diver (spring)

Paper Mario

 

Capcom

Super Street Fighter IV: 3D Edition (spring)

Resident Evil: Revelations

Resident Evil: The Mercenaries 3D

Megaman Legends 3

 

Konami

Metal Gear Solid 3D: Snake Eater (2011)

Project Love Plus

Konami Baseball (spring)

Pro Evolution Soccer/Winning Eleven

Contra

Frogger

 

Square Enix

Chocobo Racing 3D

Kingdom Hearts 3D

Dragon Quest

Final Fantasy

Acquire

Class of Heroes 3Dx3D

 

Namco Bandai

Tales of the Abyss

Ridge Racer (spring)

Dragon Ball Z

Pac-Man & Galaga

Super Robot Taisen

Mobile Suit Gundam

 

Tecmo Koei

Dead or Alive: Dimensions

Samurai Warriors Chronicle (spring)

Dynasty Warriors

Ninja Gaiden

 

SEGA

Super Monkey Ball (spring)

Sonic The Hedgehog

Rika-Chan 3DS

 

Ubisoft

Splinter Cell: Chaos Theory

Ghost Recon: Lead The Ghosts

Battle of Giants: Dinosaurs Strike 3D

Driver 3D

Assassin?s Creed Lost Legacy

Hollywood 61

 

EA

The Sims 3

My Garden

FIFA

Madden NFL

 

Activision

DJ Hero 3D

 

Atlus

Etrian Odyssey

Shin Megami Tensei

Shin Megami Tensei: Persona

Shin Megami Tensei: Devil Survivor

 

Hudson Soft

Deca Sports Extreme

Bomberman

Kororinpa/Marble Mania

 

Harmonix

Untitled Music Project

 

Majesco

A Boy And His Blob

BloodRayne: The Shroud

Face Racers: Photo Finish

Lion?s Pride

Martha Stewart

Wonder World Amusement Park

 

Marvelous Entertainment

Animal Resort

Harvest Moon 3D

 

Rocket Company

Crash City GP

VS-Robo

 

Warner Bros

Batman 3DS

LEGO 3DS

 

THQ

De Blob: The Underground

Saint?s Row: Drive-By

Kung Fu Panda

Marvel Super Hero Squad: Infinity Gauntlet

The Penguins of Madagascar

Puss N Boots

 

Tomy

Naruto Shippuden

Lovely Lisa 3D

 

Sunsoft

Shanghai 3D

Take-Two Interactive

Carnival Games

 

Gameloft

Asphalt GT

AQ Interactive

Cubic Ninja

Star Fish SD

Super Black Bass 3D

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...