Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

kuwa, niech treyarch daje pacza na te scierwo, bo co sie w multi dzieje to masakra...

dzisiaj to mnie co 2 mecz rozlącza bo wywala hosta a potem w ogóle rozwala party...

 

sam gameplay z dnia na dzień dla mnie coraz bardziej randomowy ;/

 

jeszcze kilka takich dni jak dzisiaj i sprzedaje to gówno. Chyba zbyt duze nadzieje wiązałem z tą grą..

Odnośnik do komentarza

kuwa, niech treyarch daje pacza na te scierwo, bo co sie w multi dzieje to masakra...

dzisiaj to mnie co 2 mecz rozlącza bo wywala hosta a potem w ogóle rozwala party...

 

potwierdzam - wczoraj trzykrotnie próbowałem do Ciebie dołączyć i nic z tego: gry nie ma, mecz nie istnieje, coś tam zamknięte i jeszcze coś niedostępne. Z Burgundem udało się chociaż dwa mecze pyknąć później to samo. Najlepiej jest jak mi kolega co ma ang. wersję wysyła invite'a to po wyświetleniu listy zaproszeń gra się wiesza (reset konsoli included)

 

Jak już się nauczyliśmy właściwiej kolejności (kto zakłada, kto się dołącza i co najważniejsze - kto kogo zaprasza żeby działało) to wywalało nas do różnych drużyn. Dwie godziny czasu gry = 45 minut na walkę z systemem

 

Nie zmienia to faktu, że jeśli chcę pograć sam bez ekipy, to wolę odpalić lajtowego CODa gdzie samotny gracz ma więcej emocji niż w BF. Dla mnie ten COD jest tym, czym miał być MOH - fajną szybką pykawką jak mam godzinkę czasu. Wciągnąłem się w inne tryby i gorąco polecam Demolkę (Demolition) - taki rush tylko na szybko

Odnośnik do komentarza

Gram sobie dzisiaj grzecznie w sztab.

 

Gram tak se gram, drużyne mam debili ale również gramy z debilami.

 

Gra wygląda tak, zdobywam KAŻDY sztab, ubijam po drodze circa 8 osób, puszczam Hueya i zabawa od nowa.

 

2s do końca meczu, killi mam koło 60, punktów za zdobycia też w ch, już ciesze ryj na myśl premii za mecz

 

1s

 

PRZERWANO POŁĄCZENIE

 

HOST OPUŚCIŁ GRĘ

 

MIGRACJA HOSTA

 

LOBBY GRY ZAMKNIĘTE

 

 

 

NO JA PIERD.OLE

 

 

Tak samo, bawiłem się M60(zdejmuje na 2 hity, 50dmg), widze typa 10 m ode mnie. Wyj.ebałem 8 naboi w klate mu jak nic, odwrócił się i teleportował z nożem.

 

Ostatnio również jak zacząłem przyglądać się killcamom zauważyłem,że przeciwnik często widzi mnie w pozycji, w której już np nie byłem-stąd ten cały dow(pipi) z chowaniem się za ścianą i nagłym zgonem. Wniosek? Masz lepsze łącze, masz lepsze szanse.

 

Ogólnie protestuję, poczekam trochę bo innego shootera nie mam ale jak nic się nie zmieni to walę to i sprzedaję.

 

ps. nikt nie wrzucił z tego co widzę to łapta stronkę ze statami wszystkich broni, ciekawa lektura:

 

http://denkirson.xanga.com/735016527/black-ops/

Odnośnik do komentarza

przypomniało mi się co jeszcze jest idiotyzmem w BO - wspomaganie celowania... nie dość, że w ogóle jest zamplementowane, to w dodatku jest ustawione jako default, co powoduje, że większość Graczy go używa... Patrzysz potem w killcam a koleś ciągnie celownik po Tobie jakbym był namagnesowany - hell yeah! ;/

Odnośnik do komentarza

Wypuścili tego patch'a i na początku myślałem, że faktycznie wprowadza on jakieś większe poprawki. Niestety, Treyarch grzecznie mówiąc dało dupy z wyszukiwaniem trwających meczy i często przerywa mi się połączenie. Dla porównania odpaliłem dwa dni temu Call of Duty 4 z 2007 roku i nie było ani jednego podobnego problemu. Tak samo zresztą było w Modern Warfare 2. Infinity Ward na tym polu wypada akurat lepiej.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

To jest wersja z X360(Mythbusters)? Bo jeśli tak to PS3 ma jeszcze jeden "świetny" dodatek dla hardcorów. Flackjacket nie broni przed RC-XD. Przebiłem się praktycznie przez cały prestiż z tym perkiem i jedyne momenty ochrony przed wybuchem samochodziku to kiedy eksplodował 10m ode mnie. :blink:

U mnie działa normalnie, sprawdzone setki razy.Chroni przed granatami, claymore'ami i samochodzikami RC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...