Skocz do zawartości

Skladki na gry PSS - platforma komunikacyjna


micze

Rekomendowane odpowiedzi

ja zrobilem mały test bez ofiar w ludziach. Na starym koncie składkowym z "małą" grą deaktywowałem 2 profile i rozdałem kolejnym 2 użytkownikom loginy - pobrali i grają, bo pytałem - u mnie tez nadal sie odpala...

 

ale zaryzykować na dużej grze troche się cykam :) tymbardziej ze bezrobocie mnie przywitało ;P ale moze tak na FC3 w niedziele jak bedzie za 140?

Odnośnik do komentarza

ja zrobilem mały test bez ofiar w ludziach. Na starym koncie składkowym z "małą" grą deaktywowałem 2 profile i rozdałem kolejnym 2 użytkownikom loginy - pobrali i grają, bo pytałem - u mnie tez nadal sie odpala...

 

ale zaryzykować na dużej grze troche się cykam :) tymbardziej ze bezrobocie mnie przywitało ;P ale moze tak na FC3 w niedziele jak bedzie za 140?

 

składam się

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Po dwóch latach przerwy wróciłem do PS3 i mam pytanie odnośnie składek. Widzę, że teraz można robić składki na dwie osoby ale czy została też ograniczona ilość contentu jaki można kupić na spółkę? 4 ostatnie strony tematu o składkach to składki na jeden tytuł, nie można więcej czy po prostu najciekawsze rzeczy już wykupiliście i składacie się na bieżąco już na nowości? :)

Odnośnik do komentarza

Tak...o ile jakiś żartowniś nie zmieni sobie hasła do konta jak mi się zdarzyło już z 10 razy. Różne ludziska się kręcą po świecie, ale takiego chamstwa można się spodziewać. Później usłyszysz tylko "Ja już to dawno sprzedałem więc nie wiem o czym mówisz".

Odnośnik do komentarza

dlatego chyba najlepiej jest zrzucać sie na cos we dwoje i uzgodnić co i jak: jaki E-mail, haslo, przypomnienie pomocnicze, wymyslona data urodzenia.

poza tym jezeli raz aktywujesz konto na wlasnej czarnuli to haslo nie jest juz tobie potrzebne, no chyba ze do online. a tak w ogole to po co zmieniac haslo skoro to jest tylko konto skladkowe a nie prywatne - tak sie chyba nie robi!

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Mevek tak sie nie robi , ale masa ludzi jednak ma to w d.upie.Ja juz wiele kont skladkowych tak stracilem.

jak mozesz stracic konto ktore masz aktywowane na wlasnym pley'u ?

nikt nie moze ci go zabrac, chyba ze zrobia kasowanie slotow przez PC? no to w tedy bym sie wpienil.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Staram się teraz składać tylko z ludźmi z tego forum bo są w większości zaufani. Ostatnio sprawdzając skrzynkę doszedłem do wniosku, że tylko w jednym przypadku nie mogłem sprzedać gry bo ktoś sobie zmienił hasło. Poza tym jednym felerem tylko randomy oraz 'zweryfikowani i zaufani' składkowicze z GT lubią sobie w wuja przyciąć.

Odnośnik do komentarza

jezeli konto sie sprzedało dalej to jest to równoważne z utrata tego produktu, poniewaz ktos inny musi aktywowac ten slot by pobrac produkt. to jest zrozumiale.

Nie jest równoważne - ostatnio pytałeś jak to możliwe że ludzie nadal się składają w więcej osób niż 2 o dokładnie w 4. To masz - odpowiedz: dezaktywacja przez www nie powoduje dezaktywacji gier na konsoli a jedynie zwalnia sloty na koncie.

Odnośnik do komentarza

nie zgadzam sie... pare tygodni temu skorzystalem z tej pocji kasowania slotow i automatycznie tym samym stracilem prawa do gier z PS'Store. musialem wszystko aktywowac od nowa. a ze mam 2 konsolki to bawilem sie podwujnie.

to chyba wszystko wyjasnia(a pamietam to dokladnie) ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...