Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jeśli trójka jest słabsza od 2 to musi być niezłym crapem, co raczej prawdą nie jest bo kuzyn ograł obie i trójkę ocenił wyżej, 2 była nudna i słaba, jak na razie ograłem Uncharteda na Vicie i właśnie 2, i wersja na Vitę wg. mnie zmiażdżyła fabularnie 2.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

- otwarcie

- ucieczka w stronę ekranu przed ciężarówką

- akcja ze śmigłowcem w Nepalu i walący się wieżowiec z nami w środku

- pociąg 

- 2 walki ze śmigłowcem (jedna w Nepalu, druga na pociągu)

- ucieczka przed czołgiem

- pierwsza walka z "yeti"

- pogoń za konwojem 

- ostatnia walka

- ucieczka z walącego się miasta

- postacie i relacje między nimi (Chloe, Elena, Sully, Flynn)

Nudne i słabe??? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli trójka jest słabsza od 2 to musi być niezłym crapem, co raczej prawdą nie jest bo kuzyn ograł obie i trójkę ocenił wyżej, 2 była nudna i słaba, jak na razie ograłem Uncharteda na Vicie i właśnie 2, i wersja na Vitę wg. mnie zmiażdżyła fabularnie 2.

wg mnie uncharted na vite na pewno jest ciekawsze fabularnie niz pierwszy uncharted z ps3 ale by pisac, ze miazdzy dwojke....w zyciu bym nie pomyslal ze ktokolwiek taki sie znajdzie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tez chciałem kupić co--opa do plusowej wersji i jedyne co miało w opisie kooperacja kosztowało 3zł i oczywiście po zakupie nie zadziałało . Ktoś pisał mi w statusach, że to jest jakiś błąd i nie da się dokupić działającego co-opa do plusowej wersji (mowa o polskim sklepiku).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W multi U2&3 jest opcja cinema, gdzie można spauzować mecz w każdym momencie i ustawić kąt widzenia, kolory, filtry itp. Potem wystarczy tylko kliknąć na wybrany moment i już zdjęcie pojawia się na dysku. Co do modeli postaci, to prawda, ale tocena kustomizacji postaci dodanej w U3. TLOU niestety nie ma tej opcji.

Podobne fotki mam też z MGS4, Motorstorm Pacific Rift i MGS Peace Walker.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie co zawiera wersja GOTY? Już któryś raz ściagam wersję z PS Plusa i za każdym razem coś się pieprzy i nie mam już siły kolejny raz ściągać tych 40 gigabajtów i postanowiłem kupić grę w pudełku. Z tego co pamiętam to w jednym ze sklepów niedaleko mojej miejscowości była używka po pieniądzach, ale wydaje mi się, że to była wersja podstawowa. Proszę więc o opinię - brać z allegro GOTY i czekać parę dni czy jechać po używkę podstawki? Z tego co się orientuję to dodatki są do samego multi z którego ja pewnie narazie i tak nie skorzystam, a w razie czego te dodatki można dokupić na PSN'ie ale czy się opłaca? 

Odnośnik do komentarza

Wersja GOTY zawiera głównie dodatki do multi:

 

 

  • Classic Skins Pack 1-3 – 25 skórek postaci z U1 i U2,
  • Multiplayer Accessory Pack – akcesoria z Killzone 3,
  • Flashback Maps 1 and 2 – odświeżone mapy z U2,
  • Drake’s Deception Map Pack – cztery nowe mapy: The Graveyeard, Old Quarter, London Streets and Oasis,
  • Fort w kooperacji – forteca z Uncharted: Drake’s Fortune jako tryb do przygoda-kooperacja,
  • Tryb Przetrwanie zjaw – dodatkowy tryb zabawy,
  • Doughnut Skin Pack – skórki postaci,
  • Rogues Skin Pack 1 and 2 – 14 skórek przeciwników

Tylko biorąc używkę musisz wiedzieć, że trójka zawiera online pass więc sobie nie pograsz w multi. Oczywiście jest na PSS dostępny osobno i za darmo tryb multi w formie F2P ale z ograniczeniami lvl'a (do 15 lvl potem możesz wykupić sobie więcej) i sieciowego co-op'a. Jeśli celujesz w platynę to radzę zaopatrzyć się w nową sztukę ponieważ jak dobrze pamiętam są dwa trofea za multi. Jeden wprawdzie można zgarnąć w multi F2P ale drugi jest za kooperację (która kosztuje trochę i lepiej wyjdziesz jak zakupisz nową pudełkową wersję).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dobra, pytanko, może mądre może głupie nie wiem.

 

Jestem w

 

trakcie burzy piaskowej, chapter 20

 

i gra od jakiegoś czasu polega do napier,dalania we wszystko co się rusza, a trup ściele się gęsto. Nie jestem zbytnim fanem tego typu "rozrywek", szczególnie na padzie DualShock 3 ®. Czy gra do końca będzie tak wyglądać? Czy wymyślą może jeszcze nowy, irytujący typ przeciwnika jak w Uncharted 2? Czy mogę już gierkę wyje,bać z dysku (trochę szkoda, bo mam 90 skarbów już, no szkoda moich nerwów dla jednego srebrnego pucharka), czy jednak jest jeszcze coś warte pomęczenia się?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...