Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wściekły Pies

Na liczniku jakiś 8h, pierwszy akt zakończony. Gra wygląda świetnie, fabuła trzyma przy telewizorze i nie odpuszcza ani na moment. Nawet to lockowanie na przeciwnikach podczas walki już tak nie przeszkadza :) Zginąłem w tym czasie kilkanaście razy, więc za łatwo też nie jest.

 

Nie wiem z czym to jest związane, ale po zakończeniu jakiejś misji, podczas zapisywania obraz albo znika na 2 sekundy, albo chrupnie ze 3 razy :( Gram z pierwszej płyty, zainstalowałem ją na dysk, a sejwy zapisuje na karcie pamięci.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Czyli przed graniem w Wieska 2(na Pc kupię),warto przeczytać ksiażki? Bo jak na razie to przeczytałem tylko Wiedzmin:Krew Elfow(wiem że to trochę od środka).

 

PS

 

Może ktoś napisac,jak te wszystkie książki Sapkowskiego z serii Wiedzmin idą chronologicznie? ;)

 

Czyli przed graniem w Wieska 2(na Pc kupię),warto przeczytać ksiażki? Bo jak na razie to przeczytałem tylko Wiedzmin:Krew Elfow(wiem że to trochę od środka).

 

PS

 

Może ktoś napisac,jak te wszystkie książki Sapkowskiego z serii Wiedzmin idą chronologicznie? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Ostatnie Zyczenie, Miecz Przeznaczenia, Krew Elfów, Czas Pogardy, Chrzest Ognia, Wieza Jaskolki, Pani Jeziora

 

Dzieki wielkie. Czyli pierwsza książkę jest Ostatnie Życzenie a ostatnia Pani Jeziora?

:wallbash:

http://lmgtfy.com/?q...min+chronologia

 

edit. ja przeczytałem tylko opowiadania.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Ostatnie Zyczenie, Miecz Przeznaczenia, Krew Elfów, Czas Pogardy, Chrzest Ognia, Wieza Jaskolki, Pani Jeziora

 

Dzieki wielkie. Czyli pierwsza książkę jest Ostatnie Życzenie a ostatnia Pani Jeziora?

Nie, pierwsza jest Krew Elfow a ostatnia Chrzest Ognia.

 

 

No przeciez Ci napisal, to po co zadajesz pytania do tak jasno i klarownie udzielonej odpowiedzi? :huh:

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Gra jest rewelacyjna, czuje się jak za czasów Gothica 1,2. Skyrim nie ma osbowości jaką zapewne miał Gothic i ma Wiedźmin!! Aż, dziw bierze ze to Polacy zrobili taką grę. Nie można sie oderwać, teksty, dialogi, fabuła są fenomenalne. Postacie mają charakter czego nie było w Skyrimie. Gram właśnie w drugą część nie grając w pierwszą ani nie czytając książęk. Może ktoś choć trosze przybliżyć, zkwitować to co miało miejsce w jedynce. Początek w dwójce jest troche niejasny dla kogoś w takiej sytuacji jak ja. Po przejściu 1 aktu troche się wyjaśniło - to przesłuchanie było na zasadzie retrospekcji. Napewno nie tylko ja będe wdzieczny jeśli ktoś cos skrobnie.

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza
Nie wiem z czym to jest związane, ale po zakończeniu jakiejś misji, podczas zapisywania obraz albo znika na 2 sekundy, albo chrupnie ze 3 razy :( Gram z pierwszej płyty, zainstalowałem ją na dysk, a sejwy zapisuje na karcie pamięci.

Wina zapisywania na karcie. Kiedy przeniosłem się na pena, żeby mieć więcej slotów, właśnie takie zwiechy zaczęły się pojawiać.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Co do zmiennej pory dnia, to jest - łaziłem po lesie i było słonecznie, wlazłem do jaskini, zrobiłem nekkerom z dupy jesień średniowiecza, wyszedłem i jest ciemno.

 

pora dnia- tak, warunki atmosferyczne - nie. Po za tym z tego co zauważyłem pora dnia zmienia się zawsze gdy jesteśmy w jakiejś jaskini/pomieszczeniu, albo podczas odpoczynku, gdzieś w jakimś porównaniu do wersji PC wyczytałem że właściwie zlikwidowali medytacje, w wersji PC wyglądało to tak że w przyśpieszonym tempie widać było jak dzień zmienia się w no. Na konsoli wychodzimy z menu i już jest np. noc.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Co do zmiennej pory dnia, to jest - łaziłem po lesie i było słonecznie, wlazłem do jaskini, zrobiłem nekkerom z dupy jesień średniowiecza, wyszedłem i jest ciemno.

 

pora dnia- tak, warunki atmosferyczne - nie. Po za tym z tego co zauważyłem pora dnia zmienia się zawsze gdy jesteśmy w jakiejś jaskini/pomieszczeniu, albo podczas odpoczynku, gdzieś w jakimś porównaniu do wersji PC wyczytałem że właściwie zlikwidowali medytacje, w wersji PC wyglądało to tak że w przyśpieszonym tempie widać było jak dzień zmienia się w no. Na konsoli wychodzimy z menu i już jest np. noc.

Ciesz się, że jest, a nie narzekaj :P Ja cały czas muszę mieć nadzieję, że wyjdzie na PS3 :verymad:

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Co do zmiennej pory dnia, to jest - łaziłem po lesie i było słonecznie, wlazłem do jaskini, zrobiłem nekkerom z dupy jesień średniowiecza, wyszedłem i jest ciemno.

 

pora dnia- tak, warunki atmosferyczne - nie. Po za tym z tego co zauważyłem pora dnia zmienia się zawsze gdy jesteśmy w jakiejś jaskini/pomieszczeniu, albo podczas odpoczynku, gdzieś w jakimś porównaniu do wersji PC wyczytałem że właściwie zlikwidowali medytacje, w wersji PC wyglądało to tak że w przyśpieszonym tempie widać było jak dzień zmienia się w no. Na konsoli wychodzimy z menu i już jest np. noc.

Ciesz się, że jest, a nie narzekaj :P Ja cały czas muszę mieć nadzieję, że wyjdzie na PS3 :verymad:

 

cieszę się że jest, nie narzekam, ja tylko piszę jak jest (nie jest to dla mnie żadna wada, czy minus). :)

Odnośnik do komentarza

W sumie jednak da się zarobić w tym 3cim akcie, wystarczy znaleźć spawn point harpii i na(pipi)iać je do znudzenia, pióra można nieźle opylić.

 

Protip: jak ktoś gra ścieżkę Roche'a, to polecam farmienie piórek z harpii pod chatą Natchnionego - wystarczy wleźć do kręgu świec i harpie na zewnątrz się respawnują, a u npc w chacie można opylić loot z harpii. Zdecydowanie najlepszy sposób na wykrzesanie zapasu orenów wystarczającego do końca gry.

Odnośnik do komentarza

Ja czytam książki w drodze do pracy i gram po pracy, dzięki czemu wczuwa w klimat jest niesamowita i dni mijają mi pod znakiem Wiedźmina (doszło do tego, że mówię rzyć zamiast wiadomo co :) )

 

Co do mrocznej edycji to faktycznie artbook jest konkretnie wykonany i nawet moja dziewczyna (fanka książek) siedziała z godzinę nad nim oglądając arty.

 

Ja tu gadu gadu, ale czas skopać parę rzyci :) Wracam do gry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...