Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodze drugi raz kampanie na Weteranie i ze wszystkimi intelami. W 2 rozdziale pominalem jeden intel. Jak myslicie - moge przec dalej i zbierac intele i po zakonczeniu kampanii wrocic tylko do tego jednego intela by zaliczylo mi trofeum? Chyba ze w trakcie kampanii na Weteranie moge wczytac ten rozdzial na easy zeby szybko zebrac ten intel i potem wczytac rozdzial na ktorym skonczylem gre na weteranie i grac dalej. Tylko zastanawiam sie, czy moge tak zrobic, zeby nic sie nie pokielbasilo i po zakonczeniu na weteranie wskoczyly mi prawidlowo trofea :P

Odnośnik do komentarza

Panowie, w jednym aspekcie wersja na PS3 jest lepsza i przyznaje to samo Treyarch!

http://www.ps3site.pl/patch-do-black-ops-w-drodze-prawdziwe-3d-tylko-na-ps3/56742/

 

czyżby dlatego ps3 miało słabszą grafe żeby mogło uciągnąć ładne 3D?

 

zawsze to jakies wytłumaczenie, chociaż ja akurat nie zamierzam grac w 3D wiec dla mnie to nie jest jakas specjalnie cudowna wiadomosc

Odnośnik do komentarza

Bedzie cos okolo 10h?

Haha, zapomniałeś, że to CoD? Podobno 6-7h, trafiłem na wpisy, że innym zajmuje troszkę ponad 5h.

 

 

nie nie nie, tego sie nie zapomina :teehee: ale nie wiem czy nawet na ppe nie byla jakas przedremierowa plota ze na veteranie bedzie z 10h. Anyway, ta gra robi wszystko zebym jednak jej nie kupił. Chyba udało jej sie mnie ostatecznie przekonać.

Odnośnik do komentarza

Co wy koledzy narzekacie na rozdzielczość?

Ja mam 1680X1050, aniso 16X, antiliasing 16X, tekstury ekstra i cały czas mam 60 klatek na sekundę. Rzadko spadnie do 50 klatek. Mam ustawiony górny limit na 60 FPS, bo pewnie bez poszło by i ze 120 fps. Grafika świetna. A to wszystko na i5 760 i GTX 460 1 GB Ram, więc znowu żaden tam wypasiony PC-et..

 

Jak to ma być zrobione dobrze na 512 Mb ramu? Śmiech na sali.

 

Było nie dawać nikomu niepotrzebnego blue raya a dać przynajmniej 1GB Ram i podrasować GPU, ale Sony chciało razem z konsolą sprzedać swój nowy wynalazek no i macie.

 

Mam tylko nadzieje że w PS4 skoncentrują się czystej mocy układów graficznych, a nie jakiś popierdółkach w stylu Blue Ray . Napędu niech w ogóle nie dają, wszystko zciągnie się z netu, tak się kupuję przecież gry na PC, same klucze i już. Ekonomia jest ekonomia i trzeba sensownie zaprojektować sprzęt.

 

Za to na PS3 są inne tytuły perełki, np RED DEAD REDEMPTION, za tą grę oddałbym z trzy gry PC-towe typu Call of Duty. Jak dla mnie red dead to gra roku, a Balck Ops to tylko na PC a tytuł bardzo dobry ale nie żadna rewelacja.

Edytowane przez rafanox
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja mysle ze skoncze w okolicach 10h na liczniku kampanie na Weteranie - dzis trzy ostatnie misje (w sumie 2.5;)) - mysle ze o kampaniimoge sie juz wypowiedziec. Jak dla mnie 8/10 ale jedno ale suma oskopiowanych motywow w innej oprawie pobila chyba wszystko co do tej pory widzialem. Nie narzekalem na MW2 bo z dziecinstwa pamietam film Red Dawn i caliem mi sie podobal wtedy. Multi mimo ze nie lubie tej rozgrywki (czyli totalny chaos bieganie na wesolo vide Nuketown;)) to daje mnostwo funu i jest syndrom no to jeszce jeden meczyk bo zostalo mi niewiele punktow do nastpenego lvlu. Natomiast strona techniczna to totalna paranoja - pomijajac wczoraj problemy z gra w multi - co chwla kick, problem z dolaczaniem do lobby (nawet na zaproszenie), spadki animacji to po ograniu wersji na klocka uwazam ze wersja na ps3 powinna byc tansza albo jak ktos ma mozlwiosc brac na klocka. Moja ocena po singlu 7/10 (wersja PS3) 8/10 (wersja X360) uwzgledniajac multi oczko wyzej do kazdej z ocen.

PS. Zombiaki rzadza - ten tryb czuje przykuje mnie na jakis czas tak jak horda, teraz tylko trzeba zoorganizowac ekipe coby bylo wesolo

Odnośnik do komentarza

 

 

Było nie dawać nikomu niepotrzebnego blue raya a dać przynajmniej 1GB Ram i podrasować GPU, ale Sony chciało razem z konsolą sprzedać swój nowy wynalazek no i macie.

 

 

Pewnie że mamy, takie graficzne killery jak Uncharted 2, GoW III, KZ2, czy nadchodzący GT5. A co do BR, to już kilka gier pokazało, że była to trafiona decyzja.

Odnośnik do komentarza

Co wy koledzy narzekacie na rozdzielczość?

Ja mam 1680X1050, aniso 16X, antiliasing 16X, tekstury ekstra i cały czas mam 60 klatek na sekundę. Rzadko spadnie do 50 klatek. Mam ustawiony górny limit na 60 FPS, bo pewnie bez poszło by i ze 120 fps. Grafika świetna. A to wszystko na i5 760 i GTX 460 1 GB Ram, więc znowu żaden tam wypasiony PC-et..

 

Ja gram natomiast w 1920x1080 (wszystko na maxa, stale 60 klatek) a teksturki sa po prostu okropne, grafika jest IMO taka sobie. Modern Warfare 2 jest po prostu ladniejsze, no ale jestem gdzies w polowie gry dopiero, moze pozniej bedzie lepiej.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Bedzie cos okolo 10h?

Haha, zapomniałeś, że to CoD? Podobno 6-7h, trafiłem na wpisy, że innym zajmuje troszkę ponad 5h.

 

VoytecCFC, w MW2 była taka możliwość.

Juz za pozno. Wczytalem drugi rozdzial na weteranie, zebralem intela, zapisalem i wyszedlem. Wczytalem 4 rozdzial, na ktorym skonczylem grac na tym poziomie i kontynuuje dalej. Zobaczymy czy na koncu wpadna trofea. Jezeli nie to sie... zdenerwuje :P

 

humanno, chcialbym ci powiedziec, ale gdzie do cholery w tej grze sprawdzic statystyki? W tym menu nic nie ma, bieda jak u cygana w przyczepie. Gdzie sprawdzic ile gram juz w singlu? Where the fuck is this?

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilkę w każdy z trybów i w sumie jest okej. Grafika w singlu jest o niebo lepsza niż w multi (przynajmniej takie jest moje spostrzeżenie), misje są fajne i klimatyczne a fabuła zapowiada się elegancko. Mimo że nigdy nie narzekałem na singiel MW2 to chyba zapowiada się że BO będzie fajniejsze.

 

Multi to stary dobry cod. K.urewnie rozbudowany trzeba dodać. Za krótko grałem aby się wypowiadać, bo pewnie za niedługo wyjdą pewne "smaczki" jak akimbo rok temu.

 

Pytanko- co zrobić aby odblokować dodatkowe misje w Zombie?

Odnośnik do komentarza

Swoja droga malo kto o tym mowi (nie mam pojecia czemu) ale w Black Ops poza Garrym Oldmanem i Edem Harrisem wystepuje jeszcze w roli Masona - Sam Worthington, jeden z najbardziej pozadanych aktorow w Hollywood. Niezle, Activision co jak co, ale o obsade w CoDach dba.

 

No i cholernie podpasowal mi Mason a przede wszystkim Woods. Koles jest przechvjem i jest aktualnie moja ulubiona postacia w CoDach. Przebil Price'a ;)

Odnośnik do komentarza

Btw co myślicie o mapce Nuketown?

Dla mnie to lekkie przegięcie. Respawn, granat, respawn, granat. Wszyscy wpychają się do domków, bo to jedyne miejsce na chwilę oddechu od latających granatów. Chciałbym widzieć kozaka, który nie zaliczy choćby jednego zgona na tej mapie :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Wreszcie wpadła mi w łapki ta gra . Wrażenia : powtórzę posty wyżej,że to stary ,dobry COD ,choć wolniejszy ,ale nadal to spektakl szybkiego palca .Denerwują trochę te zwolnienia co kilka sekund w multi ,nie wiem,może trafiłem na dzień w którym trochę lagowało, raz wywaliło nas z gry, raz zmieniło hosta .Na szczęście napęd w multi nie mieli jak w MW 2 . Ta gra to niezły kombajn - singiel,multi ,zombie (też singiel i multi ) i parę innych fajnych rzeczy,których keszcze nie zdążyłem obadać dokładniej . W sumie to dobra gra ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...