Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

A czy konferencje UBI i EA też będą miały transmisję video?? Bo rok temu z tego co pamiętam to nie było.

 

Czyli, z większości głosów wynika że najlepiej oglądać na gamespot.

 

 

A co do trailera TOR, to już wiadomo kto zgarnie nagrody za najlepszy trailer(rok temu też chyba oni zgarnęli). Ale co się dziwić, szczena opada. Ale żeby tyle wydawać kasy na trailer'a? Marzę, żeby taka grafika była w next genach :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Niech Sony uratuje E3! Wystarczy, że pokażą Killzone 3!

 

Jezu, najgorsza konferencja M$ ever.

 

Co do konferencji Sony to jestem pewien, że będzie dobra, a na pewno lepsza niż Microsoftu. Oby tylko nie mówili zbyt długo o Move i o gierkach na niej a pokazali jakieś exclusivy :thumbsup:

 

Wracając do konfy Microsoftu to dawno się tak nie uśmiałem (spływ kajakami pwns). The biggest shit ever :yucky:

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie tylko, co Sony jutro zaprezentuje?

jak to co?

to samo co dzis :

 

Kinektimals - eyepet ( w usa nie mial premiery )

sport - sport champions

kajaki i te wesole miasteczko - Move party

tez bedzie jakis fit. EA chyba cos zapowiadalo.

 

wiec 20 mintu wstepu 20 minut GT5 a potem 1h moveee :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie prezentacja Move to jest to czego możemy się bać. MS pieprzył o Kinectie ok godziny, mam nadzieję, że Sony z dildo zmieści się w pol godziny.

 

Killzone 3, LBP2, jakiś stanowczy krok w stronę premiery GT 5, Last Guardian, inFamous 2. Zapomniałem o czymś? :P

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Pokażą Motorstorma 3, Infamous 2, LBP 2, The Last Guardian, Killzone 3, coś EX od Insomaniac, GT5, jakiegoś jeszcze jednego niezapowiedzianego EX'a + GoW nowy na PSP i jakies mocne tytuły na PPS Potem trochę pomachają Movem i na koniec zapowiedź PSP2... :)

 

Ciekawe czy Sony pokarze jakieś muultiplatformy u siebie hehehehe, jednak tan MS$$$$ jest żałosny. Rozpocząć prezentację od nie "swoiej" gry + chwalenie się czasową wyłącznością na mapki. żal , żal , żal

Odnośnik do komentarza

A mnie się nawet podobał trailer gry w świecie Star Wars. Odbijania laserów wyglądało na dość randomowe, ale wykorzystanie gestów do używania Mocy może być ciekawe (chociaż nudne po setnym razie). Filmik ten pokazał również pewne niedogodności w mechanice gry, mianowicie poruszanie się po otwartym środowisku strasznie kuleje - możliwość tylko "ślizgu" w przód? Trochę za mało.

Nieźle wyglądała też gra taneczna, tylko ciekawe, jak trafianie w rytm idzie w parze z lagiem.

Ale najbardziej pozytywne wrażenie wywarła na mnie gra fitnesowa od ubisoftu. Od razu widać że jest skierowana do starszych odbiorców, eleganckie menu, ascetyczna oprawa graficzna, stonowane kolory, brak "kreskówkowych", super-deforemed ludzików. Żaden z tego gaming, ale chyba najwłaściwiej wykorzystuje potencjał kinecta. Ciekawe co będzie w DLC? Pilates i tai-chi? ;)

 

A na IGN transmisja z konferencji EA, sam miodzio :)

Odnośnik do komentarza

Star Wars: The Old Republic

 

OMFG jak rok temu absolutne urwanie dupy. (pipi)a czy doczekam się kiedyś takiego real gameplayu.

 

PS. No to co Sony wygrało w tym roku ;]

 

Ps2. Duże brava dla EA (sam nie wierzę, że to piszę). Tylko szkoda, że tak mało zapowiedzi nowych gier.

 

Gdzie Mirrors Edge 2..................

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W porównaniu zeszłym rokiem, E3 2010 wypada jak na razie biednie. O konferencjach szkoda wspominać, jedynie EA dało radę. Jeśli chodzi o gry, to o wszystkich wiedzieliśmy, i nawet widzieliśmy, dużo wcześniej, żadnego zaskoczenia, żadnej niespodziewanej gry. Te co widzieliśmy po raz pierwszy, zamiast zachęcać, odstraszają(chociażby Driver), no może poza nowym NfS. Za duże postawienia na Kinecta(zauważyliście że nikt o PS MOVE nawet nie wspominał), czyli na casuali. Jedyne co może uratować targi to konferencja Sony. I jeśli dobrze wykorzystają szanse(czyt. skupią się na 'prawdziwych' grach) to zamiast E3 2010, będzie E3 SONY :teehee:.

 

 

Aleks -> Czy za pomocą ps3 się da to nie wiem, ale streaming na GT na pewno będzie działać, oglądałem wczoraj wszystkie trzy(M, EA, UBI) konferencje właśnie na GT i chodziło wyśmienicie(no może dosłownie dwa razy lekkie przycięcia), więc polecam.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Sly Cooper Collection już właściwie pewne:

http://www.1up.com/media/03/8/2/0/lg/986.jpg

Czyli ICO Collection to też pewnie pewniak.

 

Dobrze niech Sony wydaje klasyki z PS2.

Mnie mają.

 

Mgs2-3, FFX, ICO Colection, i wiele wiele innych.

 

Co do tego co napisał MBeniek. No właśnie też mnie to trochę martwi, że póki co praktycznie zero nowych gier. Dostajemy gameplaye, trailery wszystkiego co już znaliśmy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...