Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

Trudny w sensie że skilowy nie jest ale można bardzo łatwo przeoczyć parę osiągnięć,robienie kilku zapisów jest dobrym pomysłem. Przed każda misją robiłem zapis i jak pod koniec zadania wpadało osiągnięcie to je powtarzałem dokonując innego wyboru.

Dwa przejścia to absolutne minimum,bo trzeba zaliczyć grę na mrocznym poziomie trudności,dwie główne ścieżki a dodatkowo jest tyle sekretnych osiągnięć że coś i tak przegapisz i do tego jeszcze 30 wygranych walk na arenie i prawie 60 godzin ucieka z życia.

 

Mały spoiler:

Na ścieżce Rocha na 99% przegapisz aczika z misji dla Detmolda. I na 100% dostaniesz szału przy kościanym pokerze...

 

Edit:

Jeśli chcesz łatwo wbić 35lvl i dostać aczika to mały tip:

 

Po zniszczeniu 10 słupków treningowych dostaje się zdolność zwiększającą o 10% zdobywany exp.

5 słupków jest w prologu

2 w pierwszym akcie w posiadłości Loredo( jeśli wyjdziemy z posiadłości, odpoczniemy i wrócimy to słupki powinny się zrespić)

Edytowane przez kudlaty88
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kufa dostanę pyerdolca.

Ma ktoś jakiś sposób na tego aczika za grę w kości?

No próbowałem już ze sto razy ale nie mogę wyrzucić tych pięciu oczek, tylko tego mi brakuje do calaka :verymad:

No strasznie frustrujące są takie osiągnięcia, można liczyć tylko na szczęście, mi wpadło w pierwszym akcie całkiem przypadkowo i to w jednym rzucie wielce byłem zdziwiony jak dostałem achiva, wtedy nawet nie sprawdzałem jakie są osiągnięcia, ale po przejściu gry zrozumiałem jakiego miałem z nim farta, tobie mogę życzyć powodzenia w końcu musi wpaść.

Odnośnik do komentarza

No to racja, bo mapa w Vergen jest ku**sko irytujaca, mam nadzieje ze w innych miejscowkach takich problemow z mapa nie bedzie.Poza tym bardzo fajny easter eggs w legowisku kejrana

z dratewka

Tak na marginesie ile trwa glowny watek ?A ile glowny watek plus wszystkie misje poboczne przy jednej sciezce fabularnej?

Odnośnik do komentarza

No to racja, bo mapa w Vergen jest ku**sko irytujaca, mam nadzieje ze w innych miejscowkach takich problemow z mapa nie bedzie.

 

Niestety, ale w III akcie miasta również trzeba się nauczyć na pamięć, bo z mapy nie idzie korzystać.

 

Tak na marginesie ile trwa glowny watek ?A ile glowny watek plus wszystkie misje poboczne przy jednej sciezce fabularnej?

 

Na mrocznym poziomie robiąc większość lub całość pobocznych zadań ludzie ponoć przechodzili grę w około

40h

 

Mi natomiast na normalu omijając ze 3 zadania zajęło to mniej więcej

30h

 

I tak na marginesie - wydaje mi się, że ścieżka Iorwetha jest nieco krótsza.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Czy sa tutaj zmienne warunki pogodowe typu deszcz,burza,snieg? bo jeszcze na nic takiego nie natrafilem.Chodzi mi o wersje na x360

Są, ale wydaje mi się, że powiązane z fabułą - biegając bez celu, praktycznie zawsze miałem słoneczny dzień/bezchmurną noc. Deszcz był w kilku miejscach związanych z opowiadaną historią, zazwyczaj w przerywniku filmowym.

Odnośnik do komentarza

Warunki, warunkami ale za to noc jest idealna i w żadnej innej grze ze zmieniającą się porą dnia tj. Zelda Oot, WW , GTAIV, Fallout czy nawet Fable nie sprawiało mi tyle przyjemność w eksploracji świata przy basku księżyca, z ostatnich gier najbliżej ideałowi był RDR ale akurat w niej wolałem dzień.Tak tutaj Klimat czasami lepszy niż za dnia :nyam2:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1336394941' post='2612827']

No to pięknie. Idę do Natchnionego (akt II), pakuję mu się do chaty i nie da się z nim pogadać. Bug? Pier.dolę takie coś. Żałosne.

 

Ps. Deszcz się pojawia, np. jak wyjdzie się z obozu Henselta.

 

a pomogłeś żołnierzom w wąwozach? też myślałem że mam buga bo powtarzał ciągle tekst o datkach. A najpierw trzeba było pomóc żołnierzom.

 

I ja mam pytanie. Jak odblokować osiągnięcie "Rykoszet"? Podczas walki zostawiłem sobie specjalnie jednego łucznika na deser i blokowałem jego strzały, ale zawsze lecą gdzieś w bok nigdy w niego. Odpowiedni "tajming" trzeba wyczuć?

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza

Pomogłem. To latające plugastwo utłukłem, mam napis od questa "Porozmawiaj z Natchnionym o Sabrinie G.". Przed chwilą załadowałem save sprzed pół godziny i znowu to samo. Zaj.ebiście. Do kibla z tym.

 

EDIT: Dobra, znanazłem chyba rozwiązanie problemu.

 

http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/30029-bug-akt-2-sciezka-rochea-klatwa-krwi-pomocy/

 

Ale i tak dziadostwo. Do poprawki.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1336397458' post='2612849']

EDIT: Dobra, znanazłem chyba rozwiązanie problemu.

 

http://en.thewitcher...wa-krwi-pomocy/

 

Ale i tak dziadostwo. Do poprawki.

No problem w tym wątku, który podałeś to dokładnie to o czym napisałem w poprzednim poście. Też się na to nadziałem jak grałem za pierwszym razem. To żaden błąd, tylko zadanie jest źle zrobione bo tych żołnierzy powinni dać w innym miejscu, gdzieś gdzie się ich nie ominie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam takie pytanie - czy jeśli zostawię fanty w schowku, np. w drugim akcie i przejdę do trzeciego aktu, to będę tam mógł wyciągnąć z jakiegoś schowka rzeczy, które zostawiłem w drugim akcie, czy muszę je mieć przy sobie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...