Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w pierwszym akcie i wpadłem po uszy :) Ile średnio zajmuje czas przejścia ?

 

 

Weź pod uwagę fakt, że pewnie zechcesz przejść jeszcze minimum raz - inną ścieżką :D

 

O to to, zapomnialem wspomniec, ze jest w tej grze decyzja ktora calkowicie zmieni 2gi akt (miejsce pobytu etc ;) ), no i oczywiscie ending, tez jest kilka wariantow :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

to ja jestem taki glupi czy ta mapa jest taka zj.ebana ? :P rażą mnie jeszcze te sztuczne ograniczenia, korytarzowe ścieżki jak w Call of duty, niewidzialne ściany i krzeczki których nie da się przejść.  Dobrze, że trójka pójdzie w ślady Skyrim i otwarty świat. 

Teraz

Filippa uzdrowiła  Smokobójczyni a ja walczę z jakimś wielkim generałem we mgle

daleko do końca?  Wiem, że jeszcze III i IV akt ale te podobno są krótkie. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Myslalem, ze wszystko pojdzie gladko, kupilem zdrapke wiedzmina 2 z allegro, kod szybko wpisalem do xboxa, jeszcze szybciej sie sciagnelo i co? gra nie jest po polsku! Jedyna gra w ktora chcialem zagrac po Polskiemu, dla klimatu a tu taki zonk! Wchodze do internetu zasiegnac jezyka i czytam, ze mialem angielskie ustawienia to sciagnelo sie tylko w wersji angielskiej, od tak sam to mialem wiedziec! To zmieniam ustawienia w konsoli na patryjotyczne, kasuje wieska, sciagam jeszcze raz przeswiadczony ze teraz idzie z PL XBL, no i niestey znow jest ta sama wersja. Nosz by to trafilo! Ktos przezyl juz tutaj taki dramat jak ja? Jest jakas skuteczna metoda poza tworzeniem polskiego nowego napewno nie konta ?

Odnośnik do komentarza

Usunalem wieska, wyczyscilem dyski i juz widze, ze to nic nieda! Przy ściaganiu gry jest napisane w jakim jezyku sie sciagnie i nie ma tam polskiego! Toż to kpina, przykleila mi sie do konta angieslka wersja i moge sobie teraz chuchac i dmuchac. Banda decydentow, nie zostawie tak tego, tylko znajde mojego morgensterna to im pokaze! Pieknie teraz pisac, dzwonic i czekac tygodniami na nie wiadomo co! Zamiast sie relaksowac przy grze to musze wylewac swoja irytacje. No minus 2 punkty do zdrowia dla tych co to tak pokielbasili!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po pierwszej wizycie w domu Loredo w Akcie 1 w Flotsam, zniknęły mi miecze. To jakiś bug czy może gdzieś je znajdę?

 

EDIT: Do usunięcia.

Twój oręż jest skrzyni obok strażnika przed wejściem do domu Loreda.Musiałeś go tam zostawić,inaczej nie został byś tam wpuszczony.

 

EDIT: Też:)

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sprawa sie wyjasniła to moja wina, ze gra jest po angielsku! Konto zostało stworzone na adres angielski, gra to wykryła i dostałem zonka... Jak argumetowałem, ze  2007 roku gdy zakladalem konto nie było mozliwosci rejestrowania na polski adres (no chyba ze bym chcial poł produkt, notabene  niezgodny z opisem na pudełku ktore bylo w jezyku polski!). Dostałem odpowiedz, ze mam reklamowac u tego co zdrapke mi sprzedał, tylko ciekawe jak mam to zrobic jak produkt został nieodwracalnie uzyty a nawet jak bym dostał nowa zdrapke to sytułacja by sie powtorzyła. I tak oto legalnie zostalem wydymany ! Dobrze, ze gra krotka i chlopi prosta angielszczyzna jada...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jaki polecacie build dla Swordsmana grajacego na poziomie Mroczny ? bo gine jak szata :confused:

Mi się najlepiej grało jak zrobiłem postać mniej więcej pół na pół znaki i walka mieczem. Ale na mrocznym poziomie chyba największym ułatwieniem jest zrobienie sobie mrocznego pancerza, z tego co pamiętam to z każdym trafieniem przywraca odrobinę zdrowia. Więc warto się trochę pomęczyć zbierając rzeczy i stworzyć sobie ten pancerz.

Odnośnik do komentarza

Ulepsz sobie znak Queen. Z drzewa szermierki najważniejsza jest kontra i unik, redukcja obrażeń raczej mało daje bo i tak trzeba unikać zupełnie ciosów. 

Do tego jak wyżej: kup sobie mroczny pancerz z I aktu (ja przeszedłem w nim całą grę ale ostatnie walki w tym to była katorga a na nowe nie miałem kasy), na spokojnie można nazbierać materiałów i kasy. 

Odnośnik do komentarza

zacząłem grać od razu na mrocznym, nie używam rynsztunków, obecnie środek drugiego aktu i mam takie coś:

- w drzewku treningowym wszystko na full poza regeneracją wigoru - tutaj 0/2 (to pomiędzy hartem ciała i rzucaniem sztyletami),

- riposta 2/2,

- praca nóg 1/2 (+100% do dystansu pokonywanego turlając się wystarczy by każdemu uciec czy pojawić się za plecami),

- koniecznie chciałem mieć młynek, przynajmniej na 1/2, więc wybrałem gardę i przemoc, oba na 1/2

- późniejsze skillsy poza przymusowymi wedle uznania raczej, ulepszam finezję (to co zwiększa szansę na każdy efekt krytyczny) i nagłą śmierć,

 

jak masz problemy z grupami przeciwników to wykup sobie gardę i pracę nóg na maksa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...