Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Da się jakoś rozciągnąć obraz w grach z Virtual Console, czy tylko pozostaje 4:3?

Gierki mozna uruchomic ze specjalną ramką imitująca orginalny sprzet (GB, GBC i GG widzialem u siebie). Podczas uruchamiania gry trzymaj Start i Select. nie wiem tylko czy dziala ze wszystkimi grami.

 

E: rayos szybszy :/

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

3DS XL albo N3DS XL moim zdaniem. Małe są za małe. Ten pierwszy ma tragiczną baterię i jest niewygodnie kanciaty. Ten nowy wciąż jest mały. New od starego 3DS różni się dodaniem dwóch przycisków na grzbiecie i jednej gałki oraz mocniejszymi bebechami. W niektórych nowszych grach ma znaczenie, ale ma swoją odpowiednio wyższą cenę. Stary wciąż się nadaje do ogrania większości znakomitych gier.

Jak Cię stać to bierz N3DS XL jak nie to 3DS XL.

Odnośnik do komentarza

W zeszły piątek stałem się szczęśliwym posiadaczem New Nintendo 3DS XL. Jestem mile zaskoczony grywalnością i zabawy jaką daje mi ta kieszonsolka(moja pierwsza styczność z marką Nintendo). Jako pierwszą grę kupiłem New Super Mario Bros.2. Polecam niezdecydowanym, jestem pewien że będzie to dla mnie nieoceniony kompan podczas wyjazdów !ad376a27a0982e4de63b2d71818960ad.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez sroxer
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Przy niskim budżecie to chyba najtańszy i najstarszy 3DS. Ostatnio bywały dobre promocje na zestaw 3DS + gra (np. Zelda ALBW), rozejrzyj się dobrze. Gdzie tanio gry chodzą? Gry Nintendo? Tanio? Co?


W ogóle to w sobotę napisałem maila do supportu polskiego (w Czechach bodajże xd) o odlinkowanie konta ze starej konsoli. Potrzebnych było trochę danych jak numer seryjny poprzedniej konsoli (nie wiem, czy to absolutnie koniecznie jednakże), moja data urodzenia, mail, Nintendo ID, ostatnie 3 zakupy. Trwało to prawie tydzień, ale dzisiaj dostałem info, że odlinkowane. Mój leginty Super Mario 3D Land z promocji z dawno temu właśnie się pobrał <3. A więc jednak zlinkował się z kontem i nie został na zawsze stracony po sprzedaży starej konsoli. Gut.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...