Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

muszę odwiedzić kumpla i skumać tą wersję na x360 bo jakoś nie mogę się przyczepić wersji na ps3 - i ładna i fajna i chodzi wg mnie płynnie i od czasów CoD4 jeszcze żadna gra z tej serii tak mi się nie podobała.

Ficuś, zupelnie sie Tobie nie dziwie, ze nie mozesz sie do niczego przyczepic, bo niby jak, skoro nie mozesz swojej wersji z niczym porownac? Ja powiem tak...w wersji PS3 scierpialbym wyraznie gorsze tekstury, slabsza (bledsza) kolorystyke i gorsze efekty czasteczkowe.Niestety...braku plynnosci scierpiec nie potrafie!BO na PS3 tnie sie nawet w Szkoleniu Bojowym z botami!Na przyklad podczas celowania ze snajperek gra gubi kilka-kilkanascie fps-ow, zwlaszcza podczas odejmowania lunety od oka, a snajpy to moj konik.Gdybym wiedzial wczesniej jak to bedzie wygladac to przenigdy nie dalbym sie namowic kumplom na zakup gry na PS3, bo tylko ze wzgledu na nich BO na konsole Sony kupilem.

Bylo minelo...Czekam z utesknieniem na wersje X360 i zaczne grac na powaznie czerpiac radosc z rozgrywki (multi mi sie strasznie podoba!), a nie wsciekac sie na niechlujnie wykonany port na PS3.

Odnośnik do komentarza

Uf, przeszedłem singla, troche sie zmuszałem ale jutro rano gra leci dalej :) [wiem, glupio, nie gram w ten sposób zazwyczaj.] Ogólnie to nie bardzo mam powod zeby zmienic swoje krytyczne zdanie. Fakt, jest lepiej powiedzmy oztsatnie 30% gry. Przynajemniej jesli chodzi o rpzgrywke, graficznie moze tez, chyba ze oczy sie juz przyzwyczaiły do tego powrotu do przeszłości. Ale co pograłem to moje, opinie sobie wyrobilem, wnioski wyciągnąłem. Nie ma tragedii, po prostu CoD na mnie nie działa. Troche mnie podłamała ta "pocztówka" na koniec :confused: juz myslałemz e sie obejdzie bez "pokrzepiania serc"...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Ograłem kampanię i bardzo mi się podobała :) Cały czas akcja akcja akcja. Dziwią mnie komentarze typu "oskryptwany shit, nie można nigdzie odskoczyć od scenariusza" itp Jak ktoś szuka takich wrażeń to powinien odpalić chyba GTA albo RDR :D Co do multi to bardziej przemawia do mnie "taktyczny" BC 2 - kwestia gustu. Gdybys ktoś był zainteresowany BO (wersja PL w stanie idealnym) to piszcie na falcon87@o2.pl, bo zamierzam sprzedać :)

Odnośnik do komentarza

im dluzej cisne na multi, tym bardziej wkurzam sie na detekcje wyłapywania strzałów - jak to jest ze celując w łowe kolesia nawet go nie trafiam a on mnie potrafi zabić w momencie kiedy chowam sie za winklem...

je(pipi)e, juz tyle razy podobne rzeczy sie działy...

 

naprawde czekałem na te gre z wypiekami na twarzy, jednak kazdy kolejny dzień zbliża mnie do sprzdaży tej gry ;/

Odnośnik do komentarza

im dluzej cisne na multi, tym bardziej wkurzam sie na detekcje wyłapywania strzałów - jak to jest ze celując w łowe kolesia nawet go nie trafiam a on mnie potrafi zabić w momencie kiedy chowam sie za winklem...

je(pipi)e, juz tyle razy podobne rzeczy sie działy...

 

naprawde czekałem na te gre z wypiekami na twarzy, jednak kazdy kolejny dzień zbliża mnie do sprzdaży tej gry ;/

 

Po prostu za długo w nią grasz, każda nawet najlepsza gra jeśli spędzać z nią zbyt dużo czasu zaczyna tracić na smaku. To tak jakbyś wpieprzał 20 kilo marcepanów dziennie przez dwa tygodnie, miałbyś dość na całe życie. Po prostu raz się gra w to , przerywa się i gra się w tamto, podstawa to płodozmian tak jak w rolnictwie. Mnie tam się Black Ops podoba, byle nie za często, ale co jakiś czas trzeba.

Odnośnik do komentarza

w bc2 tez cisnalem dlugo dlugo i pewnie grałbym dalej (wczesniej była pozyczona 'na czas nieokreslony' od kumpla ;])

 

A w BO gram około tygodnia, wiec o przejedzeniu mowy nie ma.

 

Po prostu ten element jest słaby niesamowicie.

Kolega się obraził śmiertelnie na MW2, jak grając splita na 4 zabiłem go strzelając przez 2 lub 3 ściany. Taki urok tej serii (czyli odpowiedni perk, wątpię, żebyś ginął w ten sposób od broni nie "wspomaganej"). Co do złej detekcji trafień to hmm, ja mam takie kontrowersyjne stanowisko w tej sprawie, że ten kto przegrywa pojedynki 1vs1 zwykle krzyczy: ale przecież w głowę celowałem!

 

Edit. Ja właśnie miałem podobne odczucia do BC2 im dłużej grałem, tym bardziej denerwowała mnie ta gra i więcej jej wad wynajdowałem. Kwestia preferencji, gustu, nie żadne tam wypaczenie z którego trzeba się spowiadać :turned:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Śmieszna akcja mi się trafiła , druga na tym filmiku

myślałem że tak można tylko w BF heh . Co do detekcji to mi najbardziej przeszkadza na splicie , tak ogólnie przyzwyczaiłem się już do tego jak i do lagów jak i do zawieszek heh

Widocznie chłopaki są w trakcie przesiadki z BC2 na BO :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

im dluzej cisne na multi, tym bardziej wkurzam sie na detekcje wyłapywania strzałów - jak to jest ze celując w łowe kolesia nawet go nie trafiam a on mnie potrafi zabić w momencie kiedy chowam sie za winklem...

je(pipi)e, juz tyle razy podobne rzeczy sie działy...

 

naprawde czekałem na te gre z wypiekami na twarzy, jednak kazdy kolejny dzień zbliża mnie do sprzdaży tej gry ;/

 

+1

 

Aktualnie gram jedynie w zombie i hardcore dm bo tam i tak jeden pocisk zabija więc przynajmniej nie czuję się oszukany.

Odnośnik do komentarza

Ja rano skonczylem kampanie... duzo rozmach, pelno akcji... fajny watek... mogliby pociagnac watek z serii MW ... Nie bede przechodzil na Veteranie i zdobywal trofeow bo to nie w moim stylu... w ogole na to nie zwracam uwagi. Przeszedlem i zostaje zombi (tez nie gustuje) i multi, ktory jednak jest rozczarowaniem, najbardziej mnie razi, ze nie ma tej plynnosci jak w MW/MW2, jakas taka sztywna ta czesc i na dodatek utrudnienia w multi i wersji na PS3 (lagi, rozlaczanie, zawieszanie konsolil, spadek frame rate). Wszyscy tak chwalili treyarch... a tu lipa, nie chce sie domyslac co by bylo gdyby na mapie jednoczesnie pojawialo sie kilka killstreakow, tak jak w MW2 mam wrazenie, ze Trayarch przegapilo sporo czasu od ostatniej swojej produkcji i chyba baaardzo mieli duzy problem z silnikiem. Szkoda, ze w multi zabraklo polotu... moglaby stanowczo przedluzyc zywotnosc tej gry, a mysle, ze jak wyjdzie nowa czesc to jeszcze fani powroca do poprzednich czesc, a BO bedzie szybko zapomniane...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...