Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

@dżar świetna ściąga heh , ja miałem chyba wczoraj apogeum jeżeli chodzi o zwisy (autentycznie miałem ochotę coś rozpie..) .Najgorsze że namówiłem do zakupu PS3 i BO kilku "niegrających" kumpli i weź im teraz wytłumacz że to nie wina sprzętu heh ; wczoraj miałem 3 godz z tego zagrałem chyba 20 minut , może ktoś z tego zrobi statsy..

Odnośnik do komentarza

Plus za ściągę Dżar.

Ostatnio odpalił mi kumpel kampanię na swoim mocarnym TV i pokornie chylę czoła, grafika faktycznie jest gorsza niż w MW2. Na moim 20 calowym Samsungu nie było tego widać.

To co najbardziej mnie wpieniło, to pokpienie trybu 4 graczy na splicie. Ta gra wygląda wtedy jak na PS2 z tym, że jeszcze chrupie jak jasna cholera (momentami nie da się grać) i na niektórych mapach wyciąga jakieś 15 fps. Jak mogli popsuć coś, co działało?! Zostawiam już motyw braku profili, bo to też krok wstecz w porównaniu z MW2. Naprawdę spory minus dla producenta, bo ten tryb to dla mnie i kumpli podstawa gamingu od czasu MW1.

Odnośnik do komentarza

Ja jakoś jak miałem strzelca śmigłowca te kilka razy to nigdy mi się nie udało rozwalić nawet kilkunastu ludzi, zawsze albo się chowają do budynków albo mnie rozwalają. Zresztą nie spotkałem się żeby ktoś tak zrobił jak piszesz. Bardziej mnie cieszy zmniejszenie zasięgu noża.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Ja jakoś jak miałem strzelca śmigłowca te kilka razy to nigdy mi się nie udało rozwalić nawet kilkunastu ludzi, zawsze albo się chowają do budynków albo mnie rozwalają. Zresztą nie spotkałem się żeby ktoś tak zrobił jak piszesz. Bardziej mnie cieszy zmniejszenie zasięgu noża.

Było tutaj kilka takich przykładów, ja też podciągnąłem parę swoich wyników takim helikopterem (nie robiłem 20, ale 5-10 zwykle wpada). Człowiek czasami wybiedził ten zrzut paczki z losową nagrodą, 5 wynik od końca na mapie, przylatuje helikopter i wskakuje na pierwsze miejsce. Wypas :thumbsup: .

Osłabienie zasięgu noża jest ok.

Odnośnik do komentarza

Juz nawet nikomu sie nie chce pisac na temat tej porazki... gralem w wersje na XBOX, 0 zwiech, 0 przycinek, nie zaobserwowalem jakiejs drastycznej poprawy grafiki, ale plynnosc jest taka jaka powinna byc. Natomiast, w wersji na PS3 nie jestem w stanie hostowac gier mimo, ze gra mnie wybiera na hosta z racji, ze moje lacze nie jest najgorsze... na dodatek zdarza sie, ze podczas hostowania gra strasznie chrupie i czesto zdarza sie calkowita zwiecha konsoli ! W chwili wolnego czasu sproboje gre w Tesco zareklamowac... moze a noz...

Odnośnik do komentarza

A w pewnym momencie już miałem jechać po BO, ba, kupiłbym jak by mieli wtedy kiedy byłem w Saturnie. Na szczęście jakieś zrządzenie losu, trochę zdrowego rozsądku i opinie osób, którym ufam ocaliły mnie przed stratą kasy i rozczarowaniem.

 

niekoniecznie się z Tobą zgadzam - uważam, że warto przejść single'a a i parę gier w Demolition miło wspominam. Bardzo dobrze się bawiłem i równie chętnie sprzedałem, jednak nie zmienia to faktu, że zagrać warto. (oczywiście mówię o PS3)

Odnośnik do komentarza

A w pewnym momencie już miałem jechać po BO, ba, kupiłbym jak by mieli wtedy kiedy byłem w Saturnie. Na szczęście jakieś zrządzenie losu, trochę zdrowego rozsądku i opinie osób, którym ufam ocaliły mnie przed stratą kasy i rozczarowaniem.

 

niekoniecznie się z Tobą zgadzam - uważam, że warto przejść single'a a i parę gier w Demolition miło wspominam. Bardzo dobrze się bawiłem i równie chętnie sprzedałem, jednak nie zmienia to faktu, że zagrać warto. (oczywiście mówię o PS3)

A ja uwazam, ze w wersje na PS3 wogole nie warto grac.Szkoda nerwow. Naprawde, bardzo wspolczuje posiadaczom tylko tej platformy, poniewaz wiem, ze nie kazdego stac na luksus posiadania obu nextgenow...

Odnośnik do komentarza

A w pewnym momencie już miałem jechać po BO, ba, kupiłbym jak by mieli wtedy kiedy byłem w Saturnie. Na szczęście jakieś zrządzenie losu, trochę zdrowego rozsądku i opinie osób, którym ufam ocaliły mnie przed stratą kasy i rozczarowaniem.

 

niekoniecznie się z Tobą zgadzam - uważam, że warto przejść single'a a i parę gier w Demolition miło wspominam. Bardzo dobrze się bawiłem i równie chętnie sprzedałem, jednak nie zmienia to faktu, że zagrać warto. (oczywiście mówię o PS3)

A ja uważam, ze w wersje na PS3 wogole nie warto grac.Szkoda nerwow. Naprawdę, bardzo współczuje posiadaczom tylko tej platformy, poniewaz wiem, ze nie kazdego stac na luksus posiadania obu nextgenow...

 

dalej się nie zgadzam - szczególnie, że ge można kupić za 150zł używkę i tydzień później za 140zł sprzedać. Ta gra na KAŻDEJ konsoli wygląda jak syf, ale gameplay w single mnie wciągnął. ja polecam chociażby po to, aby obadać a później mieć wyrobioną opinię. a "wyrabianie opinii" czasem straconym nie będzie

Odnośnik do komentarza

Ale marudzicie heh , mi się gra ok choć wpływ na to pewnie ma to że to pierwszy fpp w który gram z tak dużą ilością rzeczywistych znajomych (teraz nakręcam ich na BFVietnam) , po prostu beczka śmiechu heh. A na osłodę dla posiadaczy wersji PS3 moja "rzeż niewiniątek vol2" http://www.youtube.com/watch?v=sxUrOjuKmnY&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza

Ale marudzicie heh , mi się gra ok choć wpływ na to pewnie ma to że to pierwszy fpp w który gram z tak dużą ilością rzeczywistych znajomych

 

no pewnie - to ma kolosalny wpływ! Moją taką pierwszą grą był KZ2, teraz BF a jak już jest ekipa to i następne tytuły pewnie pójdą :thumbsup:

 

ja mam problem z dwoma konsolami - jak mam jedną konsolę z jednym kontem, to mam tam znajomych i zbieram tam statsy ze wszystkich gier w jakie gram. a tak ani tu ani tu dobrych statystyk nie ma jak wypracowac, chyba, że ktoś gra po kilka godzin dziennie trochę na jednej trochę na drugiej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...