Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko patrze na killcamy ale wczoraj popatrzyłem i szok, było ewidentnie widać jak gość dopadł jak już byłem za winklem ale mimo to gra daje mi dużo frajdy. Gra ktoś RAK'iem czy jestem osamotniony w tym patriotycznym zboczeniu?

 

 

 

PS dżujo pisze też o partyzantce Wietkongu czyli masło maślane bo Wietkong to własnie partyzantka (i tylko partyzantka nic więcej, jankesi walczyli głównie z regularną armią).

Odnośnik do komentarza

Mnie rozwaliło 3 grosze dżujo "...oprawa audio-wideo jest na najwyższym poziomie..."

 

 

:teehee:

 

 

 

Pozwolicie szanowni koledzy ze podziele sie 1szymi wrażeniami z obcowania z BO ktore to dziś zawitało w moje skromne progi. Teraz ważna kewstia w ramach wstępu - moja opinia na ten moment bedzie KRYTYCZNA [czyli zła], uprzedzam, jesli ktos nie czuje sie na siłach dopuszczenia mojej negatywnej opinii niech natychmiast odejdzie od kuputeroodbiornika :wink:

 

Troche sie nahypowałem (ależ słowotwórstwo), głownie przez opinie graczy tutaj, bo oceny znanych serwisów byly do przewidzenia. Mulit odpuszczam, jestem fanem BFBC2 i tam sie czuje dobrze, nie bede jechal po multi BO/MW2 bo nie ma sensu. Zakupilem gre z myślą o singlu, o tej nowej, całkiem nie głupiej fabule i klimacie.

 

I faktycznie, wczuć moża sie juz od początku, jest ok. Odpalam misje, scene z baru wszyscy juz dawno znali, wiec gram dalej... i taka refleksja.. który my mamy rok? 2010.. no way, 2010?? Tak prezentuje sie jeden z najbardziej wyczekiwanych [przez ileś tam milionów ludz] hit tego roku? Wiedziałem ze to hula na starym silniku..ale no nie! Pierwsze wrażenie to szok - to wygląda jak ładne kilka lat temu. A juz w zasadzie kilka [doklanie 2] lata temu odpaliłem demo Killzone 2 które porównać do BO to obraza. Wiem, słaby przyklad bo K2 ma swietną grafike i jest exem, a jak wiadomo exy sony wyglądają świetnie, ale no ludzie, to jest kilka lat różnicy. Kilka lat róznicy w branży gier - i dostajemy takiego brzydala? [nie, nie wszędzie - ale prawie..] I to produkcja z x-milionowym budżetem?? Na prawdę prezencja BO to dla mnie wielki ZONK, a nie jestem zadnym graficznym fetyszystą zapewniam was. Misja

ucieczki z rosyjskiego obozu, partia z motorami :sick:

strzelanie z MG, wybuchające pojazdy, latające pamperki - to jakiś żart, to wyglądało na poprzednią generację.

 

Gameplay, w skrócie - CoD, wiem, bo to jest CoD, nie liczyłem na nic wiecej. No moze troche... kazdy wie jak wygląda rozgrywka, nie bede sie rozpisywał, podam tylko takie porównanie - Obejrzeć dobrą walkę bokserską - czy obejrzeć 40 min zlepku 5sec powtórek samych knockoutów? :huh: Po prostu nie kreci mnie zylion trupów i gwałt na oczach przez 98% czasu gry [no tak, rezygnacja z nieskonczonej ilości przeciwników to byłby prawdziwy cios dla serii :down: ]. Co z inteligencją przeciwników (i "naszych")? Przebiegają obok siebie, mijają się, nie stąd ni z owąd z kąta jakiegos wybiega pominiety leszczu i lutuje nam w dupsko (!). Przeciwnicy robiący fikołki tuż pod nogami, albo wbiegając prosto na nas.

 

Ukrócę już ten text, reasumując - nie widzę w BO nic co mogłoby zadowolić anty-fanów CoD. OK, jest ciekawa fabuła, zgrabnie podana i chwała im za to, bo czegoś głupszego niz w MW2 chyba juz nie mozna bylo wymyśleć. Czekam też na te ciekawe misje bo jak na razie to wszystko, jak to przystalo na CoD sprowadza sie do wyrzynania niekonczących sie przeciwników - ile można, to robi sie nudne po godzinie :sad:. Proszę mnie tu nie zjeżdzać za moją opinię, nie przepadam za CoD, co nie znaczy ze ma możliwości zeby uznał go za dobrą grę. Skusiłem sie Waszymi dobrymi opiniami, i nie mam nikomu nic za złe, gdybym nie przekonał sie na własnej skórze plułbym sobie w brodę że nie sprawdziłem. Mam nadzieję ze gamepley nie zniechęci mnie do tego stopnia ze odłożę gre przed końcem, bo jest dość interesująco. Chciałbym zmienić swoją opinię, czas pokaże czy będą ku temu podstawy. Pace.

 

UP: zagralem kila partyjek online, heh, jak dużą role odgrywa nastawianie :) spodziewalem sie kupy a jest.. gralo mi sie całkiem fajnie, nawet szlo nienajgorzej, troche stare czasy w MW1 sie przypomnialy, Widśc ze opcje online są bardzo rozbudowane. Gały w słup, nie mrugać i reflex na granicy ticków nerwowych :thumbsup: fajnie, ale na pewno nie mam zamiaru utonoąć w tej grze. Ale multi na plus, tak troche z przymróżniem oka :happy:

Edytowane przez humanno
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Black Ops jest po prostu trochę nierówny. Pierwsze misje są bardzo podobne do MW2 pod względem wykonania, dalej jest już nieco lepiej. Nie zmienia to jednak faktu, że stosowany engine jest już wyraźnie przestarzały. Tutaj potrzeba solidnego liftingu. Moim zdaniem powinni postąpić jak np. w Santa Monica w God of War III. Powstał całkowicie nowy engine, lecz zasady rozgrywki zachowano. W przypadku nowego CoD takie posunięcie sprawdziłoby się idealnie. Lepsza interakcja, lepsza grafika, ta sama prędkość rozgrywki itd.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

No jest właśnie nierówny graficznie i to strasznie. Pierwsze misje są brzydkie a potem mniej więcej od mniejszej połowy, gra ładnieje do poziomu "OK" :blink:, wtf.

 

Choć te zachwyty Dżuja w PSX-ie to śmiech na sali. I teraz jak tu niby ufać recenzją?

Jak nawet w rodzimym Extremie delikatnie mówiąc - pie.przą...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

NIe ma tragedii z grafiką, ale na hiciora tego pokroju wypadałoby zeby bylo coś wiecej niż "nie ma tragedii" co nie? Odpaliłem jeszcze troche singla na dobranoc i nadal zbytnio mnie to nie porywa, to bardziej taki time crisis :happy: ludziki wyskakują z prawej, ludziki wyskaują z lewej i tak przez cały level. Jesli chodzi o kampanie duzo bardziej w tym roku udany był MoH [mając na uwadze jego niedoskonałości], mniej fajerwerków i show czy tajemniczej fabuły ale mnie sie bardziej podobał, nie musicie sie z tym zgadzać.

 

A co do kupowania takich gier tylko dla singla, tak, to jest fail, tylko zależy jakie kto ma zamiary. BO, podobnie jak MoH kupilem za przystępną cenę. Inwestycja na kilka dni [dosłownie] bo mam zamiar go jeszcze w tym tyg sprzedać. Nie mam zamiaru grac w CoD multi co już mówiłem, kupilem z ciekawości tego "wow-singla". Cóż... nie bardzo [iMO ofkorz] bedę miał na przyszłość. Tylko ze MoH przechodziłem sobie 2 razy [wybrane misje] a tutaj mam wątpliości czy dotrwam do końca.

 

ps. ile mi zostało do końca, tak mniej wiecej, 1/2? 1/3? Jestem obecnie ...

w nocnej deszczowej misj, skikam po dachach.

 

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Miałem wątpliwą przyjemność pogrania w weekend w wersji na ps3. I jeśli ktoś zastanawia się czy brać na x360 czy na ps3, to niech rozważy zakup na x360, mimo opłat abonamentu gold. Ja tak zrobiłem mając obie konsole i naprawdę różnicę widać gołym okiem. Najbardziej drażniąca jest różnica fpsów.

Odnośnik do komentarza

Miałem wątpliwą przyjemność pogrania w weekend w wersji na ps3. I jeśli ktoś zastanawia się czy brać na x360 czy na ps3, to niech rozważy zakup na x360, mimo opłat abonamentu gold. Ja tak zrobiłem mając obie konsole i naprawdę różnicę widać gołym okiem. Najbardziej drażniąca jest różnica fpsów.

Dokladnie.Z tego samego powodu pozbylem sie bez zalu wersji na PS3 i natychmiast zakupilem na Pchlim gre na X360.Czekam az przyjdzie.Gralem wczesniej przez kilka dni na pozyczonej grze na X360 i nie moglem w to uwierzyc, ze roznica jest az tak duza...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...