Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

Co? Przecież Wiedźminy to trylogia i są ze sobą bardzo powiązane. Żeby nie spoilerować, powiem tylko, że wszystkie trzy części mają/będą miały jedną główną linię fabularną.

 

Na PC save z jedynki kształtuje w pewnej mierze świat, który zostajemy w dwójce. Bez znajomości pierwszej części (ba, bez znajomości książek) stracisz bardzo dużo. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Iorwethowa ścieżka jest IMO nieznacznie lepsza - bardzo dużo obcujemy w niej z nieludźmi, a jak wiadomo z sagi, jak krasnolud czasem coś pie.rdolnie to można nogawki pomoczyć :D U Roche'a wszystko jest trochę poważniejsze, jakby posępniejsze. Skończ obydwie, bo dopiero wtedy możesz sobie wyrobić zdanie o fabule - konflikt masz pokazany zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza

Na fali poteznego hype'u, ktory wywolala u mnie zapowiedz Wiedzmina 3, ponownie przechodze dwojke. Dwukrotnie przechodzilem ja po stronie Iorvetha (weird shit, isn't it?), ale teraz dla odmiany trzymam sie z Rochem.

 

Musze stwierdzic, ze podoba mi sie klimat teorii spisku w tym akcie panujacy ale chyba wolalem

Vergen od obozu Henselta...

 

Tam jest fantastyczny klimat krasnoludzkiego miasta. Z jego zajefajna karczma pelna krasnoludów.

.

 

Acha, jestem strasznie zawiedziony tym, ze Dark Mode nie stanowi praktycznie wyzwania. Byl slownie JEDEN moment w ktorym musialem sie zdenerwowac, a dokladnie

Odwieczna Bitwa jak pierwszy raz wchodzimy w ducha Kedwenczyka. Typ nie potrafil nic i tutaj trzeba bylo sie troche przestawic. Poza tym zadnego problemu nie mam z niczym.

 

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Gra bardzo dobra, klimat, fabula, dialogi pyszne. Polska gra i polskie audio brzmi tu naprawde swojsko, pierwszy raz doswiadczylem czegos takiego. System walki z poczatku mnie troche zniechecil ale to raczej udana hybryda zrecznosciowki i rpg. Wlasnie zaczalem druga plyte i poki co najwieksze pretensje mam do (pipi)owych map i markerow, ktore sie na nich pojawiaja, pare razy szukalem celu niczym dziecko we mgle i doznalem sporo frustracji. Grafa ok ale lepszy od niej jest sam projekt i wizja lokacji i postaci. Kiedys czytalem troche sagi, w pierwsza czesc gry nie gralem i wbitke i tak mam przednia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...